Erkeklerde bacak arası kokmasın diye ne yapılmalı ?

Bu konuyu okuyanlar

Erdogan46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Erkeklerde bacak arası kokmasın diye doğal olarak uygulanacak bir yöntem var mı?

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
soğuk su ile 5 dakika tazyiklemek

kıl tüy varsa hemen almak

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Doğallığı tartışılır ama pudra kullanmak bir nebze iyidir,en azından terlemeyi engeller . (=

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Valla 2 dakika alıp çıkmak kaidesiyle günde 1 bile olabilir. Günde 3 - 4 defa yıkanan biliyorum. Ama tabi o kadar da israf oluyor.

Sürekli duş alınmaz ama yani şeyde önemli. Bölgenin temiz olması. Kat kat giyinip terletilmemesi falan filan.

Hacı her türlü zaman geçince o koku olacak.

Reaksiyon puanı
19
Kusura bakmayın da forum da gördüğüm en saçma konulardan biri.Cidden yanlış anlamayın ama 2 günde bir duş almak da aklınıza gelmiyor mu?

ThorJ

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,948
Nasıl muhabbet ya??

Erdogan46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kusura bakmayın da forum da gördüğüm en saçma konulardan biri.Cidden yanlış anlamayın ama 2 günde bir duş almak da aklınıza gelmiyor mu?
En saçma bulduğun bir konu hakkında neden yorum yapıyorsunuz. Bence bundan daha saçma bir şey olamaz :)

Erdogan46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Çünkü bilmeni istedim.Senin de bunu uzatman "daha saçma bir şey olamaz".
He he he, başka işin yok heralde benim açtığım başlıkla ilgileniyorsun. İşine git kardeşim. Ben bilmediğim bir konu hakkında bilgi almak için gerçekçi konu açtım. Ne kendini bilmez insanlar varmış. Biliyorsan cevap verirsin, bilmiyorsan basar geçersin, o kadar basit. Konu kurallara aykırı olsa zaten moderatör var o konuyu siler sana laf süşmezdi

Reaksiyon puanı
19
He he he, başka işin yok heralde benim açtığım başlıkla ilgileniyorsun. İşine git kardeşim. Ben bilmediğim bir konu hakkında bilgi almak için gerçekçi konu açtım. Ne kendini bilmez insanlar varmış. Biliyorsan cevap verirsin, bilmiyorsan basar geçersin, o kadar basit. Konu kurallara aykırı olsa zaten moderatör var o konuyu siler sana laf süşmezdi
Bu kadar triggerlanmana ne gerek vardı ? Hakaret mi ettim ? Fikrimi belittim, sen ise bana kendini bilmez diyorsun.Yazık !
Mesaj otomatik birleştirildi:

Attığım mesajı da silerim.Bu kadar saçma reaksiyon vermen ?

alsh

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Billur kokusunu bilmiyorsan sanırım henüz askerlik yapmadın :)
Henüz değil hiç yapmadım ki artık çok gerekli olmadığı da kanaatindeyim, hayatımda büyük bir eksik değil yani oranın kokusu :mask::grimacing:

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Aslında aldığın her eğitim gibi adamlığa geçiş döneminde fix verilmesi gereken bir eğitim yeri.
Mızmızlanamıyorsun, mızmızlansanda bir karşılığı yok. Babanın oğlu kimse değil ve herkes kendi kuyruğunda. En önde gidersen sen düşüyorsun, arkada kalırsan kurt kapıyor. Sürü ile hareket ediyorsun. Fazla ve hızlı parlarsan yine zarara giriyorsun, sabır ediyor ve parlamayı sonraya saklıyorsun.

Kısaca sıkıyorsun, sabrediyorsun, direniyorsun hayatın b***** püsurunu görüyorsun :) Gitmeyen bedelli yapan çok arkadaşım var. Hâla daha burunları dik. Ne zaman konuşması gerektiğini bilmiyorlar. Vs vs neyse konudan uzaklaşmadan..

Oranın değil senin kokun :) Oranın kokusu ayrı birşey ama 28 gün duş almadığımı bilirim...

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,129
bacak arası kokma olayını basite indirgemeyin,zira mantarda olabilir.

Son düzenleyen moderatör: