Erasmus

Bu konuyu okuyanlar

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Arkadaşlar bana seneye 2. dönem için 1 decembrie 1918 university (Romanya çıktı) Sizce güzel mi gideyim mi ? Çok para gider mi ??

Nasıldır güzel midir , değer mi ? Özellikle Romanya ya gidenlere sormak istiyorum .

ErasmusOzzy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Romanya'da erasmus yapmadım ama Bükreş'e erasmus dönemim'de seyahat etmiştim. Ben olsam giderdim heleki 2. dönem!. Erasmus hibesi + Türkiye de giderlerin ile çok rahat geçinirsin. Zaten Ron para birimi Tl düzeyinde.
Erasmus hakkında yazılar yazıyorum. Sormak istediğin bir şey olursa buradan cevaplarını bulabilir yada irtibata geçebilirsin; Erasmus+ arşivleri - Oğuz Akkuş

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Romanya'da erasmus yapmadım ama Bükreş'e erasmus dönemim'de seyahat etmiştim. Ben olsam giderdim heleki 2. dönem!. Erasmus hibesi + Türkiye de giderlerin ile çok rahat geçinirsin. Zaten Ron para birimi Tl düzeyinde.
Erasmus hakkında yazılar yazıyorum. Sormak istediğin bir şey olursa buradan cevaplarını bulabilir yada irtibata geçebilirsin; Erasmus+ arşivleri - Oğuz Akkuş
Teşekkür ettim :) Evet para olarak rahat edeceğimi düşünüyorum bende araştırdım .