Enes Batur, 3 günde Arif v 216'yı geride bıraktı!

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
enes-batur-3-gunde-arif-v-216yi-geride-birakti.jpg

Enes Batur, Hayal mi Gerçek Mi ? filmiyle Youtube'da gösterdiği başarısını gişede de göstermeye devam ediyor. Açıklanan verilere göre Arif v 216'yı geride bırakmış durumda.

https://shiftdelete.net/?p=115987

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
eh zengin ya hayranları sağolsun hava atan Enes'in geçmemesi için bir neden yoktu

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
İzleyicilerine ve Enes batur'a laf atmayacağım. Ama cem Yılmaz gibi yıllarca bu sektörde bulunmuş birinin filmi bir youtuber filmi tarafından geçiliyor pes. Ne diyelim.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
İzleyicilerine ve Enes batur'a laf atmayacağım. Ama cem Yılmaz gibi yıllarca bu sektörde bulunmuş birinin filmi bir youtuber filmi tarafından geçiliyor pes. Ne diyelim.
Doğru söze ne denir. Gün gecmiyorki yeni biri çıkmaya ama hepsi bir süre sonra unutuluyor ama eskiler halen sektörde devam sağlıyorlar.

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Ülkede emek hiç kazanmıyor ki.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
ödülü geri alındı ya millet merak edip gidiyor yoksa kim ne yapsın? Cem Yılmaz varken ...

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Tam bir saçmalık olarak görüyorum ben gittiğime pişman oldum yanı herkes işini yapsa sinema sektörü daha iyi olur Türk yapımı filimler bu yüzden kötü biliniyor her eline kamera alan filim çekecek olsa

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Para verin sizinde yaşam öykünüz film olsun. Adam tek başına değil muhtemelen, ne yapması gerektiği söylüyordur akıl verenler. Elemanı zengin ettiler. Duyduğum kadarıyla yeni ev araba falan.

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Abi siz birde arif v 216 için sosyal medyada yapılan yorumları görün. Eleştirmeyin demiyorum ama bu adamlar varken cem yılmaz bir lütuf. Ha youtuber insanlar film yapmasın mı? Elbette yapsın bunun başarılı bir örneği var: cem gelinoğlu.

Rispeacebell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
zaten son birkaç haftadır ülkede tuhaf fenomenler moda olup beyaz show evresini geçtikten sonra klip yapıp popüler olmaya başladı bu Enes in geçmesi bana normal gelmeye başladı (kim izliyosa artık)

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Cem yılmazın filmini geride bırakmasına hiç şaşırmadım. Cem yılmazın seveni var ama hiç sevmeyeni de var. Ben sevmem misal. Hiçbir arkadaşım da sevmez. Enes batur'un bir hayran kitlesi var, onların iddia ediyorum, %80'i gitmiştir. Kimisi de meraktan gitmiştir. Ama Enes Batur pek bilindik bir isim değil normalde. Onun için merak edip gidenin de olma ihtimali çok yüksek.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Cem yılmazın filmini geride bırakmasına hiç şaşırmadım. Cem yılmazın seveni var ama hiç sevmeyeni de var. Ben sevmem misal. Hiçbir arkadaşım da sevmez. Enes batur'un bir hayran kitlesi var, onların iddia ediyorum, %80'i gitmiştir. Kimisi de meraktan gitmiştir. Ama Enes Batur pek bilindik bir isim değil normalde. Onun için merak edip gidenin de olma ihtimali çok yüksek.
Ben mesela bilmiyorum bu YouTube kanalların da ki bir çok kişiyi bilmiyorum bir elin parmağını geçmez tanıdıklarım. Kimileri saçma sapan hareketlerle kendini ünlü sayıyor. Yalan Yok gerçekten çok sağlam işler yapanlarda var faydalı kanallar

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Ben mesela bilmiyorum bu YouTube kanalların da ki bir çok kişiyi bilmiyorum bir elin parmağını geçmez tanıdıklarım. Kimileri saçma sapan hareketlerle kendini ünlü sayıyor. Yalan Yok gerçekten çok sağlam işler yapanlarda var faydalı kanallar
Açıkçası ben youtube da Oğuzhan Uğur, şu an çok izlemiyorum ama stolk, tahsin hasoğlu ve bir de bazen oyun kanallarını izliyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Onun dışında sürekli takip ettiğim kanal bile yok.

Son düzenleme:

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Açıkçası ben youtube da Oğuzhan Uğur, şu an çok izlemiyorum ama stolk, tahsin hasoğlu ve bir de bazen oyun kanallarını izliyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Onun dışında sürekli takip ettiğim kanal bile yok.
Saydıklarının hiç birini tanımıyorum mallsef kardeşim barıs Özcan abimiz var onu izliyorum bilgisayar reklamında oynayan şaka videosu çeken biri vardı ismi aklıma gelmedi onu bir de hakkı Alkan abimizi o kadar Alican vardı bir de Almanya'da BMW videosu çeken mekanı cennet olsun bu kadar

SeKoLoJiK

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Hakki Alkan film yapsa giderdim net:cool:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Cem yılmaz gibi biri enes batur gibi bi insandan tokat yiyor gülsekmi ağlasakmı ama helal olsun emeğe saygı.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
ülkemiz sineması kötü yerlere gidiyor