Engin Altan Düzyatan 2.5 milyon dolara villa aldı

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Engin Altan Düzyatan ve eşi Neslişah Alkoçlar kiracı olarak oturdukları Beykoz’daki Çubuklu Vadi Evleri’nden 2.5 milyon dolara villa satın aldı.

upload_2017-5-9_12-40-54.png

Diriliş Ertuğrul'un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, 2014 yılında hayatını birleştirdiği Neslişah Alkoçlar ile birlikte oturdukları siteden bir villa aldı.

AYLIK 15 BİN LİRA KİRA ÖDÜYORLARDI

Beykoz'daki Çubuklu Vadi Evleri'nde 15 bin lira kira ödedikleri villayı 2.5 milyon dolar ödeyerek satın alan çiftin çok mutlu olduğu söyleniyor.

HAZİRAN AYINDA TAŞINACAKLAR

Engin Altan Düzyatan ve eşi Neslişah Alkoçlar iki ay önce satın aldıkları villaya Haziran ayında taşınacak.

ÜNLÜ İSİMLERLE KOMŞU OLDU

Düzyatan çifti, Türkan Şoray, Şahan-Selin Gökbakar, Mustafa-Emina Sandal, Alara Koçibey, Cem Hakko-Ronit Gülcan, Hakan-Aylin Saruhan gibi ünlüler ile komşu olacak.

1cf65406c22ce4ea82cb38d7f72ba927_engin-altan-duzyatan-2-5-milyon-tl-ye-villa-9592377_8464_mjpg.jpeg

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
O ev nasıl 2.5 milyo dolar ediyor bir de dolar yani anlamadım tuhaf bir yapısı var

daggerdale12

Asistan
Reaksiyon puanı
100
İşte ben de eşya için taksit filan....

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Engin Altan Düzyatan'ın eşi Neslişah Alkoçlar olacaktı düzeltelim lütfen :)

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Problem bunların çok kazanıyor olması değil, bizim az kazanıyor olmamız. Bir de ne acayip ülke ki, evi sanki NewYork'tan alıyormuşsun gibi dolarla alıyorsun. Düzyatanlar yanyatanlar maaşını dolarla, euro ile alıyor olabilir ama %99'umuz tl ile alıyor.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Problem bunların çok kazanıyor olması değil, bizim az kazanıyor olmamız. Bir de ne acayip ülke ki, evi sanki NewYork'tan alıyormuşsun gibi dolarla alıyorsun. Düzyatanlar yanyatanlar maaşını dolarla, euro ile alıyor olabilir ama %99'umuz tl ile alıyor.

Bunları sıkıntı etmeyelim, yeni güçlü Türkiye'miz ile bu sorunları aşacağız :)

alphabet

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Ertem Şener, Rasim Ozan Kütahyalı gibi isimlerden de beklenen hareket...

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
17 bin tl aylık maaş alan milletvekilleri milyonlarca liralık rezidanslara sahip olurken ses yok , aylık telefon faturalarını hiç saymıyorum 2 milyon lira lık tarife kullanıyorlar ;)

Herkes gibi daha doğrusu her başrol oyuncusu gibi 60 70 bin tl bölüm başı alan adamın 2.5 milyon dolara ev alınca ''Hoksoz kozonç vor '' ve ortalığı kasıp kavuryorlar. Azıcık tarafsız olmalısınız objektif olmalısınız siz bu yandaşlığa devam ettikçe biz ne büyürüz nede hiç kimse haklı şekilde kazanmaz.

Ki engin altanı kesinlikle savunmuyorum lakin adam beyaz perdede , yeşil perdede oyunculuk yapmıyor bazıları gibi adam soğukta , at koşuyor , tıpkı cüneyt arkın gibi o aldığı para bu camiada sonuna kadar helal bana göre. Eğer ona laf yapıyorsanız hepsine laf yapacaksınız !!
--- Gönderi Güncellendi ---
Bakalım yorumum '' TARAFSIZ YÖNETİCİLERİMİZ '' tarafından kaç dk da silinecek :)

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
"Savunmuyorum lakin..." demişsiniz, savunmanın dibine vurmuşsunuz. Forumlarda bu tarz yorumlar bana hep şu deyimi hatırlatmıştır.
Kraldan çok kralcı olmak: Bir kimsenin menfaat ve çıkarlarını, o kişinin kendisinden daha çok savunmak.
Ha savunabilirsiniz tabi ki, beğeni ve sempati duyuyorsunuzdur hiç bir itirazımız olmaz. Ama eleştirenlere de saygı duymanız lazım.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Zenginin malı züğürdün çenesini yorar. Haberi yapılan şahıs trt'de bölüm başı rahat 100 bin alıyordur, ülkenin her yerinden villa alabilir.

