Erdoğan: Atatürk Havalimanı millet bahçesi olacak

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT ortak yayınında 'Cumhurbaşkanı Özel Yayını' programında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Yarın seçim beyannamemizi açıklamak suretiyle, beyanname içerisinde ne var ne yok, tüm vatandaşlarımıza anlatacağız" diye konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, beyannamedeki en büyük müjdenin Atatürk Havalimanı’nın yerine yapılacak dev bir millet bahçesi olduğunu söyledi.

Erdoğan: Atatürk Havalimanı millet bahçesi olacak

Bu "güzel" düşünce için sizlerin yorumu nedir merak ettim? Diyecek çok şeyim var ama hadi demeyeceğim. Bir yerden daha Atatürk kelimesi kalkacak mı sizce de?
* Recep Tayyip ERDOĞAN Millet Bahçesi :)))))

Son düzenleyen moderatör:

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Çamlıca da yapilan camiye yada taksimde yapılan camiye neden Atatürk ismini hiç önermediniz acaba ben de bunu merak ettim, millet bahçesi ismi pek hoşunuza gitmemiş anladığım kadarı ile içinde millet ifadesi geçiyor diye olsa gerek.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Çamlıca da yapilan camiye yada taksimde yapılan camiye neden Atatürk ismini hiç önermediniz acaba ben de bunu merak ettim, millet bahçesi ismi pek hoşunuza gitmemiş anladığım kadarı ile içinde millet ifadesi geçiyor diye olsa gerek.
onların isimleri verilmiş oturmuş zaten adı Atatürk hava limanı iken başka isme gerek yok güzel kardeşim.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
İsimler değişebiliyor bakın boğaziçi köprüsünün ismide '15 temmuz şehitler köprüsü 'oldu, bunda başka bir mânâ aramanın ve bunu sağä sola çekmenin bir manası yok.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
İsimler değişebiliyor bakın boğaziçi köprüsünün ismide '15 temmuz şehitler köprüsü 'oldu, bunda başka bir mânâ aramanın ve bunu sağä sola çekmenin bir manası yok.

Sorunda bu zaten neden Atatürk'ün geçtiği bir çok yerin ismi değişiyor?

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Bursa Atatürk Stadı - Timsah Arena
Antalya Atatürk Stadı - Antalya Arena
Afyon Atatürk Stadı- Afyon Arena
Eskişehir Atatürk Stadı - Eskişehir Arena
Antakya Atatürk Stadı - Antakya Arena
Konya Atatürk Stadı - Konya Arena
Sakarya Atatürk Stadı - Sakarya Arena
Kayseri Atatürk Stadı - Kadir Has Arena
Beşiktaş İnönü Stadı - Vodafone Arena
Malatya İnönü Stadı - Malatya Arena

Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Sorunda bu zaten neden Atatürk'ün geçtiği bir çok yerin ismi değişiyor?
Bu sorun değil de sizler bunu sorunmuş gibi göstermeye çalışıyorsunuz, bırakın Atatürk'ü kullanmayı artık bu millet bunu ye-mi-yor.

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Harika bir haber bu. Güzelim çalıştığım yer kapanmasına üzüldüm. Kapanması ile kalmayıp farklı bir yere taşınıp ATATÜRK ismini kullanmaması beni daha da üzdü. Emin olduğumdan değil ama yüksek ihtimal ismi değişecektir.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Bu sorun değil de sizler bunu sorunmuş gibi göstermeye çalışıyorsunuz, bırakın Atatürk'ü kullanmayı artık bu millet bunu ye-mi-yor.

Verdiğiniz bu cevap sonrasında tartışabilecek seviyede olduğumuzu zannetmiyorum :) Boşverin bu şekilde devma edin 20-30 yıl sonra bakalım neler olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...