En son hangi diziyi seyrettiniz?

Bu konuyu okuyanlar

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Bluray kalitesinde olmayan diziye dizi demem :D :p

xkaytanx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alcatraz : 1. Sezonu bugün kapanan muhteşem bir başyapıt :)
Game of Thrones : Mutlaka izlemesi gereken bir dizi :)
Merlin : Fantastik severler için harika :)
Secret Circle : Fantastik severler için bir baaaaşyapıt :)

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Anam ! bu konuyu nasil atlamisim.. Eve gidince guzel bi yorum hazirlayayim sizlere :)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
New Girl 9.10.11.12. bölümler izlendi. :)
dizi kendini bulmaya başladı nihayet.

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Sabirsizlıkla bekliyorum yorumunu :)
Anca zaman bulabildim :)

Supernatural için yüksek çözünürlüklü arşiv için tüm sezonları indirecem. tavsiye ettiğiniz yeri PM atarsanız cok sevinirim :)

Terra Nova;
Bi arkadaşım "kesinlikle seyret tam sana göre" dedi. Haklıydı da konusu benim merak ettiğim türden ve işlenişi zayıf gibi görünse de, bence iyi gidiyorlar. Biraz efekt kalitesi düşük o kadar... Bu tarz filmler için güzel örnek ve ben öneririm, sıkılmazsınız. 2. sezon hakkında söylentiler de var.
KONU : 2149 yılında Dünya gezegeni üzerindeki yaşam, nüfus patlaması ve kirlilk sonucunda yok olma tehlikesi ile karşı karşıyadır. Bilim adamları geçmişi değiştirerek geleceği kurtarmak amacı ile zamanda yolculuk yaparak tarih öncesi döneme gitmenin yolunu keşfederler. Shannon ailesi (Baba Jim, Eşi Elisabeth, ve çocukları Josh ve Maddy) 150 milyon yıl geriye giderek kendilerini "Terra Nova" adlı bölgede bulurlar. İlk insan kolonisi kurulması ve diğer insanlarla karşılaşmaları ile devam eder.

Star Wars : The Clone Wars;
Star Wars tutkunu olarak, serinin sınırlı olması beni üzüyordu. Ancak bu dizi Cartoon türünde olsa da bence çok çok başarılı. Star Wars dan hoşlanan varsa ve -imkansız ama- bu diziyi görmediyse hemen başlasın... Bölümlerinin 20 dk olması, her bölümün konusunun sürekli heyecan geçmesine sebep olmuş, hatta çok iyi olmuş. Şu an 4. sezonu bitti, 5 gelecekmiş...
KONU :
Klon Savaşları’nın geçtiği dönemi ele alan çizgi dizi, henüz karanlık tarafa geçmeyen Anakin Skywalker’a ve diğer Star Wars karakterlerine derinlik katıyor. Star Wars film serisinden uyarlanan çizgi dizi Klon Savaşları, Bölüm II ile Bölüm III arasındaki zaman diliminde yaşanan olayları konu ediyor. Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Padmé Amidala, Yoda, Yüce Başkan Palpatine ve General Grievous bu seride de karşımızda olacak. Olay örgüsü, Galaktik Senato ile Bağımsız Sistemler Konfederasyonu arasındaki anlaşmazlığa odaklanıyor. Her iki tarafı da kontrolü altında bulunduran Yüce Başkan Palpatine, diğer adıyla Darth Sidious, Jedi Şövalyesi Anakin Skywalker’ı kötülerin tarafına çekmeyi planlamaktadır. Yoda, Mace Windu, Obi-Wan Kenobi ve diğer Jedi Şövalyeleri’nin liderliğindeki Cumhuriyet Ordusu ise General Grievous’a karşı büyük bir mücadele vermektedir.

The Walking Dead;
Bir çok dizi sever seyrediyo sanırım, yani konudaki yoruma göre yazıyorum. İlk sezon mükemmeldi... İkinci sezonda biraz bocaladıklarını ve bunun sebebinin ya yazardan ya da TV kanalının para kazanmak için sezon uzatmak için yaptığını düşünüyorum. Sadece dizinin 2. sezon son bölümü eğlenceliydi. İlk sezondan (6 bölüm) hoşlandıysanız, 2. sezon (13 bölüm) idare edin ve seyredin derim. Belki 3. sezon güzel olur...
KONU : T
he Walking Dead bir zombi kıyametinin sonrasını anlatıyor; komadan uyandığında hastanenin ve yaşadığı kasabanın tamamen terk edilmiş olduğunu gören polis şefi Rick Grimes'in dünyası bir daha eskisi gibi olmayacaktır. Rick Grimes önderliğinde küçük bir grup insan, zombi ordularından uzakta kendilerine yeni bir ev aramak için Birleşik Devletler genelinde seyahat etmektedir.
Atlanta’da ise küçük bir grup insan, ölümün köşe başında olduğu her an hayatta kalma mücadelesi veriyor. Gün geçtikçe hayatta kalma koşulları zorlaşıyor. Rick ve diğerleri bu korkunç yeni dünyada savaş verirken insanlıklarına sığınabilecekler mi?

