Etab 5 pubg

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Erkenekli

Asistan
Merhaba arkadaşlar ben bu pubg yi̇ e tab 5 tablete yükleyemedi̇m aranizda yükleyen varmi

Erkenekli

Asistan
Rom yüklesen ne yazar ekran kartın işlemcin ramin yetmezse 10 20 fps ilemi oynayacaksın?
Etab 5 in özelliklerinden düşük cihazlarla oynanıyor (j5 2016 gibi) etab5 'le neden oynanmasin konu hakkında bilgin yoksa yorum yazmayabilirsin ben yükleyen varmı diye sordum

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
Etab 5 in özelliklerinden düşük cihazlarla oynanıyor (j5 2016 gibi) etab5 'le neden oynanmasin konu hakkında bilgin yoksa yorum yazmayabilirsin ben yükleyen varmı diye sordum
Cihazı rootlayıp Android versiyonunu yükseltmesini yapabiliyorsan oyun 30 FPS'te açılır.
Normal yolla başka bir çözümü yok.

Drangleic

Profesör
e-tab 5 ime dün 7.0 kurdum normalde pubg oynamam ama deneyeyim senin için performans tartışmasınada cevap getirmiş oluruz :)

Lise bitti zaten arayan soran olmadığı için yaptım bende eski haline göre çok daha iyi en azından video filan izleyebiliyorum artık.
Android sürüm yükseltmek iyidir hızlandırabilir fakat bazı android sürümler daha fazla ram yiyebiliyor yani 6.0 öyle bir ram yiyorki yükleseydin kasmaktan bakamazdın bile.

stat counter