ESET Smart Security 8 Ücretsiz lisanslar

Bu konuyu okuyanlar

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Tamindirin ESET ile yaptığı iş birliği sayesinde isim ve mail adresi girerek sizde 3 aylık lisans alabilirsiniz ,her mail adresi bir lisans, 4 tane aldım yeterli :) Ücretsiz bir virüs programı kullanmaktan daha iyidir tavsiye ederim.

Lisans almak için tıklayınız...

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
bildirim için teşekkürler :) konu uygun kategoriye taşındı

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
teşekkürler

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Ya bunlar üç kağıtçı,böyle lisans mı olur?Kullanıcı adı ve parola yok.Verdikleri lisansı nereye gireceksiniz.Herkes 4 tane almaktan bahsediyor hey Allahım ya.

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Ya bunlar üç kağıtçı,böyle lisans mı olur?Kullanıcı adı ve parola yok.Verdikleri lisansı nereye gireceksiniz.Herkes 4 tane almaktan bahsediyor hey Allahım ya.
haklısınız normalde eset lisansları kullanıcı adı parola şeklinde oluyordu. burda sadece key var.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Başvurduğunuz mail ile daha önce eset kullanmadıysanız key gönderiyor. Eğer kullandıysanız Username ve password veriyor. Mesela ben daha önce 1 yıllık eset almıştım bana username password geldi ama arkadaşıma key.

Key ile Username Password arasında hiç bir fark yoktur. Birini Activate using a activation key den aktif ediyorsunuz birini Activate using a username and password. İkisi de 3 aylık veriyor.

Kısaca ortalıkta üç kağıtçılık falan yok. Eset kendi sistemine üye olanlara username password veriyor.

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Başvurduğunuz mail ile daha önce eset kullanmadıysanız key gönderiyor. Eğer kullandıysanız Username ve password veriyor. Mesela ben daha önce 1 yıllık eset almıştım bana username password geldi ama arkadaşıma key.

Key ile Username Password arasında hiç bir fark yoktur. Birini Activate using a activation key den aktif ediyorsunuz birini Activate using a username and password. İkisi de 3 aylık veriyor.

Kısaca ortalıkta üç kağıtçılık falan yok. Eset kendi sistemine üye olanlara username password veriyor.

Nasıl gireceğiz keyi arkadaşım 2 yer var birinde key ad ve soyad istiyor geçersiz diyor,diğeri zaten kullanıcı adı ve şifre.Resimlerle ve Türkçe olarak anlatırmısın.Herhalde ben aptallaştım,oruç başıma vurdu.

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Peki lisansı hemen kullanmaya başlamak gerekli mi yoksa istediğim bir zaman aktif oluyor mu ?

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Sahtekarlık felan yok resimlerde görüldüğü gibi yapacaksın.

k4XCafr.png

5kpiGeP.png

jonjon

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
Yav bi araştırın kurcalayın hemen yardırmayın oruçmu çarptı noldu :D keyler çalışıyo [MENTION=343967]Kuvvetmira[/MENTION] anlatmış tşk bilgilendirme için ;)

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Nasıl gireceğiz keyi arkadaşım 2 yer var birinde key ad ve soyad istiyor geçersiz diyor,diğeri zaten kullanıcı adı ve şifre.Resimlerle ve Türkçe olarak anlatırmısın.Herhalde ben aptallaştım,oruç başıma vurdu.

Arkadaş aşağı da anlatmış. Mailiniz den kopyalamadan kendiniz yazmayı deneyin.

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Öncelikle Kuvvetmira ve Kaya26 arkadaşlara teşekkür ederim bilgilendirme için.Evet ad,soyad ve geçerli e-maili giriyoruz ve ellede keyi giriyoruz.Etkinleştirdikten sonra e-mailimize ayrıca kullanıcı adı ve şifre de geliyor.Süre ise 1.10.2015.Önce girin yada sonra girin farketmiyor.Teşekkürler.

Lepidoptera

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Yani şimdi ben 4 key alsam bu 4 keyi girsem 12 ay mı olacak yoksa 3 olarak devam mı edecek? Böyle deneyen varsa söyleyebilir mi ?