Fringe;
Bilimkurgu ve gizem türündeki bu dizi, fizik kanunlarını seven ve polisiye dizisi şeklinde tanımlayabiliriz. Şu an 4. sezon bölümleri yayınlanmaya devam etmekte ve güzelce gidiyo. İlk sezonda herşeyi tanıtmaya yönelik diyebiliriz, 2. sezon sıkıcı da gelse sonu güzel. 3. sezon heyecan verici idi yanış hatırlamıyorsam. 4. sezondan biraz karışıklık oldu sanki. Ama bu tarzdan hoşlananlar kaçırmasın.
KONU :
Bilimkurgu, drama ve gerilimin iç içe geçtiği yapımda bir özel ajan, bir bilim adamı ve oğlundan oluşan üçlümüz, bir dizi inanılmaz olayla bağlantılı ölümcül bir gizemi çözmeye çalışıyorlar...
Tüm yolcuların ve mürettebatının ölmüş olduğu, içinde hiçbir hayat belirtisi bulunmayan bir uçak Boston Logan Havalimanı'na iniş yapar... Bu gizemli olayı araştırmak üzere, FBI Özel Ajanı Olivia Dunham (Torv) görevlendirilir. Ancak araştırma esnasında ortağı Özel Ajan John Scott (Valley), ölümün kıyısına gelir. Çılgına dönen Dunham, umutsuzca ona yardım edecek birilerini aramaya başlar. Bu durum, özel ajanımızı günümüzün Einstein'ı Walter Bishop'a (Noble) götürür. Ancak Bishop, 17 yıldan fazla zamandır akıl hastanesindedir ve ona ulaşabilmenin tek yolu da asi oğlu Peter'ı (Jackson) yardım etmeye ikna etmekten geçer. Özel Ajan Philip Broyles'ın (Reddick) emrindeki üçlümüz, zamanla o ölümcül uçakta yaşananların, çok daha büyük ve şok edici bir gerçeğin sadece ufak bir parçası olduğunu keşfedeceklerdir

The Vampire Dİaries;
Nasıl başladığımı hatırlamıyorum, sanırım bunalımdan çıkışıma denk geldi ve seyretmeye başladım. İlk sezon biraz lise talebeleri için görünebilir. Ancak ilk sezonun sonlarından itibaren 2. sezon full ekrana yapıştırıyo. Su an 3. sezonu seyrediyorum cunku karakterler cidden kendini buldu ve boş dizi olmanın artık çok uzagında bence. Ayrıca yep yeni gelişmeler de var. Vampir türünde ama sıkmayan bir genclik dizisi diyebilirim. Ve dizi arayanlar bence güzel bir öneri.
KONU :
Ailelerini dört ay önce bir trafik kazasında kaybetmiş olan 17 yaşındaki Elena ve 15 yaşındaki kardeşi Jeremy, yaşadıkları acı sonrası hayatlarına devam etmeye çalışmaktadırlar. Elena çevresinde her zaman güzelliği ve başarılı bir öğrenci olmasıyla ön planda olmuştur. Yaşadığı acıyı dış dünyadan saklama çabasındadır. İki vampir kardeşten Stefan ve Damon'ın kasabaya gelmesiyle, Elena'yla Stefan hemen birbirlerine karşı ilgi duymaya başlarlar.
Dizi bu hikâyeden yola çıkarak, ufak bir kasabadaki iki vampir kardeşin Elena isimli genç kıza karşı duydukları tutku yüzünden birbirleriyle mücadele içerisinde olmalarını konu alıyor. Vampirlerden daha iyi huylu olarak tanımlayabileceğimizin adı Stefan, daha sert ve karanlık görünümlü olan ve insan kanı içme konusunda herhangi bir vicdan azabı duymayansa Damon. Bu iki vampirin birbirleriyle mücadelesi sırasında yalnızca Elena değil, genç kızın ailesi ve kasabanın diğer sakinleri de tehlike altında olacak.

