En Yakın Arkadaşla Sevişmek

Bu konuyu okuyanlar

ZeBaNi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hayatımın dönüm noktasıydı o gece. O günden sonra hayata daha bir farklı bakmaya başladım.

En yakın arkadaşımın
doğum günüydü o gün. Yine her zaman gittiğimiz bara gittik. Yine aynı grup ve yine aynı salak solist vardı sahnede. Ne zamana bu grubu dinlesem daha da soğuyordum müzikten. Solistten, kuyruğuna basılmış acıyla viyaklayan kedi gibi ses çıkıyordu.
Barda epey içtikten sonra eve geldik ve evde devam ettik içmeye. Kafa olmuş zaten bi’ milyon. Koridorda sızanları mı ararsın, mutfakta şişeye sarılıp bir şeyler anlatanları mı…

Hani şu salak oyun vardır ya. Şişeyi çevirirsin “Doğruluk mu cesaret mi?” diye sorarsın. İşte biz de onu oynuyorduk 4-5 kişi. Şişe döndü döndü bana geldi. O kadar içmiştim ki bir ara şişe sabit oda dönüyordu sanki. İçmenin de vermiş olduğu erkekliğin gazıyla “Cesaret!” diye haykırdım.

Şerefsiz Hamdi en yakın arkadaşımı yanağından öpmemi istemişti. Önce yapmam dedim ama sonra bir kereden bir şey olmaz, hem altı üstü oyun bu dedim ve öptüm. Garip bir duyguydu. Sonra dalga geçtiler bizimle ben de çok sinir oldum şişeyi Hamdi’ye fırlattım şişe kırıldı oyun bozuldu. Galiba Hamdi’nin kafa da kırılmıştı fakat ben en çok şişenin depozitosundan gelecek olan 15kr’u alamayacağıma üzülmüştüm.

Neyse, herkes dağıldı. Odada arkadaşımla baş başa kaldım. Yan yana oturmuş kalan son birayı sırayla yudumluyorduk. Hani içtikçe bir öpme isteği uyanır ya insanın içinde. İşte aynen öyle oldu bana da. Öptüm onu yanağından sonra hızımı alamadım dudaklarına yapıştım. Artık kendimize hakim olamıyorduk. Soluğu kanepede aldık.

Sabah olduğunda ona baktım derin derin. Uyanmışmış o da, gözlerini açtı ve bana;

-Osman Abi sence bu yaptığımız doğru mu?
+Bilmiyorum Kadir. Sakın kimseye bahsetme ama aramızda geçenlerden tamam mı?
-Ayıp ettin Osman Abi. Güven, kardeşlik, erkeklik öldü mü Osman Abi.
+Aslansın Kadir.

Bir kereden bir şey olmaz demeyin sakın… :)

(Not: Senin mi başına geldi diye soranlar var bunu. Cevap; Hayır.

Not2: Peki bir arkadaşının mı başına geldi diye soranlar var. Cevap; Hayır.

Not3: Lan illa birisinin başına mı gelmesi gerekiyor? Aklıma geldi yazdım, hayali yani.)

Özkur - komidin.com

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Kadiri Kadriye filan yapsaydın..

ZeBaNi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Kadiri Kadriye filan yapsaydın..

Herkes konuyu okumaya başlarken bir kızla bir erkek arasında geçen olay diye okuyor, sona geldiğinde erkekle erkek arasındaki ilişkiyi görüyor :)
Güzel olan da bu bence :)

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
500
bende senın basına geldı sandım okurken sonrada dıyorum ınsan bunu anlatır mı ya güzeldi...diğerinin erkek olması da ilginç

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Yakın arkadaş kız sandım, mide kalktı ul*n

Reaksiyon puanı
188
Bilmiyorum Kadir'i okuduğumda benim kayış koptu :D dünya ile bağlantım kesildi :D çok pis yarıldım lan :D böyle hikaye mi olur :D süperdi ama eline sağlık :D

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Komedi ya :D Koptum. Ama insanın arkadaşı ile yatması kötü bir şey diyim yani :D

Not : Hikayedeki gibi erkek erkek değil kız erkek :D

seedless

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sonra dalga geçtiler bizimle ben de çok sinir oldum şişeyi Hamdi’ye fırlattım şişe kırıldı oyun bozuldu. Galiba Hamdi’nin kafa da kırılmıştı fakat ben en çok şişenin depozitosundan gelecek olan 15kr’u alamayacağıma üzülmüştüm
:D:D Siseyi kirip 15kurusa uzulmek. :D

regena

Asistan
Reaksiyon puanı
2
komik di evet ama arkeke erkege olması gerçekten igrenç

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Hikayede bazı noktalarda düşüklük var. Normal bir hikaye gibi okudum. Ellerine sağlık

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
höng :blink: Bir kereciğin günahı olmazmış :D aslan kadir :4:

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Gay bunlar sanırım :D İnsanda alkolün etkisi olsa bile, bilinci yerindedir :D

Carcass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Konuyu açan arkadaş Sprite Acımasız gerçekler Gay adlı başlığını açan arkadaşla aynı mı? Bana mı öyle geldi?

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
ahahha süperdi ya olan kadire olmuş artık :D birde ciddiye almayın alttarafı hikaye arkadaşlar şehir efsanesinden öteye geçmez :D ama.... :D