Eski bir film ariyorum

Bu konuyu okuyanlar

tekken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir bodrum katında normal bir kapıyı değiştiren, farklı dünyalar arasındaki kapıyı değiştiren bir uzaktan kumanda bulan bir adam hakkında bir Fransız filmi olabilir ya da amerikan. '80 veya '70'ten emin değilim Birisinin bu filmin adı ne olduğu hakkında bir fikri var mı? Kapidan her kumandaya bastiginda farkli bir dunyaya aciliyordu birinde iki gunesin oldugu kumsal gibi bir yere geciyordu orda bir aile vardi galiba.. filmin sonlarina dogru kumandanin pili zayifliyordu kapi istedigi boyuta degil sacma boyutlara aciliyordu.. Nolur bulun delirecem. 80 lerin ya da 90 larin basinin filmiydi. Dizi bolumu de olabilir ama Alacakaranlik kusaginin (Twighlight zone Next door) isimli bolumu degil.. Bodrum kati bir marketin altindaydi sanirim kumandayi bulan da o dukkanda calisan 20 li yaslarda bir oglandi... renklimiydi siyah beyaz miydi emin olamiyorum. Ben 9 yasinda izlemistim.

tekken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aradığınız filmin aynısını bir başkası 5 yıl önce sormuş :) Ve soran kişi de, "Fransız filmi olabilir" demiş.

Which (possibly French) sci-fi movie features a remote control that turns a basement door into a door to another world?

Yine de siz The World Next Door - The Twilight Zone bölümü olmadığından emin misiniz?
Eminim o aramayi gordum ben de hatta turkceye cevirip ekleme yaptim. Ben de o sekilde aradim ... iki gunesin oldugu kumsal ve denizin oldugu bir boyuta geciyordu ambardaki kapidan bir uzaktan kumanda sayesinde. Timsah gibi surungen bir yaratik da vardi o boyutun evcil hayvaniymis... sonlara dogru sarji bittiği ivin kumandanin istedigi boyuta gecemiyirdu cocuk icinde cok buyuk jole kuplerin icinde duran sadece kafakari dışarıda olan insanlarin boyutuna giriyordu...

---- Mesajlar birleştirildi ----

Filmi bulana 1 adet harry potter karakteri asası hediye edecegim. Orjinal lisansli asa.

Son düzenleme:

Lazanya Yiyen Adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Eminim o aramayi gordum ben de hatta turkceye cevirip ekleme yaptim. Ben de o sekilde aradim ... iki gunesin oldugu kumsal ve denizin oldugu bir boyuta geciyordu ambardaki kapidan bir uzaktan kumanda sayesinde. Timsah gibi surungen bir yaratik da vardi o boyutun evcil hayvaniymis... sonlara dogru sarji bittiği ivin kumandanin istedigi boyuta gecemiyirdu cocuk icinde cok buyuk jole kuplerin icinde duran sadece kafakari dışarıda olan insanlarin boyutuna giriyordu...

---- Mesajlar birleştirildi ----

Filmi bulana 1 adet harry potter karakteri asası hediye edecegim. Orjinal lisansli asa.
Film benimde ilgimi çekti bende çok araştırdım ama ne yazık ki bulamıyorum, bulursanız bana da söyleyin ben aramaya devam edeceğim.