The Secret Circle;
Amerika dayken sürekli TV de reklamını görüyordum. Reklamları cıdden etkılıyıcıydı. Dizi reklamdakı o merakı karsılamadı ama boş zamanlarımda ıyı oluyo bu dizi. Ama izlemezseniz de hiç bir şey kaybetmezsiniz. ilk sezonunda dizi ve aslında güzel de gidiyo..
KONU :
Bir gün nedensiz yere lastiğinin patlaması üzerine eve geç kalan Cassie annesine telefon edip durumu açıklamaya çalışır. Ancak bu konuşmanın annesiyle yapacağı son konuşma olduğundan habersizdir. O lastiğini değiştirirken annesi gizemli bir adamın çıkardığı büyük yangında can verir ve Cassie büyükannesinin yaşadığı Chance Harbor kasabasına taşınmak zorunda kalır. Cassie bu kasabada bir cadı olduğunu ve kasabadaki genç cadıların bazılarının ailelerinin de gizemli bir yangına kurban gittiğini öğrenir. Okul arkadaşlarının kurduğu Secret Circle’a katılan Cassie, ilk aşkıyla da tanışır ve macera başlar

Awake;
Awake adli filmi ararken keşfettim. Ve konusu cidden büyüleyici. Anne baba çocuk araç yolculuğunda kaza geçiriyorlar. Kadın ile adam kurtuluyo. Adam gunun sonunda uykuya dalıyo ve sabah uyanıyo. Aslında karısı degıl cocugu kurtulmuş. Sonra tekrar uyudugunda ise Karısı... Her uyudugunda durum sureklı degısıyor... Ben cok etkılendım bakıs acısına hatta bayıldım. Acaba nasıl acıklayacaklar dıye merakla takıp edıyorum. Daha 4 bölüm yayınlandı ve arka fonda polisiye seklınde gıdıyo cunku basrol oyuncusu dedektif. Şiddetli şekilde öneriyorum !
KONU :
Araba kazasından sonra aile üyesinden biri hayata gözlerini yumar ve bir dedektif paralel olarak iki değişik hayat yaşar. Birinde karısı ile beraber, diğerinde ise oğlu ile. Onun bu "gerçeklikleri" sadece bir rüyadan ibaret mi?

Ve O bir baş yapıt, o bir fenomen, o bir tarzı olan nadır dizilerden, o bir (bence) dizi tarihine ismini altın harflerle yazdırmıs dizi O BİR.......
SUPERNATURAL
0460681.jpg

Bu diziyi tek geçiyor ve herkesin kesinlikle seyretmesi gerektiğini düşünüyorum. Konusu uydurma ya da hikaye vari yazma değil. Her bölüm konusu kitaplardan alınarak hazırlanıyomuş (ABD de yine tv de show programında söyledilerdi, yanlış çevirmediysem) Dizinin tüm müziklerini indirdim. Bu dizi bitmesin istiyorum. Ayrıca Dean karakteri olmasa bu dizi olmazmış.. O nasıl bir oyunculuk !
KONU :
Anneleri kendileri daha çocukken doğaüstü bir varlık tarafından öldürülen kardeşler babaları tarafından avcı olarak yetiştirilirler... Av ise annelerini öldüren gibi doğaüstü varlıklardır...
Dean, ailesine dolayısı ile babasına çok bağlıdır. Sam ise tam tersine babasından, kardeşinden ve avcılıktan uzaklaşmak ister...
Birkaç yıl sonra Dean, Sam'in kız arkadaşı Jessica ile yaşadığı eve gider ve Sam'e babalarının ortadan kaybolduğunu ve onu bulamadığını söyler. İkili babalarını bulmak için yola koyulurlar...

*Bu diziler şu an da boş zamanımda seyrettiklerim idi... Ben az uyurum, bu da biraz avantaj sağlıyo :) Eskiden seyrettiklerimi ara ara paylaşmayı düşünüyorum. Şimdilik bu kadar yeter gibi :D

nevuser

Müdavim
Reaksiyon puanı
2

Anca zaman bulabildim :)

