Bu konuyu okuyanlar

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,462
Ünlü Youtuber Enes Batur ölümden döndü. Etiler'de trafik kazası geçiren Batur'un otomobili kullanılamaz hale geldi. Yaşadığı olay sonrası şoka giren Batur, kazayı ufak sıyrıklarla atlattı

Son düzenleyen moderatör:

MSİ İsmail

Öğrenci
Reaksiyon puanı
42

Ünlü Youtuber Enes Batur ölümden döndü. Etiler'de trafik kazası geçiren Batur'un otomobili kullanılamaz hale geldi. Yaşadığı olay sonrası şoka giren Batur, kazayı ufak sıyrıklarla atlattı

Twitter de Enes Batur un kazası hakkında konuşuyorlardı. Bende okuyorum gözlerime inanamadım. Yani tamam bir insanı sevmiyorsunuz ama keşke ölseydi, ağaca bir şey olmuş mu? Gibi yorumlar yapılmıştı. İnsanlar ne zaman bu kadar kötü oldu ya?

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,294
Twitter de Enes Batur un kazası hakkında konuşuyorlardı. Bende okuyorum gözlerime inanamadım. Yani tamam bir insanı sevmiyorsunuz ama keşke ölseydi, ağaca bir şey olmuş mu? Gibi yorumlar yapılmıştı. İnsanlar ne zaman bu kadar kötü oldu ya?
Benim uğraştığım toxic kitleyi görseydin, bu soruyu daha fazla soramazdın. Neyse, bir kaza onun hayatını değiştirecektir. Umarım, çalıntı yaptığı videolarını bırakır ve özgün içeriklere imza atar.

Mehmet_Emir

Doçent
Reaksiyon puanı
1,179
Ama ağaca bir şey olmuş mu? He birde umarım yaptığı şeyleri tekrar düşünür ve ölseydi ona gereğinden fazla üzülecek çok fazla kişi olduğu için ölmemesi iyi olmuş.

Yasin Koçak 23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
49
Bir insanı sevmiyor olabilirsiniz ama twitter daki yorumlara bakıyorum da mala geleceğine cana gelseymiş gibi yorumlar görüyorum enes baturu izlememe rağmen destekliyorum neden ? böyle mankafalılar yüzünden
yok hocam estağfirulllah hiç bir hatasız kul yok ya da kötü insanda dünya da hiç yok herkes melek nasıl olsa

BilmezKişi

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Cidden nasıl insanlarsınız bende Enes Baturu fazla sevmiyorum ama böyle deme hakkınız yok o da insan Tr de malı mülkü olanı çekemiyonuz.Kaza yapan siz olsaydınız İnsanlar sizin hakkınızda böyle dese mutlu olurmusunuz.Ben Söyleyeyim HAYIR

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Hâlâ magazin benzeri haber yapmak ne kadar sağlıklı bilemiyorum ancak Enes Batur'u ne kadar sevmesek de, ne kadar çalıntı içerik yapsa da bu adam şu an Monster Computer gibi çalışıyor. Yurt dışından içeriği çekiyor, (Clevo) (ya da çalıyor diyebilirsiniz emin değilim onda) üzerine markasını yapıştırıyor, (Monster logosu) bir de üstüne kişiselleştirme yapıyor. (Bilgisayar modifikasyonu) Bence bunu ne kadar istemesem de yapmakta pek bir sakınca yok. Ha özgün içerik üretse tabii karşı çıkmam ama şirket olarak yapılınca sorun değil ama YouTuber yapınca sorun oluyor derseniz orada sizin tarafınızda bir sorun vardır. Ayrıca 22 yaşında bir kaç milyon Dolarcık servet kazandığı hesaplanılmıştı bir ara. Ülkeye bu kadar Dolar'ı hangimiz sokabildik? Ben Enes Batur içeriği izlemeyi önermem ancak ağaca bir şey olmuş mu? Araba daha değerliydi yaaa gibi saçma sapan cümleler kurmamanızı öneririm. Bu adam öyle değersiz, saçma sapan bir insan değil, küçük yaşlı kitleleri kullanarak çok çok para kazanmış ve ülkeye sokmuş bir insandır, hadi değersiz bir insan olsun, yine böyle demek doğru değil. Umarım düşüncelerimi doğru anlatabilmişimdir.

Yasin Koçak 23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
49
Cidden nasıl insanlarsınız bende Enes Baturu fazla sevmiyorum ama böyle deme hakkınız yok o da insan Tr de malı mülkü olanı çekemiyonuz.Kaza yapan siz olsaydınız İnsanlar sizin hakkınızda böyle dese mutlu olurmusunuz.Ben Söyleyeyim HAYIR
okumamış kolay yoldan para kazanmış kolaysa size yapın zengin olun la

Yasin Koçak 23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
49
Çarptığı yere birşey olmasında Enes baturdan banane!
indir.jpg

uganda buganda

MustiRG07

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,798
Aynen 14 yaşından beri emek veriyor aga ben onu 15 yaşındayken izliyordum ama şimdi biraz veletlere amaçlı videolar çekmeye başladı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen 14 yaşından beri emek veriyor aga ben onu 15 yaşındayken izliyordum ama şimdi biraz veletlere amaçlı videolar çekmeye başladı

Lan iki kere yazmışım :)

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,462

Lan iki kere yazmışım :)

1606200421592.png

Buradaki butondan mesajınızı düzeltebilirsiniz.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,641
Hiç kimse tanımadığı etmediği bir insana sırf video içeriklerini sevmiyor diye keşke ölse diyemez böyle bir hakkı Y O K sizlerden rica ediyorum çirkin söylemlerinize burda yapmasanız keşke o da bir can haberiniz olsun oda bir annenin evladı sizin gibi oda bir babanın çocuğu sizin gibi kardeşinin abisi belkide sizin gibi size bir kötülüğü var mı naptı bu adam size ?

Reaksiyon puanı
6,997
Kendisine üzülsem bile böyle gündeme oturmasına gıcık oluyorum. Biz araba ile takla atarız (maalesef yaşadım ama iyiyim) gazatelere bile çıkmayız. Direk bi kaza ile gündeme oturuyor. Neyse. Türkiye burası. Ne bekliyorum ki.