Erken Seçim 2.Tura Kalır Mı, Kalırsa Kimle Kalacak?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pcanavarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Erken Seçim 2.Tura Kalır Mı, Kalırsa Hangi Parti Adayı İle 2.Tura Kalacak, En yüksek kazanma potansiyeli olan aday kimdir?

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Akşenerle kalsa iyi ama inceyle kalır büyük ihtimal.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Taraf tutmadan söylemek gerekirse büyük ihtimalle 2. tura kalacak ve Muharrem İnce ile Recep Tayyip Erdoğan arasında olacak. Kim kazanacak onu halk seçecek.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Taraf tutmadan söylemek gerekirse büyük ihtimalle 2. tura kalacak ve Muharrem İnce ile Recep Tayyip Erdoğan arasında olacak. Kim kazanacak onu halk seçecek.
Muharrem İnce ikinci tura kalırsa tayyibin ilk turdaki oylarının en son oy olduğunu bunun için ikinci turda 1 oy bile fazladan alamayacağını yani kendisinin kazanacağını söylüyor.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Tahminim ve temennim Erdoğan'ın ilk turda kazanacağı yönünde ama olur da 2.tura kalırsa .....bilemiyorum.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,337
Hayal kurmayın tatile gidecekseniz gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz, bu iş yarın bitti. Ülkemize milletimize hayırlı olsun.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Muharrem İnce kalacak gibi ama kalbim Akşener ile çünkü İnce'de Erdoğan gibi olabilir korkusu var içimde ben hiçbir Kadının diktatör olabileceğine inanmıyorum o yüzden Akşeneri destekleyeceğim.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
2. tura kaldı diyelim. İnce ve Erdoğan yarışacak. Akşener'in ülkücü seçmeni CHP'li birine oy vermeyeceğine göre İnce, genel başkanlık çalışmalarına başlayabilir. Ayrıca 2. tura kalması durumunda bu sefer de Erdoğan'a kızıp oy vermeyen kişiler Haziran-Kasım seçimlerinde olduğu gibi siyasi belirsizlik olmasın diye tekrar RTE'ye oy verecektir.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Muharrem İnce kalacak gibi ama kalbim Akşener ile çünkü İnce'de Erdoğan gibi olabilir korkusu var içimde ben hiçbir Kadının diktatör olabileceğine inanmıyorum o yüzden Akşeneri destekleyeceğim.
Erdoğan dikdatör ise neden seçime gidyoruz ki, ayrıca neden seçim 2. tura kalacak Erdoğan 1. turda kazanamayacak diyorsunuz...HANGİ DİKDATÖR ÜLKESİNDE KAYBETMİŞ söyler misiniz.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Erdoğan dikdatör ise neden seçime gidyoruz ki, ayrıca neden seçim 2. tura kalacak Erdoğan 1. turda kazanamayacak diyorsunuz...HANGİ DİKDATÖR ÜLKESİNDE KAYBETMİŞ söyler misiniz.
RTE tekrar seçilirse bu son seçimlerimizden biri olacak zaten merak etme ayrıca diktatörlerin sonu iyi olmaz haberiniz olsun bu seçimle gidecek ilk diktatör olur inşallah.

Hangi diktatör ülkesinde kaybetmiş diyorsunuz işte bu yüzden bu seçimide RTE kazanacak.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,337

Siz inanmaya devam edin. Tarihte eline güç geçince bunu halkı üzerinde baskıya çeviren çok DEMİR LADY’ler gördü.

Örnek:
Indira Gandhi
http://www.dailypioneer.com/nation/constitutional-dictatorship-imposed-by-indira-gandhi.html

Jiang Qing
Ang San Su Çii

Bir çokları devlet başkanı olmasa da bakan olarak milyonların ölümüne sebep oldu...

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
RTE tekrar seçilirse bu son seçimlerimizden biri olacak zaten merak etme ayrıca diktatörlerin sonu iyi olmaz haberiniz olsun bu seçimle gidecek ilk diktatör olur inşallah.

