Erdoğan'ı yenebilecek bir muhalif lider var mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

KamtariR

Doçent
Burada haksız rekabeti, hazineden partisi adına aldığı devasa payı ve muazzam medya desteğini saymaz da, sadece projeler, liderlik vasfı vb. unsurları göz önünde bulundurursak, yaşasa idi rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nu gösterirdim, mekanı cennet olsun. Şu anda ise sadece Dr. Fatih Erbakan gözüme çarpıyor, sağlam geliyor. Konuşmalarını dinledim, projelerini dinledim, epey sağlam geliyor.

PARAzitCELL

Dekan
Sevgili Cumhurbaşkanımızı sevenler olarak ve Ak Parti gönüllüleri olarak bildiğimiz doğru ve güzel yolda ilerlemeye devam edeceğiz. Siyaset bölümünde güzel ve adil bir rekabet istiyorum. Ama bizim cenap kavga, gürültüye gelmek istemez ve karşı taraftan da o şekilde bir karşılık bulmak ister. :)

PARAzitCELL

Dekan
Bana göre muhalif kesim Atatürk'ü kendi "TEKEL"ci zihniyetiyle değerlendiriyor... ! Yıl olmuş 2019 hala çhp li yöneticiler Atatürk ve mirasından çıkar sömürmek için her türlü fitne ve fesat işe girişiyor...

BURDAN TEKRAR YAZIYORUM: Atatürk bu vatanın kurucu Lideridir ve Tüm vatanın değeridir, chp onun kurduğu sadece bir partidir ama Türkiye Cumhuriyeti onun en büyük ve değerli hazinesidir bizlere emanet ettiği... chp zamanla rayından çıkmış olabilir, çıkarcı ve kinci ve hatta vatana millete hainlik yapabilecek yöneticilerce ele geçirilmiş olabilir ama chp için vatanı böldürtmeyiz, gidip hpk ile bölücü örgütlere ve yabancı dış mihraklara peşkeş çektirmeyiz... Burada en önemlisi Türkiye için chp çalışmalıdır, chp için Türkiye değil ve chp dış mihraklar ve terör örgütlerine de çalışmamalıdır.

CCD

Asistan
Bana göre muhalif kesim Atatürk'ü kendi "TEKEL"ci zihniyetiyle değerlendiriyor... ! Yıl olmuş 2019 hala çhp li yöneticiler Atatürk ve mirasından çıkar sömürmek için her türlü fitne ve fesat işe girişiyor...

BURDAN TEKRAR YAZIYORUM: Atatürk bu vatanın kurucu Lideridir ve Tüm vatanın değeridir, chp onun kurduğu sadece bir partidir ama Türkiye Cumhuriyeti onun en büyük ve değerli hazinesidir bizlere emanet ettiği... chp zamanla rayından çıkmış olabilir, çıkarcı ve kinci ve hatta vatana millete hainlik yapabilecek yöneticilerce ele geçirilmiş olabilir ama chp için vatanı böldürtmeyiz, gidip hpk ile bölücü örgütlere ve yabancı dış mihraklara peşkeş çektirmeyiz... Burada en önemlisi Türkiye için chp çalışmalıdır, chp için Türkiye değil ve chp dış mihraklar ve terör örgütlerine de çalışmamalıdır.
Siyaset kirli bir iştir. Siyaset ülkeyi böler. Ne mutlu ki herkes şu ittifak o ittifak diye bölünmese bir ve bütün vatan ne demek bu kavram ne demek herkes iyice öğrenip beraber ve mutlu toplumun hepsinin kabul ettiği değerlerde davransa. Size önerim partileri farklı olan insanları ayırmayın... Herkesi Türk vatandaşı olduğu için aynı gözle karşılayın...

PARAzitCELL

Dekan
Siyaset bir olgudur, siyaset eğer kirli ise bu soruyu veya olumsuz durumu onu kirletenlere sormak gerekir veya sormak vatana hizmettir. Siyaset de vatana , millete hizmet için vardır. Eğer bir kişi vatanıma, milletime kötü niyet besliyorsa kusura bakmayın onu sahiplenecek veya temize çıkaracak ne bir felsefi görüşüm, ne de bir ilmi çalışmam olur...

1575828291032.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Atatürk'ü doğru anlamak için belgeseli önemle izlenmesini tavsiye ederim.

Son düzenleme:
stat counter