[ @ ] Etiket sistemi çalışıyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

Samed Yelgel

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Merhaba, forum da dikkatimi çekti, bazı konular da cevaplar da vs. birilerini etiketleme amacı ile @Samed Yelgel tarzı bir şey kullanıyorlar bu cidden işe yarıyor mu?, yoksa sade bir umt mu, eğer yarıyorsa bildirim de ".... sizi şu konuya etiketledi" tarzı bir şey mi çıkıyor

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Bazen takılma oluyor ama konu ile alakasız birini konudan haberdar etmek için yariyor tabiki

Samed Yelgel

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Bazen takılma oluyor ama konu ile alakasız birini konudan haberdar etmek için yariyor tabiki
Yanıtınız için teşekkür ederim, cevabımı aldım, mümkünse ve size zahmet olmazsa konuyu kaldırabilirsiniz fazlalık olmasın

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Fazla lik diye bir şey olmaz bilgi bilgidir senden sonrakiler de görmesi açısından faydalidir

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bak şimdi izle
--- Gönderi Güncellendi ---
@Samed Yelgel
Sana Murat Burç seni şu konuda etiketledi diye bildirim geldi mi?
Hiç sanmıyorum bunu defalarca söylememe rağmen çözüm bulan olmadı. Çoğu yerde böyle karışıklıklar yüzünden bildirim gelmiyor.
Kaç defa etikenlendiğimi bildirim yolu ile değil kendim merak edip aynı konuya tekrar girmemle fark ettim.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Bak şimdi izle
@Samed Yelgel
Sana Murat Burç seni şu konuda etiketledi diye bildirim geldi mi?
Hiç sanmıyorum bunu defalarca söylememe rağmen çözüm bulan olmadı. Çoğu yerde böyle karışıklıklar yüzünden bildirim gelmiyor.
Kaç defa etikenlendiğimi bildirim yolu ile değil kendim merak edip aynı konuya tekrar girmemle fark ettim.
Bazen ne hikmet se takılıyor mu ne yapıyor bildir.gitmiyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bazen ne hikmet se takılıyor mu ne yapıyor bildir.gitmiyor
Çok basit bir mesaj attıktan sonra tekrar mesaj atarsan bildirim gelmiyor.
İki sebebi var eğer bildirime bakmazsan sonraki bildirimler gelmiyor. Hadi diyelim bildirime mesaja baktın adam tekrar mesaj attı ve seni etiketledi sistem önceki mesajla birleştiriyor. Tek bir mesaj olarak görüyor ve bildirim gitmiyor. Ne yeni mesaj bildirimi ne de etiket bildirimi gitmiyor. Takılma yok sürekli yapıyor bunu.

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Yeni mesajlarda bu sorun var mı?

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Nedense her etiket bildirim olarak gelmiyor normalde çalışmaya çalışıyor bu duruma el atılması lazım
Yeni mesajlarda bu sorun var mı?

Hayır özel mesajlarda böyle bir şey yok