Eski Mesajları Göremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

barx105sp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Telefonumda (iphone 6) sürüm yükseltmeden önce icloud telefon yedeklemesi yapmıştım. Güncellemeyi (ios9.0.2 => ios 10.2) yaptıktan sonra da icloud üzerinden geri yüklemeyi seçtim. Yükleme bittikten sonra whatsapp uygulamasındaki hiçbir mesajımın geri gelmediğini gördüm. Uygulama içinde sohbet yedeğini geri yüklemeyi seçtiğimde ise icloud üzerinde yedek bulunmadığını gösteriyor.

Fakat asıl garip olan şu ki ayarlar>saklama alanı bölümünden telefonumdaki uygulamaların kapladıkları alana baktığımda whatsapp 1,7gb olarak gözüküyor. yani eski mesajlarım bir şekilde telefonunmda var ama ben onları göremiyorum. bu durumu nasıl düzeltebilirim? (uygulamayı silip tekrar yüklemeyi de denedim olmadı.)

Durumu düzeltebilecek olanın bana çok büyük yardımı dokunmuş olur çünkü baya dolu bir arşivimi (mesaj,fotoğraf,video) kaybetmiş durumdayım:(

Teşekkürler..

Son düzenleyen moderatör:

mert-memic

Asistan
Reaksiyon puanı
26
merhaba,

telefonumda (iphone 6) sürüm yükseltmeden önce icloud telefon yedeklemesi yapmıştım. güncellemeyi (ios9.0.2 => ios 10.2) yaptıktan sonra da icloud üzerinden geri yüklemeyi seçtim. yükleme bittikten sonra whatsapp uygulamasındaki hiçbir mesajımın geri gelmediğini gördüm. uygulama içinde sohbet yedeğini geri yüklemeyi seçtiğimde ise icloud üzerinde yedek bulunmadığını gösteriyor.

fakat asıl garip olan şu ki ayarlar>saklama alanı bölümünden telefonumdaki uygulamaların kapladıkları alana baktığımda whatsapp 1,7gb olarak gözüküyor. yani eski mesajlarım bir şekilde telefonunmda var ama ben onları göremiyorum. bu durumu nasıl düzeltebilirim? (uygulamayı silip tekrar yüklemeyi de denedim olmadı.)

durumu düzeltebilecek olanın bana çok büyük yardımı dokunmuş olur çünkü baya dolu bir arşivimi (mesaj,fotoğraf,video) kaybetmiş durumdayım:(

teşekkürler..
mesajlar arşivlenmiş olmasın??
eger arivlenmemiş ise;
icloud hesabını tekrar kurmayı denermsiniz ama ilk önce whatsapp silin ondan sonra kurun whatsappı kurun yedekleri bir daha geri yüleyin

aman sakın silmeden whatsappu yedeklemeyin şu zamana..

exumer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
icloud drive'ı kontrol edin
ayrıca geri yüklenecek dosyalar'a bakın icloud.com'dan.

barx105sp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
malesef sonuç yine olumsuz. icloud.com üzerinde whatsapp backup dosyası yok. drive içinde de yok. hatta acaba silinmiş olabilir mi diye baktım recovery'de de yok. telefonumun içinde biryerlerde o mesajlar duruyor ama meydana çıkartamıyorum. galiba çıkartamayacağım da..:(