Eset'in sevilme sebebi nedir?

Bu konuyu okuyanlar

komutangonzo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Türkiyede herkes niye eseti seviyo anamadım ben esetten nefret ediyorum bilgisayarcılardabile eset var ne saçmalık koruma filanda sağlamıyor eskiden bilgisayarla çok götürürdü bilgisayarı hep korsan oyun yüklüyor hemde eset kuruyo ama eset korsan oyunlardaki yazılımı bulamıyor ve eset saçmalığı hala devam ediyor

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Türkiyede herkes niye eseti seviyo anamadım ben esetten nefret ediyorum bilgisayarcılardabile eset var ne saçmalık koruma filanda sağlamıyor eskiden bilgisayarla çok götürürdü bilgisayarı hep korsan oyun yüklüyor hemde eset kuruyo ama eset korsan oyunlardaki yazılımı bulamıyor ve eset saçmalığı hala devam ediyor
Bilgisiyarcıların %90ı donanım dışında pc den anlamaz ki

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Bilgisiyarcıların %90ı donanım dışında pc den anlamaz ki
Anlıyor olsalardı;
1- Ülkemizde Linux daha yaygın kullanılırdı.
2- Antivirüs yazılımlarına millet boşa para vermezdi.
3- Millet Crack'li Winrar kuracağına daha fazla formatı destekleyen ve daha hızlı olan beleş 7-Zip i kurardı.
Daha sayim mi ? :p

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Anlıyor olsalardı;
1- Ülkemizde Linux daha yaygın kullanılırdı.
2- Antivirüs yazılımlarına millet boşa para vermezdi.
3- Millet Crack'li Winrar kuracağına daha fazla formatı destekleyen ve daha hızlı olan beleş 7-Zip i kurardı.
Daha sayim mi ? :p
Demek ki tek dolu olan ben deyilmişim:)

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Demek ki tek dolu olan ben deyilmişim:)
Bilgisayarcılar format atarken bile yarım yamalak atıyorlar, makineyi virüse boğuyorlar ki bilinçli olarak, yavaşlasın ve kendi başına format atmayı bilmeyen ev kullanıcısı geri gelsin. İstersen 20 kere attır. Yine dolduruyorlar solucanlarla. Solucanın en yaygın olduğu yazılım çeşidi ne ? Korsan yazılımlar. En sık crack dosyalarından kaparsınız solucan virüsünü. İşe bakın ki Windows'u bile orjinal kurmuyorlar.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bir işin iyi yapılmasını istiyorsanız, kendiniz yapın.

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Bilgisayarcılar format atarken bile yarım yamalak atıyorlar, makineyi virüse boğuyorlar ki bilinçli olarak, yavaşlasın ve kendi başına format atmayı bilmeyen ev kullanıcısı geri gelsin. İstersen 20 kere attır. Yine dolduruyorlar solucanlarla. Solucanın en yaygın olduğu yazılım çeşidi ne ? Korsan yazılımlar. En sık crack dosyalarından kaparsınız solucan virüsünü. İşe bakın ki Windows'u bile orjinal kurmuyorlar.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bir işin iyi yapılmasını istiyorsanız, kendiniz yapın.
Yazılım konusunda kendimiz yapalımda hocam domamım konusunda bir çok kişi sıkıntı yaşıyordur

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Gerçekten bilgisayarcıların bir halt anladığı yok. Şu yaşımda ben bile daha çok anlarım :p

Ama Linux olayına katılmıyorum bana daha kompakt geliyor Windows. Herkesin farklı tercihleri var.

Eset olayına gelince, Eset eskiden Bitdefender gibiydi. Kasardı ama iyi korurdu. Şimdi bedava programlara benziyor.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
(c)eset meraklısı çok kazalarda ölüleri görmek fotosunu çekmek için bin takla atanlar çok ...
www.avast.com.tr avast free kur daha iyi.

tarik1968

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Yazdıklarının harfi harfine katılıyorum bende senin gibi düşünüyorum. İnsanlar Eset'i ücretsiz kullanmanın bir yolunu bulmuşlar ama koruma zayıf onu ne yapacağız ben bir ara kullanayım dedim hiç bir virüsü bulamadığı gibi bilgisayarımın da defalarca göçmesini önleyemedi. Şimdi Bitdefender kullanıyorum format atmayı unuttum bir ara Trend Micro, Kaspersky ve Norton'u da kullandım onlardan da memnundum ama senin gibi bende biri Eset'i övdüğü zaman o eski kahrolası günler geliyor aklıma.