Endokrinolojiye Randevu Alamıyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ExeRyderS

Doçent
Ben çok zayıf olduğumdan ve kemiklerim çok ince olduğundan ayrıca boyum da kısa olduğundan dolayı salı günü endokrinolojiye gidecem fakat mhrs den randevu almaya çalıştığımda karşıma ''Seçmiş olduğunuz ileri uzmanlık gerektiren "Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları" polikliniğinden randevu alamazsınız! Ancak uzman hekim tarafından muayene edilip uygun görüldüğü takdirde, "Takip Gerektiren Hasta" olarak sisteme kaydedildikten sonra bu polikliniğe kendiniz randevu alabilirsiniz.'' şeklinde bir yazı çıkıyor. Ne yapmam lazım?

cngzkyz

Profesör
Öncelikle iç hastalıkları polikliniğe randevu almanız lazım. Onlar uygun görürse sevkini gerçekleştiriyor.

ExeRyderS

Doçent
Öncelikle iç hastalıkları polikliniğe randevu almanız lazım. Onlar uygun görürse sevkini gerçekleştiriyor.
Dahiliye diyor bazıları ikisi aynı şey mi?

---- Mesajlar birleştirildi ----

18 yaş ve üzeri hastalara bakmaktadır diyor. Ben 18 yaşımda değilim. Ne yapacam?

Son düzenleme:

KaRaCa Mehmet

Üyecik
Merhabalar arkadaşlar ismim Esra,
Bir hastane de tıbbi sekreter olarak çalışmaktayım. Hocamın ricası üzerine bir program araştırmaya başladım. Bulut tabanlı olması özel ricasıydı. Piyasada program oldukça fazla birçok program da inceledim fakat aklıma en çok yatanv e veri gizliliği açısından içimi en çok rahatlatan Evobulut olmuştu. Programı incelemek için bir demo isteğinde bulundum. Destek ekibi bizimle hemen iletişime geçtiler. Programdan beklentilerimizi kaç kullanıcı olarak kullanmayı düşündüğümüzü teyit ettiler. Bizde söyledik. İş akışımıza göre bir eğitim planladık ve yaptık. Çok etkili oldu. Programı oturtana kadar da her türlü sorularımızı cevapladılar. Demo sürecinin sonunda programı kullanmaya karar verdik. 6 aydır aktif olarak kullanıyoruz. Randevu yönetiminden ıp santral sistemine kadar her türlü modülü içerisinde barındırıyor. Bizde memnunuz oldukça. Eğer böyle bir programa ihtiyacınız varsa ve kullanmayı düşünüyorsanız en azından demosunu incelemenizi öneririm. Linki aşağı bırakıyorum.

stat counter