En Son Hangi Oyunu Oynadınız

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Alien: Isolation

Baslarda biraz sıkıcı ama, ilerleyen zamanda sürükleyici oluyor. Silah ve ekipmanlarin sonradan verilmesinin etkisi de var tabi. Sürekli düsmanlardan saklanmak bana göre degil acikcasi.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Bioshock

İlk başta atmosferi boğucu gelsede sonlarına doğru kendinizi hikâyeye kaptiriyorsunuz ve aç gibi oynuyorsunuz :D Oyunu bitirdikten sonra hikâyesini tekrar okudum hala anlamadığım şeyler var. Hikâyesi güzel ama karışık. Ama olumsuz gibi anlasilmasin.

Ayrıca oyundaki kasetleri kesinlikle dinleyin. Hem hikâye konusunda hemde oyun konusunda herşey bu kasetlerde.

Eğer oynarken sıkılırsanız ara verip sonra devam edin ve serisini oynayın. Çok guzel diyorlar bencede güzele benziyor. Yakın zamanda bioshock infinite için yorum yapabilirim :)

Son düzenleme:

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Batman Arkham Asylum
Oyun güzel lakin bazı yerler fazla kafa karıştırıcı oyunun sonuna doğru öğrendim halbuki ekipmanımda kripto çözer varmış. Sonra içimden sağlam küfürler çektim. Bir sigara yaktım. Arkham Citye başladım oyun optimizasyon özürlüsüydü bıraktım daha fazla da oynamadım.

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
Anno 2205 Expertte bitirdim 1 günde :)
işsizlik işte naparsın

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
The Vanishing Of Ethan Carter. Ne kadar kisa olsa da hikayesi ve atmosferi hosuma gitti.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Prototype 2.

İlk oyunu bitirdikten tam 7 sene sonra oynamak nasip oldu. Oyunun görevleri ilkine göre cok daha kolaydi, finali ise muhtesemdi.

Ve son olarak da tekrar protoype'i bitirdim. Görevleri asiri zor, insani cileden cikartacak derecede hem de.

Prototype 3 ciksada oynasak.

Son düzenleyen moderatör:

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
AC Syndicate grafikler ve oynanış gerçekten geliştirilmiş, ben cok beğendim ama sanırım oyunda Online kısmı olmadığı icin oyunu satmakta zorlanabilirsiniz:)

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Dust: An Elysian Tail, 2012 yapimi arpg oyunu.

Genel olarak cok eglenceli olsa da sürekli kendini tekrar eden bir oyun. Oyunun son bölümünü gecmek icin yüksek bir levele sahip olmak gerekiyor, aksi taktirde kafaniza vurdumu yamultuyorlar :D

osman_32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konu canlanır belki :D Adventure Capitalist.
Limon satmayla başlayıp gelişen iş hayatında yapmanız gereken tek şey tıklamak.Gerçekten eğlenceli bir oyun.Bu arada steam'de bedava.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Dün South parkı bitirdim baya matrak bir oyun .

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
DOOM 2016.

Gercekten sahaneydi. Oyunu iki defa bitirmeme ragmen bir kere daha oynamayi düsünüyorum.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
The Long Dark

Bir kaç mücadelesini oynadım. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Ayrıca yaz günleri serinletebilen bir oyun.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
The Long Dark

Bir kaç mücadelesini oynadım. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Ayrıca yaz günleri serinletebilen bir oyun.

Forest daha çok hoşuma gitti benim long dark iyide ne biliyim çabuk sıktı.

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
tomb raider. az önce hikaye bölümünü bitirdim belki biraz multiplayer oynarım.

HORSEMAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
prison architect isimli hapishane kurmacalı mükemmel bir oyunu oynadım. alalı daha 2 gün oldu ama 24 saat oynadım :))

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Şuan fifa 16 ve tom clayn wildlands.

Mustafa AKYÜZ

Asistan
Reaksiyon puanı
56
For honor oynadim baya da ıyim oyun yapmışlar tavsiye ederim.

tuxuf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
69
Sanırsam "SuperTux2".
İşte Linux farkı diyorum başka da bir şey demiyorum. :D