En uygun pc toplama sitesi

Bu konuyu okuyanlar

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Merhaba dostlar
Yakın zamanda şöyle pubg için bir sistem toplayacağım. Bunun için hangi site daha uygundur? Böyle vatanpc veya medimarkt gibileri çok uçuk oluyor incehesap itopya gibi siteler daha uygun oluyor sizce ne uygun site hangisi?

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Sinerji, Teknobiyotik ve İtopya iyi sitelerdir. Genelde en çok tercih ettiğim site Teknobiyotik ama taksitte faiz var. Onun için 6 aya taksite kadar faizsiz alabilmek için Hepsiburada'yı önerebilirim ve orada Teknobiyotik satıcısı var.

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Sinerji, Teknobiyotik ve İtopya iyi sitelerdir. Genelde en çok tercih ettiğim site Teknobiyotik ama taksitte faiz var. Onun için 6 aya taksite kadar faizsiz alabilmek için Hepsiburada'yı önerebilirim ve orada Teknobiyotik satıcısı var.
Peşinciyim ben genelde fiyat olarak en iyileri bunlarsa bakayım ben en iyisi teşekkürler

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Teknobiyotik önermiyorum hep aynı markalar var çok fazla alternatifin yok ayrıca tam bir marka fanatikliği yapıyorlar. Dark markası mesela dandik ama bunlara göre Corsair'den bile daha kaliteli. Adını bile bilmediğim çok fazla marka var adamların elinde. Dandik bir ürünü kaliteli gibi gösterip duruyorlar. Ayrıca ukala tavırları da cabası.

Öneri istiyorsan yukko öneriyorum ben orada indirimler de oluyor.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Teknobiyotik önermiyorum hep aynı markalar var.

Teknobiyotik'te aynı markanın ürünlerinin çok fazla olması sebebi Akortek Bilişim firmasının bir markası olması ve o firma Akasa, High Power, Team Group, Asrock, Galax vs. gibi firmaların distribütörü. Normal olarak fazla alternatif yok. Söylediğim gibi onun markaları almak isterse @Mate20piro Teknobiyotik'i şiddetle tavsiye ederim. İşte bazı Akortek Bilişim'in distribütör olduğu bazı markaları:

Ekran Görüntüsü (4).png

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Teknobiyotik'te aynı markanın ürünlerinin çok fazla olması sebebi Akortek Bilişim firmasının bir markası olması ve o firma Akasa, High Power, Team Group, Asrock, Galax vs. gibi firmaların distribütörü. Normal olarak fazla alternatif yok. Söylediğim gibi onun markaları almak isterse @Mate20piro Teknobiyotik'i şiddetle tavsiye ederim. İşte bazı Akortek Bilişim'in distribütör olduğu bazı markaları:

Ekli dosyayı görüntüle 82763

Tamam da hocam dandik markaları bile kaliteli gösterip duruyorlar özellikle youtube kanallarında çok egolular. Resmen dalga geçiyorlar.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Tamam da hocam dandik markaları bile kaliteli gösterip duruyorlar özellikle youtube kanallarında çok egolular. Resmen dalga geçiyorlar.
TX ve Dark'tan bahsediyorsun. Evet, biraz yapıyorlar ama hizmet kalitesi kötü değil. 3 kere kullandım orayı. Dark o kadar da kalitesiz değil fakat TX markası berbat. Bende TX K3 kasa vardı, yanlış bir vidayı, parçayı koyduğun her an dağılmaya başlıyor ama Dark öyle değil. PSU konusunda TX ve Dark kötü. Compusa bie TX'den daha iyi idi.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
TX ve Dark'tan bahsediyorsun. Evet, biraz yapıyorlar ama hizmet kalitesi kötü değil. 3 kere kullandım orayı. Dark o kadar da kalitesiz değil fakat TX markası berbat. Bende TX K3 kasa vardı, yanlış bir vidayı, parçayı koyduğun her an dağılmaya başlıyor ama Dark öyle değil. PSU konusunda TX ve Dark kötü. Compusa bie TX'den daha iyi idi.

Onu bilemem ama yakın arkadaşlarım teknobiyotik'ten sayısız ürün aldılar bir kaçında sorun yaşadılar mesela.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Onu geç artık @KimBuGamzeli, adamı soğutmayalım. Yani herkes sorun yaşar, normal ama rutin olarak devam ediyorsa o zaman firma yanlış bir yolda olduğunu söyleyebiliriz. Evet, son zamanlarda biraz pahalıya kaçtı Akortek Bilişim.

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Onu geç artık @KimBuGamzeli, adamı soğutmayalım. Yani herkes sorun yaşar, normal ama rutin olarak devam ediyorsa o zaman firma yanlış bir yolda olduğunu söyleyebiliriz. Evet, son zamanlarda biraz pahalıya kaçtı Akortek Bilişim.
Vallahi kafam karışmadı değil. Ammavelakin zaten sizlerin söylediği sitelerden aynı sistemi toplayıp değerlendireceğim en uygunu hangisi çıkar o şekilde fiyat babında misal benim şuan kafamda ki fiyat ile bir pc topladım incehesap da harika oldu fiyatı ise 8bin tl ama diğer siteler de toplayınca 7bin olursa ordan alırım yani ? 1k az değil

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Vallahi kafam karışmadı değil. Ammavelakin zaten sizlerin söylediği sitelerden aynı sistemi toplayıp değerlendireceğim en uygunu hangisi çıkar o şekilde fiyat babında misal benim şuan kafamda ki fiyat ile bir pc topladım incehesap da harika oldu fiyatı ise 8bin tl ama diğer siteler de toplayınca 7bin olursa ordan alırım yani ? 1k az değil

yukko'yu bir dolaş bakalım o sitede fena değil indirim de yapıyorlar.

Üslubunu düzeltirsen sevinirim hocam ?

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Üslubunu düzeltirsen sevinirim hocam ?
Ne üslubu? Ben yanlış bir şey yazmadım, bildiğim kadar konuştum. Yukko'yu biliyorum, ağır indirimler olabiliyor. Konuyu geçelim manasında (şimdi kadar kibarca) dedim anlayabildin mi? Benim konuşma tarzım biraz serttir. Hiç sana karşı kötü niyetim olmadı.

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
İtopya, Teknobiyotik ve İnce Hesaba bakabilirsin. Ama İtopyada sorun yaşamış tanıdığım var. Eksik parça pc yollamıştı İtopya.