En son okuduğunuz kitap

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ufuk

creative mod
Yönetici
Super Moderator
Canan Tan: Piraye

Ah ulan Haşim.. Dağıldım resmen..

Ufuk

creative mod
Yönetici
Super Moderator
Hayvan Çiftliği - "Bütün insanlar eşittir ama bazı insanlar öbürlerinden daha eşittir." @ÆSir arkadaşıma sevgilerle..

MrtAltg

Dekan
Onursal Üye
İsmi bende kalsın ilk kitap bitti mevzu e-kitap olunca her yerde sıkıntısızca okunuyor kaldı bilmem kaç bin kitap geriye azı gitti çoğu kaldı bakalım

ÆSir

Dora
Yönetici
Moderatör
Bu hafta sonunu Necip Fazıl Kısakürek- Çile şiir kitabına ayırdım.
Gözlerim, hastahane odasının penceresinde, savrulan kar ve uluyan rüzgara karşı, içimden kararımı verdim:
- Şair olacağım!

deatmania

Rektör
Uzun Beyaz Bulut Kitabı.

Çanakkale savaşında, bir anzak askeri ile kahraman türk askerinin başından geçenleri anlatıyor. Şiddetle tavsiye ederim.

ÆSir

Dora
Yönetici
Moderatör
Dan Brown büyük usta. Melekler ve Şeytanlar hariç bütün kitaplarını okudum. Da Vinci Şifresi'nin hala etkisinde olduğumu söylemem gerek.

MBrv

Profesör
Dan Brown büyük usta. Melekler ve Şeytanlar hariç bütün kitaplarını okudum. Da Vinci Şifresi'nin hala etkisinde olduğumu söylemem gerek.
Özellikle kitaplarını okurken olayın geçtiği şehirlerde bulunan mekanları, sanat eserlerini ayrıca araştırınca tadından yenmiyor.

MrtAltg

Dekan
Onursal Üye
kısmetse onlarıda okuyacam daha yeni bir okuyucu sayılırım eskiden yani symbian zamanında bol bol telefondan okurdum sonra iş güç derken bıraktım , tekrardan başladım bakalım daimi olarak okuyucu olabilecekmiyim

astronot102

Üyecik
ali karakaşlı içimdeki kuşları vurdular- sensiz giden trenler

Son düzenleme:

ÆSir

Dora
Yönetici
Moderatör
Buradan bütün okurlara şiddetle olasılıksız, empati, fi-çi-pi ve metal fırtına kitaplarını öneriyorum.

ÆSir

Dora
Yönetici
Moderatör
Yazarlar ilk kitabı ortak yazdıktan sonra (bildiğim kadarı ile ikilem tartışması yaşıyorlar) ayrılıyor ve 2 ayrı seri yapıyor ve konuları gidişatı çok farklı. Öyle ki biri daha ütopik bilim kurgu ilerlerken öbürü daha siyasi yönlerden gidiyor. 1+5 ve 1+7 olarak toplam 13 kitap var. Burak Turna daha sarmıştı beni.

mertince

Asistan
Dikenliklerin Prensini öneririm ondan sonra devamı olan dikenlikler kralı var.

stat counter