ESL Türkiye Dota 2 Ligi'nde Final Zamanı - HWA vs Dark Passage

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
ESL Türkiye Dota 2 Ligi'nde Final Zamanı
12 Haziran'da iki ekip kozlarını paylaşacak, Türkiye Dota'sının en iyisi belli olacak!
esl-t%C3%BCrkiye-dota-2-ligi-nde-final-zaman%C4%B1.png

Altı haftalık Grup Aşamaları'nın ardından Çeyrek Final ve Yarı Final mücadeleleri sonucu 16 takım içinden HWA Gaming ve Dark Passage, finale katılmaya hak kazanan ekipler oldu. ESL Türkiye Dota 2 Ligi, 1. Sezon Şampiyonu adayı iki takım12 Haziran'da karşılaşacak.

Dark Passage eSports Club: "You're Gonna Hear me ROAR!"

Güçlü ekibin kadrosunda Türkiye Dota'sının tanınan yüksek MMR'lı oyuncuları bulunuyor. L4W, REvo, Kosigin, PosingAsMe, kaptanları mamakclub'ın önderliğinde başarılı bir sezon geçirdi. B Grubunu 5 galibiyetle lider bitiren ekibin çeyrek finalde rakibi CREW Esports'du. Bo3 üzerinden oynanan seriyi 2-0 kazanarak Yarı Final'de Massive Makers takımı ile karşılaşan DP, yine 2-0 galip gelip finale adını yazdırdı.

HWA Gaming

Türkiye Dota'sının uluslararası arenada en tanınmış temsilcisi olan ekip, MMR Avrupa listesinde en yüksek MMR'a sahip kaptan mdL ve takım arkadaşları Neqroman, rNt, sjok ve klasynky'den oluşuyor.

ESL Türkiye Dota 2 Ligi, birinci sezonuna C grubunda mücadele eden HWA, Massive Makers, Team Reaction ve SAW gibi iddialı ekiplere oyun kaybetmeden, yenilgisiz grup lideri oldu. Çeyrek Final'de Zone Esports'la karşılaşan tecrübeli ekip 2-0 galibiyetle Yarı Final'de BPI Gaming ile eşleşti. Yarı finali de 2-0'lık başarıyla geçen "yenilmez" unvanlı HWA Gaming, Türkiye'nin en iyisi olmak için finalde Dark Passage ile karşılaşacak.

Bu büyük finali 12 Haziran Pazar günü şu linkten canlı olarak izleyebilirsin. - redbull

Son düzenleme:

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Hwa şu ana kadar yaptığı doğru seçimlerle ve agresif oyunu ile kazandı. Dark Passage ye hayranım ama. Ben DP yi tutuyorum :D

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
HWA diyorum bende, güzel maç olacak.

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
HWA Gaming 3-0 yenerek şampiyon oldu.