Ertuğrul Sağlam 15 Transfer İstedi!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
626
Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, yönetime takım hakkındaki raporunu sundu. Geçen sezon İrfan Buz'un PTT 1. Lig'i ikinci sırada bitirerek Süper Lig'e çıkarttığı Yeni Malatyaspor'un yeni teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'ın en az 15 transfer istemesi şaşırttı.

ertugrul-saglam-15-06.jpg

Bu sezon Spor Toto Süper Lig’e yükselen Evkur Yeni Malatyaspor camiası iftar programında bir araya geldi. İstanbul’da bir otelde düzenlenen programdan sonra Evkur Yeni Malatyaspor’un yeni Teknik Direktörü Eruğrul Sağlam, basın toplantısı düzenledi. 1 buçuk yıl sonra futbola Malatyaspor ile döndüğü için mutlu olduğunu aktaran Ertuğrul Sağlam, “Öncelikle benim burada olmama vesile olan herkese teşekkür ederim. Adım Malatya ile anılmaya başladıktan sonra şehirdeki, camiadaki ve Malatya halkındaki samimiyeti sevgiyi ilgiyi gördükten sonra açıkçası çok mutlu oldum ve bundan çok etkilendim. Birisinin birileri tarafından istenmesi çok güzel ama çok istenmesi bu daha çok güzel bir şey. O yüzden ben bana karşı olan bu ilgiden ve güvenden etkilendim” şeklinde konuştu.

Ertuğrul Sağlam: Yaklaşık 15 tane oyuncuya ihtiyacımız var

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Ertuğrul Sağlam iyi bir Antrenör değil.Bakın şuna emin olalım Malatyayı zor günler bekliyor.

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Ertuğrul'un kalitesi tartışılmaz.
Bu sebeple belirlediği transfer sayısını normal görüyorum heleki
Süper lige çıkmış yeni bir takım için gayet normal bir sayı.
Fakat kulübün bu transfer talebinin tamamına karşılık vereceği hususunda şüpheliyim.