Enes batur'un kanalı kapatılsın

Bu konuyu okuyanlar

Enginmurat

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Arkadaşlar hepinize buradan sesleniyorum. Enes Batur'un kanalını şikayet edin, çocukların beynini yıkıyor. Çocuklara kötü örnek oluyor, amcasına hakaret ediyor bazı videolarında emek bile yok ekran karşısında oturup da elalemin videolarını izleyip de para kazanan birisi kendisi. Sizce Enes Batur Türkiye'nin en büyük kanalı olmayı hak ediyor mu? Bana sorarsanız etmiyor bence bunca eğitim kanalı varken. Bu kanal tamamen kapatılması gerekiyor benimle aynı fikirde iseniz bu kanalı şikayet edin hemen kapatılsın. Benim için bu kanalın Salih Reis'in Dünyası kanalından hiçbir farkı yoktur. Uyanın artık gençler siz izliyorsunuz onlar milyonlar kazanıyor. İzlediğinizde ne oluyor ne öğretiyor bu Enes Batur anlamadım gitti. Bana katılıyorsanız hepinizi bu kanalı şikayet etmeye davet ediyorum.Arkadaşlar YouTube yaş sınırlaması gelse kaç kişi izler Enes Batur'u amcasına yapmadıklarını bırakmamıştı. Hepinize tavsiye ediyorum bu kanalı şikayet edin kapansın...

Son düzenleme:

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Şikayette etsen Google şirketinin, ülkenin en büyük gelir kaynağını kapatacağını sanmıyorum. Yoksa kapanması gereken faydadan çok zararı olarak o kadar çok kanal var ki.

Enginmurat

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Şikayette etsen Google şirketinin, ülkenin en büyük gelir kaynağını kapatacağını sanmıyorum. Yoksa kapanması gereken faydadan çok zararı olarak o kadar çok kanal var ki.
Topluca şikayet etmeye davet ediyorum!

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Bak ben daha o şahsı bilmiyorum :) Ama Ayhan Tarakçı var mesela, ara sıra bakardım onun kanal sayfasına yutup üzerinde, güzel bilgilendirici şeyler paylaşıyordu. Ve benzer bi kaç kişi daha var özellikle eğitim alanında...

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Topluca şikayet etmeye davet ediyorum!
Herkes herkesi şikayet edemez bu bir kanundur, ama herkes bildiği kadarından sorumludur, kötü bilenler şikayet ederse düzelir diye düşünüyorum. Ben tanımam etmem, bilmem... Dolayısı ile sizin sorumluluğunuzda :p

dego

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Mesele arz talep meselesi zamanla kaybolacaktır.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Arkadaşlar hepinize buradan sesleniyorum. Enes Batur'un kanalını şikayet edin, çocukların beynini yıkıyor. Çocuklara kötü örnek oluyor, amcasına hakaret ediyor bazı videolarında emek bile yok ekran karşısında oturup da elalemin videolarını izleyip de para kazanan birisi kendisi. Sizce Enes Batur Türkiye'nin en büyük kanalı olmayı hak ediyor mu? Bana sorarsanız etmiyor bence bunca eğitim kanalı varken. Bu kanal tamamen kapatılması gerekiyor benimle aynı fikirde iseniz bu kanalı şikayet edin hemen kapatılsın. Benim için bu kanalın Salih Reis'in Dünyası kanalından hiçbir farkı yoktur. Uyanın artık gençler siz izliyorsunuz onlar milyonlar kazanıyor. İzlediğinizde ne oluyor ne öğretiyor bu Enes Batur anlamadım gitti. Bana katılıyorsanız hepinizi bu kanalı şikayet etmeye davet ediyorum.Arkadaşlar YouTube yaş sınırlaması gelse kaç kişi izler Enes Batur'u amcasına yapmadıklarını bırakmamıştı. Hepinize tavsiye ediyorum bu kanalı şikayet edin kapansın...
Şöyle bir şey var. Çok doğru söyledin, tebrik ederim. Eğer kapatılmasını istiyor isen işin çok zor. İlk başta delil arayacaksın. Delil aradın tamam, yardım kampanyası başlat. Yardım kampanyasında delillerle herkese paylaşmasını söyle, Allah'ın izni ile kazanırsın inşallah. En sonunda ise şikayet edilmesi gerekir. Bir sürü şikayet ile devlet ikna olabilir, "Minecraft Yasalanabilir" haberinde bahsedildiği gibi. Bunu gerçekten deneyebilirsin.