En son okuduğunuz kitap

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

guvenK

Üyecik
Tefsire Giriş - Muhsin Demirci

Muhsin Bey sağolsun Tefsir ilmini, tarihini, neden ihtiyaç olduğunu ve tefsir ekollerini gayet güzel izah etmiş. Bu konuda bir altyapısı olmayan birisi için bile gayet aöıklayıcı. Kesinlikle tavsiye ederim.

_Zaur_

Profesör
"Parapisikoloji" okudum ama Şu Psi topunun gitme yönünü ayarlayamadım. İlk atışımda 250 kilometre vurdum. Ülke içinde yeraltında kalan mermi ateşlenerek 4 kişiyi yaraladı. İkinci atışımda Baküde bir çöp kutusunu vurdum. Çöp kutusuna atılmış zehirli atıklar patlamıştı. Üçüncü Atışımı yapmaya korkuyorum. Çünkü gittikçe mesafe kısalıyor ve direk önümü patlatabilirim :D

Regarzarves

Üyecik
Josh Malerman - Kafes
Çok istekli başladığım bir kitap değildi lakin ilk sayfaların ardından bir anda kitap beni içine çekti. Kurgu güzel yapılmıştı. Evin içinde yaşananlar anlatılırken karakterler ile düşünmeye çalıştım. Aynı şekilde nehirde yaşananlar anlatılırken sanki okyanusun ortasında yönümü bulmaya çalışıyordum. Güzel bir kitap, tavsiye ederim...
10/8

Kitabı bitirdikten hemen sonra filmini de izledim. Film, kitabın ana konusundan besleniyor ama kendi yorumlarını da eklemişler. Kesinlikle kötü bir film değil ama illa izlenmesi gereken bir film de değil :)
10/6

stat counter