Etkinliklerde Artık Seksi Kızları Göremeyeceğiz!

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Etkinliklerde Artık Seksi Kızları Göremeyeceğiz!

Dünyanın en önemli etkinliklerinden birinde katılımcıları çekmesi için kullanılan stant güzelleri artık görev alamayacak. Sebep ise seks teması ile müşteri avlamak.

RSA'in kararı doğru mu? Cinsellik teknoloji dünyasında da çok kullanılıyor mu?

İyi olmuş nasıl olsa ben gidemiyordum göremiyordum gidenlerde görmesin artık çok sevindim bu habere :devil2:

Kadima

Rektör
görseldeki hatunlarda fenaymış hani :drool: :D

adam olamıyoruz her etkinlikte taciz rekoru kırıyoruz heran tecavüz olayı patlak verecek diye yusuf yusu oluyorduk demenin farklı yöntemi...

re13el

Dekan
Cinselliğin kullanılmadığı yer var mı ki? :)

-Hewal-

Dekan
Cinselliği değilde ürünü satmak noktasına şimdi geldiler .Hep garibime giderdi alakasız her etkinlikte yarı çıplak kadın koyup ürün tanıtmaları beni uyuz eder artı kendilerini kadın hakları savunucusu yada feminist ilan edenlerin bu duruma tek laf etmemeleri ayrıca ironi içeriyor hani

7.43

Dekan
SDN'nin görsel seçme başarımına hayranım. :D

TBM

Dekan
Artık kaslı erkekleri koyacaklarmış,öyle duydum:)

-Hewal-

Dekan
Yerine Biscolata erkekleri koyarlar belki malum artık tv lerde çıplak kadından çok çıplak erkek görünüyor.

FataL Rhyme

Doçent
Forumun yarısında erkek olduğu halde avatarlarında kız resmi var

vimjunon

Asistan
Süper hızlı araba filmlerinden de kızları çıkarmak lazım. Araba ve kızlar sürekli birlikte resmediliyor, ikisine de erişemeyenler de sürekli hayal kuruyorlar. Ondan sonra Çin'de gelini beğenmeyip intihar etmeye kalkışan damat gibi hayal kırıklıkları oluyor. :)

eSa

everything is possible..
Yasaklı
Ama nasıl yaaa ???? :crying::crying:

kmurat

Dekan
On seneden uzun bir süre önce, yeni bir mahallede, yeni açmış bir "ikinci el" oto galerisinin önünden geçiyordum. Galeri önünde 5 veya 6 araç sergileniyor, ve araçların birinin önünde, yarı çıplak, sarışın bir Rus veya doğu Avrupa kökenli bayan manken dikiliyordu. Beş veya altı inşaat işçisi de dikilmişler bayanın önüne, "Öküzün Trene baktığı gibi" bakıyorlardı. Bayan Mankenin boyu yanında bizim erkekler biraz bücür kalmışlardı. Bence çok gülünç bir durumdu.

stat counter