Eş Değerde Telefon Önerileriniz ?

Bu konuyu okuyanlar

gsakir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar akıllı telefolar hakkında sadece dışarıdan izleyici düzeyinde bilgisi olan biri olarak sizlerin yardımını bekliyorum.uzun bir süre önce yine akıllı telefon almak için sizlerden yardım istemiştim ancak çeşitli aksilikler yüzünden o dönem telefon alamadım.şimdi kesin alıcıyım:)

araştırdığım kadarı ile akıllı cep telefonları içerisinde samsung i9100 galaxy s II model telefon diğerlerinden daha üstün gibi duruyor. ancak galaxy s 2 şu anda fiyatı pahalı gibi. 1500 civarı.

acaba sizlerin aynı özelliklere sahip başka önerebileceğiniz bir akıllı telefon varmı. fiyat olarak ta. 800-900 bütçem var.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Xperia Neo ve Optimus Black bu iki telefonu inceleyin

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
kesinlikle Optimus black vede Xperia Neo ürünlerini incelemelisin .

gsakir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xperia neo ile andorid teki btün oyunları rahatlıkla oynayabilirmiyim.bir video incelemesinde sorun olabilir gibisinde bir söz varda. video incelemesini yeniden bulabilirsem eklerim

bu konuda nedersiniz.

ugler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2. El S2 fiyatları 1000-1100 tl civarında. o fiyata alabileceğiniz en iyi telefondur. 800 TL'ye ise Xperia Arc alabilirsiniz ya da S2 ile yakın donanım özelliklerine sahip olan Optimus 2x ;) Sıfır telefon alınmasına karşıyım :thumbdown:

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
xperia neo ile andorid teki btün oyunları rahatlıkla oynayabilirmiyim.bir video incelemesinde sorun olabilir gibisinde bir söz varda. video incelemesini yeniden bulabilirsem eklerim

bu konuda nedersiniz.

O konuda hakkında benim bilgim yok açıkcası, ama birşey olacağını sanmıyorum ki nitekim o da kaliteli bir telefon, vede sağlam.. yazılımsal bir sorundan mı bahsetti videodan onuda anlamadım açıkcası, ama bence bir sorun olmaz ki olsada sony arkasında durur olayın...

bu arada [MENTION=42596]ugler[/MENTION] dostum herkes 2. el olayına sıcak bakmıyor malesef ki.. çünkü herkesin içinde artık bir kuşku var acaba içi açıldımı acaba birşey oldumu falan filanlar.. Aynı zamanda elektronik ürünler tamamiyle şans işi sen alırsın birşey olmaz :) o alır ürün bozulur .. :) garantisi falanda olmadımı aldı başına belayı :)

Son mesajlar