Awake;
Awake adli filmi ararken keşfettim. Ve konusu cidden büyüleyici. Anne baba çocuk araç yolculuğunda kaza geçiriyorlar. Kadın ile adam kurtuluyo. Adam gunun sonunda uykuya dalıyo ve sabah uyanıyo. Aslında karısı degıl cocugu kurtulmuş. Sonra tekrar uyudugunda ise Karısı... Her uyudugunda durum sureklı degısıyor... Ben cok etkılendım bakıs acısına hatta bayıldım. Acaba nasıl acıklayacaklar dıye merakla takıp edıyorum. Daha 4 bölüm yayınlandı ve arka fonda polisiye seklınde gıdıyo cunku basrol oyuncusu dedektif. Şiddetli şekilde öneriyorum !
KONU :
Araba kazasından sonra aile üyesinden biri hayata gözlerini yumar ve bir dedektif paralel olarak iki değişik hayat yaşar. Birinde karısı ile beraber, diğerinde ise oğlu ile. Onun bu "gerçeklikleri" sadece bir rüyadan ibaret mi?

Ve O bir baş yapıt, o bir fenomen, o bir tarzı olan nadır dizilerden, o bir (bence) dizi tarihine ismini altın harflerle yazdırmıs dizi O BİR.......
SUPERNATURAL
0460681.jpg

Bu diziyi tek geçiyor ve herkesin kesinlikle seyretmesi gerektiğini düşünüyorum. Konusu uydurma ya da hikaye vari yazma değil. Her bölüm konusu kitaplardan alınarak hazırlanıyomuş (ABD de yine tv de show programında söyledilerdi, yanlış çevirmediysem) Dizinin tüm müziklerini indirdim. Bu dizi bitmesin istiyorum. Ayrıca Dean karakteri olmasa bu dizi olmazmış.. O nasıl bir oyunculuk !
KONU :
Anneleri kendileri daha çocukken doğaüstü bir varlık tarafından öldürülen kardeşler babaları tarafından avcı olarak yetiştirilirler... Av ise annelerini öldüren gibi doğaüstü varlıklardır...
Dean, ailesine dolayısı ile babasına çok bağlıdır. Sam ise tam tersine babasından, kardeşinden ve avcılıktan uzaklaşmak ister...
Birkaç yıl sonra Dean, Sam'in kız arkadaşı Jessica ile yaşadığı eve gider ve Sam'e babalarının ortadan kaybolduğunu ve onu bulamadığını söyler. İkili babalarını bulmak için yola koyulurlar...

*Bu diziler şu an da boş zamanımda seyrettiklerim idi... Ben az uyurum, bu da biraz avantaj sağlıyo :) Eskiden seyrettiklerimi ara ara paylaşmayı düşünüyorum. Şimdilik bu kadar yeter gibi :D

Awake ve super natural güzel dizilere benziyor :) Özellikle süper naturalı merakla izlicem heroes adında bir dizi vardı sanırım biraz ona benziyor ondada doağ üstü varlıklar vardı tabi diziyi tam bilmiyorum yanlışta olabilir en kısa sürede başlıcam :)

Komedi türünden sanırım hoşlanmıyorsun aralarında komedi türü olan yok :)

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Awake ve super natural güzel dizilere benziyor :) Özellikle süper naturalı merakla izlicem heroes adında bir dizi vardı sanırım biraz ona benziyor ondada doağ üstü varlıklar vardı tabi diziyi tam bilmiyorum yanlışta olabilir en kısa sürede başlıcam :)

Komedi türünden sanırım hoşlanmıyorsun aralarında komedi türü olan yok :)

Aslında eskiden bir kaç tane seyretmiştim. Ama nedense uzun süreli olmasındansa arada izlemek daha çok zevk veriyo. Dizi insanın zamanını çalıyo, bu sebepten daha çok bilimsel vari (hayat gücüne dayalı) diziler daha çok hoşuma gidiyo. :)

nevuser

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Aslında eskiden bir kaç tane seyretmiştim. Ama nedense uzun süreli olmasındansa arada izlemek daha çok zevk veriyo. Dizi insanın zamanını çalıyo, bu sebepten daha çok bilimsel vari (hayat gücüne dayalı) diziler daha çok hoşuma gidiyo. :)

hmm hocam How I met your mother gerçekten çok iyi bir dizi ve komik izlmeni öneririm :)

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
hmm hocam How I met your mother gerçekten çok iyi bir dizi ve komik izlmeni öneririm :)

Nisan celbi ile askere gidecem, yoksa aklımdaki ilk şeydi tüm sezonları baştan bi seyretmek. Arada seyretmediklerim vardır illaki :) Ama askerlık sonrası, iş bulduktan sonra eve bağlatacağım internet ile indiririm artık :)

nevuser

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Nisan celbi ile askere gidecem, yoksa aklımdaki ilk şeydi tüm sezonları baştan bi seyretmek. Arada seyretmediklerim vardır illaki :) Ama askerlık sonrası, iş bulduktan sonra eve bağlatacağım internet ile indiririm artık :)