Hangi diktatör ülkesinde kaybetmiş diyorsunuz işte bu yüzden bu seçimide RTE kazanacak.
Bir üst mesajında gidecek ilk diktatör olacak diyorsun, sonrakinde ise yine kazanacak diyorsun..:) Çok tutarsızsınız. Bu arada diktatörlerin sonu iyi olmaz falan derken bir tehdit seziyorum sanki, sana tavsiyem sen inceye uyma ..O kaybederse belki gidip tavuk besleyecek ama bizler hep buradayız.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482

Siz inanmaya devam edin. Tarihte eline güç geçince bunu halkı üzerinde baskıya çeviren çok DEMİR LADY’ler gördü.

Örnek:
Indira Gandhi
Constitutional dictatorship imposed by Indira Gandhi

Jiang Qing
Ang San Su Çii

Bir çokları devlet başkanı olmasa da bakan olarak milyonların ölümüne sebep oldu...
Size şunu diyeyim kıraathane çay kek gibi vaatlerde bulunan birini destekleyeceğime üniversite öğrencilere ücretsiz internet ve dakika verene destek veririm.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Size şunu diyeyim kıraathane çay kek gibi vaatlerde bulunan birini destekleyeceğime üniversite öğrencilere ücretsiz internet ve dakika verene destek veririm.
Dilin kemiği yok bir zamanlarda merhum demirel 2 adet anahtar vaad ediyordu, birisi ev için diğeri araba içindi...Tabii sen yaşın itibari ile bunları bilmezsin...millet inandı oy verdi ..bırakın bir ev bir araba almayı millet elindeki evi arabayı satmaya mecbur kaldı.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Dünyada seçimle iktidara gelen tek diktatör bizde :D ha bir de diktatörün olduğu ülkede bu kadar rahat DİKTATÖR diyebilmek :D :D

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Dilin kemiği yok bir zamanlarda merhum demirel 2 adet anahtar vaad ediyordu, birisi ev için diğeri araba içindi...Tabii sen yaşın itibari ile bunları bilmezsin...millet inandı oy verdi ..bırakın bir ev bir araba almayı millet elindeki evi arabayı satmaya mecbur kaldı.
Kek ile kıraathane ye inanıyorsunuz ama bu arada Demirel Muharrem İnce değil.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,337

Kıraathane denince sizin aklınıza şu resimler geldiği için normal.

uWrf6FMVAGZ8hzm2ZYMSEeKDhkdj4wNzfWai6C4mruY2sUBLOGaY8Sq5sQPWsAK22W5zMbQULMVYHwswpTEQ7pH0CHI-ZJard5gWZw7UXGWAByrl0smJbFPG8OaIYhfBWzGi5rkXh0oKSVCnn07RPyztw-FmqVnF75XayhvU0LyFirycVXYlp9Rfw99d1n4POWkvTRuf5w=w542-h271-nc

images

Not: Erdoğan yıllardır KYK’da üniversite öğrencilerine ücretsiz internet veriyor.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482

Bir üst mesajında gidecek ilk diktatör olacak diyorsun, sonrakinde ise yine kazanacak diyorsun..:) Çok tutarsızsınız. Bu arada diktatörlerin sonu iyi olmaz falan derken bir tehdit seziyorum sanki, sana tavsiyem sen inceye uyma ..O kaybederse belki gidip tavuk besleyecek ama bizler hep buradayız.
Gidecek ilk diktatör olacak inşallah dedim iyi okuyun.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482

Kıraathane denince sizin aklınıza şu resimler geldiği için normal.

uWrf6FMVAGZ8hzm2ZYMSEeKDhkdj4wNzfWai6C4mruY2sUBLOGaY8Sq5sQPWsAK22W5zMbQULMVYHwswpTEQ7pH0CHI-ZJard5gWZw7UXGWAByrl0smJbFPG8OaIYhfBWzGi5rkXh0oKSVCnn07RPyztw-FmqVnF75XayhvU0LyFirycVXYlp9Rfw99d1n4POWkvTRuf5w=w542-h271-nc

images

Not: Erdoğan yıllardır KYK’da üniversite öğrencilerine ücretsiz internet veriyor.
Tamam o zaman verin oyunuzu Akp'ye bak bakayım okuma evi diye açtığınız yerler 2ay da okey salonuna dönmüyor mu.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Bu fotoğraflar benim oyunu değiştirmez.
Sonuçta bu insanlar halktan, bizden.

