Eskiden Kasmıyorken Şimdi Kasmaya Başladı

Bu konuyu okuyanlar

WabbitS1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar öncelikle Selamın Aleyküm benim pcden önceden rahatlıkla csgo gta 5 pes 2017 oynanırken tamam gta 5 40 fpsydi ama oynanabilir durumdaydı gayet rahat oynuyordum her neyse şimdi farketmeksizin her oyun kasıyor oyun oynarken ısınma değeri 55 60 arasında driverlar güncel format demeyin yaptım şimdiden yardımınız için teşekkür ederim. he birde gta 5 çok güçlü oyun seninki kaldırmaz demeyin oynuyordum önceden rahatlıkla pes 2017 csgo bu üçlü oyunu tek oynuyordum başka oyun indirmemiştim fakat hiç birşey bozuk olmadığı halde açtım ve kasıyor şuan

ygtars

Asistan
Reaksiyon puanı
55
İlk başta baş düşmanımız sıcaklık üzerinden gitmen gerekir fanların düzgün dönüyorum düzgün soğutuyorumu bakman lazım temizliklerini yapıp bir anne şefkati ile temizlemen lazım. Daha sonradan hdd okuma yazma hızını kontrol edip bir bad sector taraması ve defrag yapıp. Görev yöneticisi üzerinden fazladan kullanan program var mı kontrol etmen lazım bunları denedikten sonra eğer hala düzelmedi ise oyunlar güncellendiğinden ötürü görsel kaliteler artmakta ve giderek eski bilgisayarlar düzgün şekilde işlemleri yürütememektedir.

WabbitS1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fanlar biraz tozlu siliceğim fakat içindeki tozları nasıl çıkaracağım onu çözmüş değilim aynı zamanda hdd bad sector defrag kısımlarını anlayamadım kusura bakmayın fazla bilgim yokta

---- Mesajlar birleştirildi ----

disk birleştirme mi yapmamı öneriyorsunuz

disk birleştirme mi yapmamı öneriyorsunuz birde 11 oyun bileşini yüklü değilmiş yüklüyorum olmazsa dönerim

olmadı :(/

Son düzenleme:

WabbitS1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yardım lütfen