Enes Batur’un büyük terbiyesizliği!

Bu konuyu okuyanlar

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629

Enes Batur’un büyük terbiyesizliği! Amcasına ağzına geleni söyledi…

Sosyal medyadaki ilginç videolarıyla tanınan ve ardından çektiği filmle sinemada da şansını deneyen Enes Batur'un "Amcama psikolojik kışkırtma" ismiyle paylaştığı video tepki çekti. Batur'un amcasına, "Kendini adam saymaya başlamışsın. Adana'da kimsenin takmadığı bir adamdın, şimdi fotoğraf çektiriyorlar, benim sayemde... Adın bile yok, sen benden önce hiçbir şeydin" dediği duyuluyor.

“Sosyal medya fenomeni” adı altında özellikle YouTube’da videolar paylaşan ve bu sayede ciddi bir kazanç elde eden, aynı zamanda bu yılın başında “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” isminde bir film çeken Enes Batur, amcası Murat Sungurtekin’i provoke ettiği bir videoyu sosyal medyada paylaştı. Gizli çekilen videoda Batur’un amcasına, “Sen adam olsan, bir işe yarasan, en azından karın güzel olur, 200-300 kilo olmaz. Salak salak hareket etme. Sen adam mısın? Adana’da neydin, ne oldun?” gibi sözler sarf ettiği duyuluyor. Batur’un amcasının bu sözler üzerine oldukça sinirlendiği görülüyor.
Videonun sonunda Batur, şaka yaptığını söylüyor ama amcasının gözlerinin dolduğu görülüyor.
‘YAZIK GERÇEKTEN’
Batur’un bu videosu ve videoda amcasına sarf ettiği sözler sosyal medyada tepki gördü. Batur ile ilgili sosyal meydada, “Arkadaş cebi iki lira gören bir kişi de kendini Allah zannetmesin”, “Bu herifin izleyici kitlesinin büyük kısmı çocuklar. Anne babalar az dikkat edin çocuğunuz kimi takip ediyor”, “Yazık gerçekten” gibi yorumlar yapıldı.

Enes Batur’un büyük terbiyesizliği! Amcasına ağzına geleni söyledi…

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Kendini komedyen zannediyorsa başarmış. Fakat izleyici kitlesine hiç etik bir davranış içeren bir video değil.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,727
-13 yaş izleyici kitlesine hitap eden biri ve geleceğin yetişkinlerine harika örnek oluyor. Faydalı 1 tane videosu yok. Bu çocuğun sadece Aleyna Tilki ironi klibini sevmiştim. Geri kalan çok gereksiz birisi. Bir gün tepetaklak olur. Paranın ahlak ile kazanabileceğinden bir haber. Yerli YT yayıncısı olarak Röportaj Adam ve Barış Özcan dışında kimseyi parmakla gösteremem. Ruhi Çenet ayrı bir cehalet bu ayrı bir cehalet. Birde şu zayıf uzun çocuk var ayrı bir çöplük.

Elyr

Asistan
Reaksiyon puanı
137
Sen Enes abime nasıl laf atarsın sen daha 15 yaşındasın ;-;

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
İki kamera, profesyonel çekim; reklamın iyisi kötüsü olmaz konusu mu bu?

(Sonunu yorumdan sonra gördüm. Zaten salak salak gülüyordu, nasıl anlamadıysam.)

Elyr

Asistan
Reaksiyon puanı
137
@spybot
20-12 yaş arası veya kısacası ergen kızlardan uzak durulması lazım çoğundan. Çünkü %89'u egosunu tatmin etmeye çalışanlardan oluşuyor :D

alcasar

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Şu Berkcan Güven'in madara ettiği Enes değil mi bu :D

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Şimdi Ben Kötü Konuşucam Para Uğrunada Bu Kadar Küçülemez Bir İnsan Ayıp

atillahan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
orkun ış. denen vatan haininden daha beter değildir ! hepsi aynı rezillikte bunların ! polise vatana küfür eden orkun ışıtmak denen şahıs için de yorum yazın !

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
orkun ış. denen vatan haininden daha beter değildir ! hepsi aynı rezillikte bunların ! polise vatana küfür eden orkun ışıtmak denen şahıs için de yorum yazın !

Yanlız konumuz orkun ışıtmak değil ..:)

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Amcasının haberi vardır bence olay kurgu gibi. Ama değilse her şakanın altında bir gerçek yatar misali amcası için unutulmaz bir durum olabilir.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Ta ki şu haber ortaya çıkana kadar tanımıyordum böyle birini. Açıkçası yapmacık geliyor.

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Nasıl tanımazsın ? 8.6 milyon abonesi var youtubede :D

Demek ki takipçi için yeterince çalışmamış :D
şaka bir yana hiç duymamıştım kendisini. Artık insanlar nasıl fenomen oluruz diye diye çeşitli saçmalıklara başvuruyor.

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Demek ki takipçi için yeterince çalışmamış :D
şaka bir yana hiç duymamıştım kendisini. Artık insanlar nasıl fenomen oluruz diye diye çeşitli saçmalıklara başvuruyor.

Böyle imiş mevzu... Attığı videoya bakılırsa.

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127

Böyle imiş mevzu... Attığı videoya bakılırsa.

Doğru veya yalan bilmiyorum, kim böyle bir durumu Youtube'ta paylaşsın ki mantıklı bir sebep yok. Sadece insanların bir şekilde kendi reklamını yaptığını düşünüyorum bu yolla.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Önceden de bu hal tavırlarıyla gözde oyuncuydu.
Piyasaya çıkan oyunları anlatarak oynardı. Bu davranışları oyunun dışına taşıyıp serseri tavırlarıyla başka işlere kalkıştığı için o günden itibaren ne ben takip ederim ne başka yakınlarıma tavsiye ederim.
İzleyici kitlesi 18 yaş altı olduğu için yeni nesil çocukları çok olumsuz yönde etkilemekte.

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Kendisini takip eden ne yapar ne eder pek bilmeyen birisiydim. Arkadaşım merakından sinema filmine gitmek istediğinde beni de götürmüştü samimi olunca "hayır" da denmiyor.

Nasıl bir insan olduğunu salona girince anladım :D 5 dakika durmadan güle güle salondan çıktık "bu ne hal" diye. O gün bu gün sevmem kendisini :D

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Kendisini takip eden ne yapar ne eder pek bilmeyen birisiydim. Arkadaşım merakından sinema filmine gitmek istediğinde beni de götürmüştü samimi olunca "hayır" da denmiyor.

Nasıl bir insan olduğunu salona girince anladım :D 5 dakika durmadan güle güle salondan çıktık "bu ne hal" diye. O gün bu gün sevmem kendisini :D
Verilen parayada yazık olmuş. :D

Nativist

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Enes Batur kadar boş bir insan görmedim ben. Konuşma olsun davranış olsun, daha büyüyememiş.