--> Eski Oyunlar <--

Bu konuyu okuyanlar

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Arkadaşlar bura herkese hitap etsin diye açıyorum herkes buraya gelip oyunu bulamayan arkadaşlara ve bana yardım ederse seviniriz eski oyunları hatırlayıp oynayarak nostalji yapmak için. .D
Mesaj otomatik birleştirildi:

1: 2005 2012 arası bir oyun Sniper oyunu bir ormanda başlıyorsunuz her yer orman çimenlik açık alana bırakılıp önünüzde düz bir yol oluyor oradan giderken önünüze 3 veya 4 tane düşman geliyor eğer öldürmez saklanırsanız otların içine sizi görmeyip devam ediyorlar ve bırakıldığınız yere gelince saklanan arkadaşlarınızı öldürüyorlar üzerinizde kamuflaj var.

2: Diğer oyun trende başlıyor galiba demosunu oynamıştım bi trenden diğerine atlayıp içine giriyordunuz karanlık bi odaya girip karşı vagona geçmeye çalışıyordunuz (BEN ORAYA KADAR GİDEBİLDİM İLERİSİNİ BİLMİYORUM :D) vagonun içi 20 kişi dolu hepsini çağırıp çağırıp gizlice öldürüyordunuz duvara saklanıp bazen görülüp öldürüyorlardı oyun Tom Clancy's oyunu gibi ama eski oyunun fotoğrafında gece görüşü gözlüğü takan bi adam var elinde silah tutuyor.

2 oyun ek : Susturuculu silahınız var vagona giriş yaptığınızda ilk başta karanlık olmuyor ufak ışıklar var onları patlatıp karanlık yapıyordunuz adam hemen görmesin diye. Karanlık yaptığınızda soldan gidiş oluyor kapı oradan giderken karşı vagonu görüyorsunuz içi adam dolu hepsini kendinize çekip öldürüyordunuz.

1 oyun ek : Bir arkadaşınız ağacın içinden öldürülüp düşüyor, diğeri otların içinde öldürülüyor. Bomba atan silahımızda vardı taramalı ama bombada atıyor.

Bulanların gözlerinden öperim...

Son düzenleme:

Neyox

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Gta Vice city
O helikopter görevi neydi yav öyle kanser olduk yav

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
:D ne alaka ya hiç oynamadım ama ne kadar kanser olduğunu biliyorum.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Yok değil çok aradım da bulamadım cd si vardı bende bozuldu attıydım keşke atmasaydım.
Tam sniper oyunu değil biraz benziyor sadece tabancamız var taramalı silahlar falan var.

behnandoganay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
2.oyun peki hitman contracts olabilir mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok değil çok aradım da bulamadım cd si vardı bende bozuldu attıydım keşke atmasaydım.
Tam sniper oyunu değil biraz benziyor sadece tabancamız var taramalı silahlar falan var.
crysis warhead tarzı bir oyun mu ?

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
1. Oyun sniper elite gibi ama biraz daha ormanda geçiyor helikopterle ormana bırakılıyoruz arkadaşlarımız saklanıyor biri ağaca çıkıyor karşıda yol var oradan bira gidince karşıdan 3 kişi geliyor onları öldür veya öldürme öldürmezsen bırakıldığınız yere gidip arkadaşlarını öldürüyorlar.

2. Hitman gibi ama askersin. Demosunu oynamış olabilirim trende başlıyor ilerliyorsun diğer trenin üstüne atlayıp içine giriyorsun küçük bir oda var ışıklı solda bir kapı var oradan diğer vagona geçiyor orasıda yolcu vagonu gibi içinde silahlı adamlar var küçük odadaki ışıkları kırıp karanlık hale getiriyorsun adamlar kolay göremesin diye sessizce birine kendini belli edip içeri gelmesini sağlıyorsun ve öldürüyorsun sessizce suikast oyunu gibi ben çok kısa oynadım o yüzden burayı anlatıyorum yoksa çok uzun bi oyun

utku_atmaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese merhabalar, iyi forumlar
1. oyun Sniper Ghost Warrior olabilir mi acaba? Bir Sniper ve ekibiyle birlikte ormanlık bir yerde başlıyordu. Severek oynadığım oyunlardandı. Diğerini anımsayamadım maalesef.
Ayrıca Neyox arkadaşımız Vice City'den bahsetmiş, hey gidi günler. Ne oynardık deliler gibi. :)