Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye

John Wick 3: Parabellum

3. seride Keanu Reeves sanki zorla oynamış. O ne ya bel fıtığı var gibi iki büklüm hep. Yaşı itibarı ile aksiyon sahnelerinde ağır kalmış, çok abartılı ve saçma dövüş sahneleri var. Cüneyt Arkın filmlerini geçmiş 10/6
Serinin üçüncüsü de mi çıkmış.
Eee adam elli beş yaşında, olsun o kadar. :)

EgoLol

Üyecik
"V For Vendetta"
Daha önce tabii ki izlediğim ve aklıma geldikçe tekrar izleyip tazeliyorum film hakkındaki düşüncelerimi. İzleyin, ufkunuzu genişletin...

SARKAT

Profesör

Contratiempo

Güzel film ama 8 puan alacak kadar değil. Konusu süpriz bitişi farklı olmuş ama finaldeki kurgu olabilecek bişey değil fazla zorlama. Adamın o tongaya düşmesi mümkün değil. 10/6

SARKAT

Profesör

Nomis - Night Hunter

Çokta abartılacak bir film değil. Henry Cavill bence sönük kalmış. Konusu farklı suçluları canlandıranlar iyi rol esmiş ama bişeyler eksik geliyor insana. Senaryo iyi uyarlanmamış. Ayrıca film müzikleride kötü. 10/5

ormeyenbayan

Üyecik
Breakfast at Tiffany's - Tiffany'de Kahvaltı. Avatarım aynı adlı filmden esinlenme.

BatuhanKoçak

Asistan
Karayip Korsanları 5: Salazar'ın İntikamı

Johnny Depp diyorum ve susuyorum.Bu filmdeki her serinin senaryosu beni oldukça memnun ediyor.Hiç bir zaman sıkılmadım.Hep zevkle neşeyle izledim.Karakterler her zaman olduğu gibi yerli yerindeydi hiç bir abartma veya uyumsuzluk yoktu.Ancak nedense Kaptan Jack Sparrow u izlerken çok ama çok keyif alıyorum.Son sahne de altıncı film için sinyaller verildi inşallah öncekiler gibi keyifli ve bir o kadar da güzel film gelir.

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
John Wick 3.PNG

John Wick 3: Parabellum (2019)

Film yaklaşık iki saat sürüyor; ilk on dakikası yüksek gerilim ile geçiyor ancak filmin büyük bir bölümüne, kaçma-kovalama, dövüş sahneleri ve çatışmalar hakim; kahramanımız mermilerden kaçabiliyor ama dövüş sahnelerinde almadığı darbe kalmıyor. Bazen o kadar yavaş hareketler oluyor ki sanki film ağır çekimde kayda alınmış gibi, zaman zaman geçen absurd sahneler de cabası. 🤔

Puanım: 5/10

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
John-Q..PNG

John Q (2002)

Suç, dram, gerilim tarzında filmlerden hoşlananlara tavsiye ederim. Yalnız bir noktadan sonra film, melodramatik bir hal alıyor, baştan söylemesi. İzleyecek olanlara keyifli seyirler dilerim. :)

Puanım: 8/10

Filmin sonunda "For Sasha/Sasha için" mesajı beliriyor. Sasha, John Q filminin yönetmeni Nick Cassavetes'in genç kızının adıdır.

Filmin başında, kadının arabasına çarpan ve daha sonra onu öldüren kamyon "MACK" markadır. Mack yazısı, kamyonun ön tarafında görülebiliyor ve bundan sonra tüm film boyunca, Denzel "Mack" şapkası takıyor.

stat counter