Eski lise grubu

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ciddiyetsiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Whatsapp grubu kurmuşlar, hala daha buluşuyorlar. Ahah ben mi? Bakmıyorum gruba bile.
not: haksız mıyım?
not2: bence değilim.
not3: hiçbirini sevmem zaten.
not4: samsung en son note kaç çıkardı ya?

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Not6:Vefasızsın. Çık o zamann gruptan en azından arkalarından atıp tutmadan mertçe bir hareket yaparsın.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Aynen lise döneminde ne olduysa oldu madem umursamıyorun çıkacaksın gruptan ilgilenmeyeceksin ama ben hem yaptıklarını bileyim gezdiklerini duyayım ama birlikte olmayıp satayım sen bilirsin.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Not6:Vefasızsın. Çık o zamann gruptan en azından arkalarından atıp tutmadan mertçe bir hareket yaparsın.

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
şuan satışta olan en güncel Note 8 oluyor geri kalana karışmam.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
:D çık o zaman gruptan

---- Mesajlar birleştirildi ----

Şuan Galaxy note 8 liderliği hala koruyor efsane bir seridir

Son düzenleme:

ciddiyetsiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
biliyor musun bunu söyleyen tek kişi değilsin ve cevaplar da tahmin ettiğim gibi geldi.
onlar yüzsüzler ki gruba alıyorlar, neyse ki aralarından bir kaçını tamam saysam saysam 2-3 tanesini sevdiğimden kalıyorum yoksa merak etme arkalarından attığım tuttuğum yok.
veee bir şey daha:
note7: vefanın anlamını öğrenip de gel burda ön yargılı bir şekilde konuşma.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
vefa istanbul'da semt adı ve o semtte üretilen boza'nın markası...

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Halbukisi insanın hayat boyu süren dostlukları genelde lisede kurulur ancak onlara bu kadar kızdıysan seni baya üzmüş olmaları gerek:rolleyes:

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
biliyor musun bunu söyleyen tek kişi değilsin ve cevaplar da tahmin ettiğim gibi geldi.
onlar yüzsüzler ki gruba alıyorlar, neyse ki aralarından bir kaçını tamam saysam saysam 2-3 tanesini sevdiğimden kalıyorum yoksa merak etme arkalarından attığım tuttuğum yok.
veee bir şey daha:
note7: vefanın anlamını öğrenip de gel burda ön yargılı bir şekilde konuşma.
Burda yazdıkların yeterli bence atıp tutmana gerek yok. Vefanın anlamını biliyorum ama daha göremedim çünkü ben senin tam tersinim liseden samimi olduğum insanlarla grup kurdum unutmayalım diye birbirimizi ama ölsek kalsak o zaman haberimiz olacak şekildeyiz.En kötüsüde hepsini ayrı ayrı özlüyorum ve onlar son dostlarımdı artık kimseye güvenemiyorum.Söylediklerini bana söyleseler en azından ne olduğunu bilirim ama burda yazman bile üzücü.

ciddiyetsiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Burda yazdıkların yeterli bence atıp tutmana gerek yok. Vefanın anlamını biliyorum ama daha göremedim çünkü ben senin tam tersinim liseden samimi olduğum insanlarla grup kurdum unutmayalım diye birbirimizi ama ölsek kalsak o zaman haberimiz olacak şekildeyiz.En kötüsüde hepsini ayrı ayrı özlüyorum ve onlar son dostlarımdı artık kimseye güvenemiyorum.Söylediklerini bana söyleseler en azından ne olduğunu bilirim ama burda yazman bile üzücü.
iyi de burdaki konu ne senin grubun ne de benim grubum ki grup dediğin nedir ki çıktım gittim zaten, burdaki tek konu bana vefasız demen, neye dayanarak bunu söyleyebiliyorsun ki zaten.
İyisi mi sen özlemeye devam et ne diyeyim :(
ve merak etme sevmediğimi onlar da biliyor.

HZARWEN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Buluşmaların hepsine gelicem diyip ektiğim doğrudur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...