Reaksiyon puanı
16,118
e? güle güle ortursunlar Allah mesut etsin sağlık sıhat versin kabaca tüm güzellikler onlara,çoluğuna çocuğuna gelsin.

Reaksiyon puanı
16,118
onu bunu bırakın adamın canlandırdığı sahnelerden birin 8-10 tekrar ile çekmeyi deneyin anlarsınız hanyayı konyayı...

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Diziler 2 saat bölüm başı primler 100-150bin hal böyle olursa 2.5 milyon dolara oyuncular villa da alır saray da gene alır

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
İyi ki tv izleyerek bu insanların kazançlarına katkım olmuyor. Ülkede ki insanların büyük bir kısmının dizi-kolik olduğunu bizzat gören biri olduğum için, sinema-tv sektöründekilerin kazancı da normal vatandaşın rüyasında göremeyeceği kadar büyük oluyor. İnsanların tv başında zaman geçirmesinden se, kütüphanelerde zaman geçirmesini isterdim ama bu isteğime özellikle yaşadığım coğrafyada ütopya deniyor.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
İyi ki tv izleyerek bu insanların kazançlarına katkım olmuyor. Ülkede ki insanların büyük bir kısmının dizi-kolik olduğunu bizzat gören biri olduğum için, sinema-tv sektöründekilerin kazancı da normal vatandaşın rüyasında göremeyeceği kadar büyük oluyor. İnsanların tv başında zaman geçirmesinden se, kütüphanelerde zaman geçirmesini isterdim ama bu isteğime özellikle yaşadığım coğrafyada ütopya deniyor.
Haklısın kardeşim sormak istiyorum insanlar 3 saat reklamlarla beraber olan dizileri nasıl izleyebiliyor biz üç saat işkencesini çekerken onlar paraya para demiyor izlemeyin şu süreler kısalsın 1 saate düşsün reklamsız

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Benimde hak verdiğim nokta şu neden 2 saat yapıyorlar gereksiz yere uzuyor sahneler.Halbuki 1 saat yapsalar avrupadaki gibi 45 dakikada değil 1 saat olsun 1 saat 15 dakika olsun daha iyi şeyler çıkar ortaya.

Ayrıca bunun parayla alakası yok kazanan her türlü kazanır hak ediyor kazanıyor normal bence 100 bin tl de alması.Reyring rekorları kıran bir dizinin başrol oyuncusu.Ki asıl yapımcısı daha fazla kazanıyordur o zaman

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Adaletini S...... Dünya.Kimisi aylık 1400 tl ile geçinmeye çalışır kimisi de aylık 15 bin tl kira verir.Bu ülkede Adalet sadece Bayan ismi....

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Milletvekilleri koltuğunda uyuyarak 17.000 TL kazanıyorsa hatta orasını geçeyim bazıları milyon liralık telefon faturasını, yarıdan fazlası asgari ücretle geçinen Türk milletine ödettiriyorsa bu adam da kar kış demeden her türlü şartta girdiği çekimlerden kazandığı parayı anasının ak sütü gibi helal kazanıyor ve fazlasını bile hak ediyor. Kimsenin bu adamın kazandığı parayı eleştirme hakkı yok, eleştirecek kişi arayan varsa gitsin kendi vergileriyle fatura borcunu ödediği millet vekilini eleştirsin ve daha nicesini.

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Aslında bizim şöyle eleştiri yapmamız gerek. Gülşen'le kocası Ozan Çolakoğlu 15 milyona ev almışken, Engin'in 2.5 milyon dolarlık ev alarak altta kalması hiç hoş olmamış. Fakir misin nesin Engin'cim. İster borç verebilirim. :cool: