EPACKET Olayı

Bu konuyu okuyanlar

Blumepanda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
Ben Aliexpress den bir sipariş verdim ve Registered Air Mail seçmeme rağmen - ki siparişi son 1 gün kala kabul etti- onaylandıktan sonra epacket ile göndereceğini gördüm. Ve Takip kodu da LZ.............CN ile başlıyor - ki LX....... CN olması lazım imiş - bu kargo bana sıkıntı çıkarır mı? Ne yapmam lazım? Şimdiden teşekkürler.

realsim85

Asistan
Reaksiyon puanı
99
kargo bilgilerinizi tam paylaşsaydanız daha sağlıklı yorum yapabilirdim fakat burda önemli olan ptt de takip edilip edilmediği dir kontrol edin ptt de takibini ki eğer takip edilmiyorsa da yapacağınız biişey yok koruma süresini beklemek zorundasınız

Blumepanda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kargo bilgilerinizi tam paylaşsaydanız daha sağlıklı yorum yapabilirdim fakat burda önemli olan ptt de takip edilip edilmediği dir kontrol edin ptt de takibini ki eğer takip edilmiyorsa da yapacağınız biişey yok koruma süresini beklemek zorundasınız
Tamam çok teşşekkür ederim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Az önce ptt den baktım ve kodu kabul etti. Ve oradan da takip ediliyor. Tekrardan teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Arda12arda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. EPacket ile gelen kargonuz kaç günde geldi acaba ?