EnPara AppStore Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar EnPara kullanıyorum ve AppStore'den uygulama almaya çalıştım çoğu kez ama ödeme yöntemi reddedildi uyarısı veriyor. Biliyorum AppStore banka kartı kabul etmiyor lakin EnPara'da AppStore kampanyası var muhtemelen EnPara'nın AppSotre'de ödeme yöntemi olarak kullanılması gerektiğini düşünüyorum ama benim kartımı reddediyor.

EnPara kartlarınız ile AppStore'den alışveriş yapabiliyormusunuz? Yapabiliyorsanız ödeme yöntemini hangi yolla eklediniz ?

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Profesyonel çıkana kadar deneyin.
Elimde Apple ürünü olmadığı için deneyemiyorum da.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Profesyonel çıkana kadar deneyin.
Elimde Apple ürünü olmadığı için deneyemiyorum da.
Ben herşeyi denedim, iPad'den, iPhone'den iTunnes'ten ama kabul etmedi. Apple'yi aradım banka kartları geçmiyor demişlerdi przovisyon gereği.

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Arkadaşlar EnPara kullanıyorum ve AppStore'den uygulama almaya çalıştım çoğu kez ama ödeme yöntemi reddedildi uyarısı veriyor. Biliyorum AppStore banka kartı kabul etmiyor lakin EnPara'da AppStore kampanyası var muhtemelen EnPara'nın AppSotre'de ödeme yöntemi olarak kullanılması gerektiğini düşünüyorum ama benim kartımı reddediyor.

EnPara kartlarınız ile AppStore'den alışveriş yapabiliyormusunuz? Yapabiliyorsanız ödeme yöntemini hangi yolla eklediniz ?
Enpara ile alışveriş yapamadığım yer yok iP6 Plus varken yapıyordum.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Daha önceki satın alma denemelerimde teknik bir sorun yaşamış olabileceğimi söylediler, şuan enpara ile AppStore'de alışveriş yapabiliyorum.

Son mesajlar