Lakin şahit olduğum işe alınma süreçlerinde yapılan adam kayirmalar, liyakat ile hak edenin değil de bilmeyenleri getirip hem hak edene hem o kuruma yapılan bir nevi zulümler elbet değiştirir.

Seçimler ikinci tura kalacak.
Recep Tayyip Erdoğan ile Muharrem İnce.
Muharrem İnce bu seçimden hemen sonra Meral Akşener ve Temel Karamollaoglunu yardımcıları ilan edecek hatta sürpriz yapıp AK Partili birini de üçüncü yardımcısı olarak alabilir.
Sonuçta her kesimi dinlemek isteyen ve dikkate alan bir aday Muharrem İnce.
Ülkenin de şu anda ihtiyacı olan bu.
Once birleşmek ve barışmak sonra da büyümek.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Bu fotoğraflar benim oyunu değiştirmez.
Sonuçta bu insanlar halktan, bizden.

Lakin şahit olduğum işe alınma süreçlerinde yapılan adam kayirmalar, liyakat ile hak edenin değil de bilmeyenleri getirip hem hak edene hem o kuruma yapılan bir nevi zulümler elbet değiştirir.

Recep Tayyip Erdoğan ile Muharrem İnce.
Muharrem İnce bu seçimden hemen sonra Meral Akşener ve Temel Karamollaoglunu yardımcıları ilan edecek hatta sürpriz yapıp AK Partili birini de üçüncü yardımcısı olarak alabilir.
Sonuçta her kesimi dinlemek isteyen ve dikkate alan bir aday Muharrem İnce.
Ülkenin de şu anda ihtiyacı olan bu.
Once birleşmek ve barışmak sonra da büyümek.
Demirtaşı ne bakanı yapacak acaba bunu atladınız, Savunma bakanı, içişleri bakanı yada dışişleri, belkide milli eğitim bakanı yapar, sizin tahmininiz nedir acaba.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Öyle bir vaadi olmadı.
Zaten ittifakta değil o parti.
Lakin AK Parti gençlik kollarından bir takım kişiler özellikle Ankara sokaklarında CHP adına sahte broşür bastırıp altına bu vaadi yazıp kalabalık mekanlarda görülen yerlere bıraktılar.
Sırf bu alçakça davranış bile onlardaki bir takım şahısların ne hale geldiğinin göstergesi.

Bu ülkede 3 5 Mehmet oldu diye meclisi toplayacak değiliz diyen AK Parti bakanı vardı. Simdiki yapılan doğrular geçmişteki yanlışları duzeltmiyor. Lakin bu konuda ve Feto konusunda sabıkası en kabarık oluşumlarin rakiplerini suçlaması tam olarak yaman hırsızın ev sahibini bastirmasidir.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Bu Ozel"in kendi kafasına göre yaptığı bir açıklama.
Partiyi bağlamiyor, ittifakı ise hiç bağlamiyor.
Bu tarz kişilere kol kırılır yen içinde kalır usulü ile gereken yapılır lakin süreç içerisinde yavaşça gerçekleştiğinden kimsenin haberi olmaz.
Geçmişte bunun örnekleri çoktur.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Bu Ozel"in kendi kafasına göre yaptığı bir açıklama.
Partiyi bağlamiyor, ittifakı ise hiç bağlamiyor.
Bu tarz kişilere kol kırılır yen içinde kalır usulü ile gereken yapılır lakin süreç içerisinde yavaşça gerçekleştiğinden kimsenin haberi olmaz.
Geçmişte bunun örnekleri çoktur.
Yani demek istiyorsun ki CHP den her duyduğuna güvenme , her konuşana da inanma haklısın, ben de öyle yapıyorum zaten:)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323

Ben Kenobi, sahi ya hayallerinin bu kadar engin olduğunu bilmezdim.
Yarın gece buralarda olup olmayacağını da merak eder dururum ayrıca.
Tabii diğer arkadaşları da... :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Ben Kenobi, sahi ya hayallerinin bu kadar engin olduğunu bilmezdim.
Yarın gece buralarda olup olmayacağını da merak eder dururum ayrıca.
Tabii diğer arkadaşları da... :)

Demiştim! :D
Buralara uğrarsanız size bir soda ısmarlarım, iyi gelir. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...