ESET'i Kuramıyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Drift King

Profesör
Herkese merhaba. Windows 10'dan Windows Server 2008 R2 kurmuştum. Şimdi ESET kuracaktım fakat bu hatayı alıyorum:
Untitled.jpg

Ne yapmam gerekir? Not: Özelleştirilmiş temizleyici hiçbir işe yaramıyor.

ÆSir

1881-193∞
Yönetici
Moderatör
Başka anti virüs kurulu mu? Defender devredışı bırakır mısın?

Drift King

Profesör

SCoRPY

Üyecik
KMSAutodan kaynaklanacağını düşünmüyorum. Programlar ve özellikler kısmında Esed antivirüs ile ilgili bir program görünüyorsa revo uninstaller programı ile kaldırın ardından yeniden kurmayı deneyin.

Bunun dışında antivirüs olarak esedi pek önermiyorum. Yeterli korumayı sağlamadığını düşündüğüm bir program esed. Şu an kendim antivirüs kullanmıyorum ancak önceki deneyimlerime göre Kaspersky diğerlerine göre bir adım önde.

Drift King

Profesör
KMSAutodan kaynaklanacağını düşünmüyorum. Programlar ve özellikler kısmında Esed antivirüs ile ilgili bir program görünüyorsa revo uninstaller programı ile kaldırın ardından yeniden kurmayı deneyin.

Bunun dışında antivirüs olarak esedi pek önermiyorum. Yeterli korumayı sağlamadığını düşündüğüm bir program esed. Şu an kendim antivirüs kullanmıyorum ancak önceki deneyimlerime göre Kaspersky diğerlerine göre bir adım önde.
Denetim Masası'nda yok.

MücahiT|3ey

Asistan
win+r > appdata daki old şeyleri sil , gereksiz şeyleri , temp dekileride temizle, sonra regedit deki gereksiz şeyleride sil , pc yi yeniden başlat tekrar yükle.

stat counter