En son okuduğunuz kitap

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Gülfem

Asistan

İhsan Oktay Anar'ın kitabı AMAT'ı mutlaka okumanızı tavsiye ederim. (Son kitabı da çıktı "Suskunlar")

emelden

Dekan
Canan Tan- Yüreğim Seni Çok Sevdi.

Murat kadar iyi yürekli olamazdım. :I

Hafta sonu geçirdiğim 8 saatlik yolda sıkılmayayım diye elime aldığım, Zülfü Livaneli- Leylanın Evi. Bir kaç saat içinde bitirdiğim bir kitap oldu.

İki kitapta tavsiye edilir, okumaya değer. ^^

Serpil Şahin

Üyecik
yeni bitirdiğim kitaplardan biri...adı peygamberler cinayeti...konusu adından da anlaşıldığı üzere peygamberlerin hayatını konu alan bir kitap değil, aksine çok uçlar ele alınmış...travestiler...gerçekten ilginç bir hopdediçikiyaya polisiyesi diyebilirim :) tavsiyemdir.

Evanescence

Asistan
Stephen King-Duma Adası(Duma Key). Çok şiddetle tavsiye ediyorum bu kitabı. 870 sayfa falandı 2 günde bitirdim düşünün artık...

karaxeborr

Üyecik
amin maalouf - yüzüncü ad

1666 ylında kıyamet kopulacağına inanılıyor.. yüzüncü ad adlı kitapta geçen Allahın 100. adını bilene birşey olmayacağına inanılıyor.. bir antika tüccarıda bu kitabın peşinden gidiyor.. bunu konu almış..

RadioHead

Asistan
Soner Yalçın-Siz Kimi Kandırıyorsunuz! bide hemen ardından Hakan Günday-AziL kitabını okudum özellikle Azil'e başlar başlamaz elimden düşüremedim çok güzeldi tavsiye ederim:)

regedit

Profesör
macbeth 'i tiyatro eserinden okudum, kral ve çocuklar öldü bişey anlamadım :D romanı ve tiyatroda seyretmesi eminim daha güzeldir.

franz kafka 'nın dönüşüm adlı kitabına başladım, oda çok ilginç geldi, bitsin diye bakıyorum, başka kitap alacağım :D

ıslamaköfte

Asistan
taha akyol - hariciler ve hizbullah
hariciler hakkında çok geniş bir analiz fakat hizbullah hakkında kitabın adına yazılacak kadar bilgi yok

Alengirli

Dekan
Robert Ludlum - İkarus Planı

Bourne serisinin yazarı aynı zamanda, adam işi biliyor yahu.

stat counter