En uygun en iyi işlemci

Bu konuyu okuyanlar

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
En yüksek Core 2 Duo destekliyor yani senin anlayacağın o anakart çöp

ahg_q7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yani onun en yükseği ne?

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
2008'den kalma bir anakartın destekleyeceği en iyi işlemci de işine yaramaz.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
En yüksek Core 2 Duo destekliyor yani senin anlayacağın o anakart çöp

Çöp olup olmaması sizi ilgilendirir mi? Arkadaş çöp mü işe yarar mı diye mi sormuş ? Belki elinde olan ve bulup bulabileceği tek anakart bu ve bu karta uygun alabileceği en yüksek hızlı işlemciyi arıyor core2duo bile olsa.Belki arkadaş crysis3ü ultrada oynama planlarında değil belki sadece online oyun oynayacak ve onda da yüksek çözünürlük ve detay aramayacak. Ortaya birşey atarken önce karşındakini düşün sürekli denk geliyorum şöyle cümlelere ve söylenen kişi yerine ben üzülüyorum

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Çöp olup olmaması sizi ilgilendirir mi? Arkadaş çöp mü işe yarar mı diye mi sormuş ? Belki elinde olan ve bulup bulabileceği tek anakart bu ve bu karta uygun alabileceği en yüksek hızlı işlemciyi arıyor core2duo bile olsa.Belki arkadaş crysis3ü ultrada oynama planlarında değil belki sadece online oyun oynayacak ve onda da yüksek çözünürlük ve detay aramayacak. Ortaya birşey atarken önce karşındakini düşün sürekli denk geliyorum şöyle cümlelere ve söylenen kişi yerine ben üzülüyorum
senin gibi polemik yaratan insanlardan da nefret ettiğimi biliyor musun peki

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşlar sakin. Uzatmayın mesajlar silinecek yoksa. Herkez fikrini söylemekte özgür, ki burda kart sahibi bunu umursamayacak bile. Uygun olan işlemcisini öğrenip araştırmasını yapacak. Sizde oturup tartışmaya devam edeceksiniz.
[MENTION=342677]pilger[/MENTION] duyarlı davrandığın için teşekkür ederim. Ama cevap vererek tartışma konusu çıkmasın. @Son Miralay ın kötü niyetle söylemediğini biliyorum. Seçtiği cümle yanlış olabilir.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Core 2 duo'ların d serısınden ıyı olması lazım, d lerde gercek 2 cekırdek yoktu

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar sakin. Uzatmayın mesajlar silinecek yoksa. Herkez fikrini söylemekte özgür, ki burda kart sahibi bunu umursamayacak bile. Uygun olan işlemcisini öğrenip araştırmasını yapacak. Sizde oturup tartışmaya devam edeceksiniz.
@pilger duyarlı davrandığın için teşekkür ederim. Ama cevap vererek tartışma konusu çıkmasın. @Son Miralay ın kötü niyetle söylemediğini biliyorum. Seçtiği cümle yanlış olabilir.

Hocam benim niyetim polemik çıkarmak değil zaten tartışmayıda sevmem ama sürekli şu mesajlar dönüyor çöp bile geliyorsa bunu dile getirilmesi gerekmez önceki arkadaş nasıl söylemiş işine yaramaz diye aynısı söylenebilir veya yeterli gelmeyecektir denilebilir.Konu sahibinin nasıl hissedeceğini bilemem fakat insan ister istemez gocunuyor

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Özelliklerini karşılaştırdığımda D ağır basıyor.
http://cpuboss.com/cpus/Intel-Pentium-D-945-vs-Intel-Core2-Duo-E6600

Sanallaştırma teknolojisi yoktu D Pentiıumda. Fiziksel çekirdeğe sahip

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hocam benim niyetim polemik çıkarmak değil zaten tartışmayıda sevmem ama sürekli şu mesajlar dönüyor çöp bile geliyorsa bunu dile getirilmesi gerekmez önceki arkadaş nasıl söylemiş işine yaramaz diye aynısı söylenebilir veya yeterli gelmeyecektir denilebilir.Konu sahibinin nasıl hissedeceğini bilemem fakat insan ister istemez gocunuyor

Yanlış kelime seçtiğine eminim. :) Kimse bu forumda kötü niyet düşünerek yardımcı olmaya çalışmaz.
Konu kapansın,sende dert etme :)

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
@lBLacK kapansın hocam sende kusura bakma böyle bir manzaraya denk geldin , diğer arkadaş da kusura bakmasın sert çıkıştım

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Olur böyle arada düşünmeden cümle kurmak yada sert çıkışlarla cevap vermek. İllaki olacaktırda daha. Önemli olan hiç yere forumu ve kendinizi germeden, birbirinizi kırmadan halletmek.
Teşekkürler.

leoh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
core 8400 var canavar gibi işlemci bu işlemci günümüz üst seviye oyunlarında bile yeter

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
core 8400 var canavar gibi işlemci bu işlemci günümüz üst seviye oyunlarında bile yeter

Bu anakartın desteklediği işlemcilerin en iyi yukarda yazılan işlemciler. O işlemci desteği yok.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Core 2 duo'ların d serısınden ıyı olması lazım, d lerde gercek 2 cekırdek yoktu

yanlış pentium d serisi ilk çift çekirdekli pentium işlemci serisi daha sonra isim değiştirdi dual core oldu mimaride değişti tabi sorun şu ki ikinci el olarak lga775 soketli işlemci zor bulunuyor i945GC chip setli anakarta üstelik ecs marka anakart'a para harcamak hata olur tabi E2200 (M0) (65W) 20liraya bulursa alsın yoksa sadece dert olur üstelik ram desteği kötü.
Dual-channel DDR2 memory architecture
º 2 x 240-pin DDR2 DIMM socket support up to 2 GB
º Support DDR2 667/533/400 DDR2 SDRAM

crazygamercagan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1