Eren Derdiyok, Galatasaray kulübüne ihtar çekti

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Galatasaray'ın bu sezon Kasımpaşa'dan kadrosuna kattığı Eren Derdiyok'un, Mart ayı başında alacakları nedeniyle kulübe ihtar çektiği ortaya çıktı.

upload_2017-4-13_15-53-27.png

Yıldız futbolcunun Mart ayına kadar ödenmeyen 3 aylık maaşı nedeniyle hukuki yollara başvurup sarı kırmızılı kulübe parasının ödenmediği gerekçesiyle ihtar çektiği öğrenildi.

Eren Derdiyok'un dışında Mart ayında bu yola başvuran herhangi bir futbolcu olmadı.

Sneijder'ın sözleşmesindeki "Alacaklarının gecikmesi halinde kulübe ihtar çekmesinin ardından tüm alacakları 30 gün içinde ödenmezse serbest kalma hakkına sahiptir" maddesi bulunmasına karşın bu adımı atmadığı, kulübe sadece Eren Derdiyok'un ihtar çektirdiği öğrenildi.

Mart ayının sonunda ise futbolculara 2 aylık alacakları ödendiği için Florya'da ve Galatasaray takımı içinde bu 'ihtar' konusu daha da büyümeden kapandığı ortaya çıktı.

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
FEDA etsene FEDA etsene KARTAL ...ünü FEDA etsene diye bağıran Galatasaray neyini feda edecek bakalım :))

osnakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Haber kaynağı doğruysa erenin neden oynayamadığı ortaya çıktı. Ama nedense para komidinin üZerinde al çık diyen takıma hiç bir zaman üzülmeyeceğim. Beter olsunlar:)

Reaksiyon puanı
10,325
Ya benim anlamadığım hiçbir kulübe olmadığı kadar devlet yardımı oluyor, stadları parasız yapılıyor, vergi borçları siliniyor, parasız arsalar tahsis ediliyor, yetmiyor kendi kıymetli emlaklarını satıyorlar... Ama yine de yetmiyor, batma noktasına gelmişler. Bu kulüpte neler oluyor, niye böyle oluyor bilen varsa beri gelsin.

Reaksiyon puanı
16,118
Ya benim anlamadığım hiçbir kulübe olmadığı kadar devlet yardımı oluyor, stadları parasız yapılıyor, vergi borçları siliniyor, parasız arsalar tahsis ediliyor, yetmiyor kendi kıymetli emlaklarını satıyorlar... Ama yine de yetmiyor, batma noktasına gelmişler. Bu kulüpte neler oluyor, niye böyle oluyor bilen varsa beri gelsin.
para babasının gibi harcayan yöneticiler olunca kaçınılmaz son futbolcuların değerini şişirdikleri içinde ve belki kendilerine de pay çıkaranlar yüzünden...

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216

Zaten zoruna giden de o futbolcuların. Parayı birileri yesin, ben aşk, taraftarlık gibi duygularla karnımı doyurayım. Bu enayilik... Herkes elini taşın altına koyarsa bu başka... Bunun Adı FEDA

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
FEDA etsene FEDA etsene KARTAL ...ünü FEDA etsene diye bağıran Galatasaray neyini feda edecek bakalım :))

Taraftar olarak zerre kadar umrunda olmaz şahsen. İsterse iflas bayrağını çeksin, cehennemin dibine kadar yolu var.

Borçlanırken bana mı sordular? Ne diye sattıkları ürünleri alıp katkıda bulanayım ki. Benim paraya ihtiyacım olduğu zaman getirip cebime beş kuruş koydukları mı var.

Kim borçlandırdıysa takımı gitsin ondan hesap sorsunlar.

Devletin malı deniz yemeyen keriz. Başka söze gerek var mı hocam :)