:) İnşallah hayırlısı olur hocam bu arada şimdiden hayırlı teskereler :) Bende baştan başlicam tekrardan izlemeye :) Tabi önereceğin dizilerede bakıcam :)

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
:) İnşallah hayırlısı olur hocam bu arada şimdiden hayırlı teskereler :) Bende baştan başlicam tekrardan izlemeye :) Tabi önereceğin dizilerede bakıcam :)

Çok teşekkür ederim, inşallah :)

Bu diziyi önceden seyretmiştim ve oyuncular çok ama çok güzel oynamışlar karakterlerini. Zaten Zach Galifianakis in filmlerine bayılırım. Bu diziyi önerebilirim sana, sakin ve komik bir yapısı var. En azından seyrederken sıkılmamıştım ben.

Bored to Death;

1255913.jpg

KONU : Bored to Death'te, bir yandan ikinci romanını yazmaya çalışırken diğer yandan ek iş olarak dedektifliğe soyunan Jonathan Ames'le tanışacağız. Onun tek rakibi Mike Hammer.
Jonathan Ames ile tanışın... O bir yazar. Şimdi de kendi hayatını yeniden yazıyor. Ancak bu romanda kendisi acar bir dedektif. Jonathan Ames, başarılı bir romandan sonra ikincisini yazamamış, kendini içkiye vurmuş, sonunda da sevgilisi tarafından terk edilmiş genç bir yazardır. Gerçeklerle yüzleşmek yerine fantezilerine kapılan Jonathan, insanlara kendini özel dedektifmiş gibi tanıtmaya başlayınca işler karışır. Yasal olarak dedektiflik yapma izni olmamasına rağmen talep ettiği düşük ücret nedeniyle kendisine başvuranlar olunca Jonathan da okumuş olduğu hafiye romanlarından öğrendiklerini tecrübe etme fırsatını yakalar. Jonathan'ın başlarda ek iş olarak gördüğü dedektiflik hadisesi, kendisine başvuranlar arttıkça daha ciddi bir hal almaya başlar. Bundan en çok etkilenenler ise en yakın arkadaşı Ray Hueston ve zaman zaman yazılar yazdığı derginin editörü George Christopher olur. Jonathan’ı canlandıran ünlü oyuncu Jason Schwartzman’a Cheers’tan tanıdığımız Ted Danson ve komedyen Zach Galifianakis eşlik ediyor.

nevuser

Müdavim
Reaksiyon puanı
2

Çok teşekkür ederim, inşallah :)

Bu diziyi önceden seyretmiştim ve oyuncular çok ama çok güzel oynamışlar karakterlerini. Zaten Zach Galifianakis in filmlerine bayılırım. Bu diziyi önerebilirim sana, sakin ve komik bir yapısı var. En azından seyrederken sıkılmamıştım ben.

Bored to Death;

1255913.jpg

KONU : Bored to Death'te, bir yandan ikinci romanını yazmaya çalışırken diğer yandan ek iş olarak dedektifliğe soyunan Jonathan Ames'le tanışacağız. Onun tek rakibi Mike Hammer.
Jonathan Ames ile tanışın... O bir yazar. Şimdi de kendi hayatını yeniden yazıyor. Ancak bu romanda kendisi acar bir dedektif. Jonathan Ames, başarılı bir romandan sonra ikincisini yazamamış, kendini içkiye vurmuş, sonunda da sevgilisi tarafından terk edilmiş genç bir yazardır. Gerçeklerle yüzleşmek yerine fantezilerine kapılan Jonathan, insanlara kendini özel dedektifmiş gibi tanıtmaya başlayınca işler karışır. Yasal olarak dedektiflik yapma izni olmamasına rağmen talep ettiği düşük ücret nedeniyle kendisine başvuranlar olunca Jonathan da okumuş olduğu hafiye romanlarından öğrendiklerini tecrübe etme fırsatını yakalar. Jonathan'ın başlarda ek iş olarak gördüğü dedektiflik hadisesi, kendisine başvuranlar arttıkça daha ciddi bir hal almaya başlar. Bundan en çok etkilenenler ise en yakın arkadaşı Ray Hueston ve zaman zaman yazılar yazdığı derginin editörü George Christopher olur. Jonathan’ı canlandıran ünlü oyuncu Jason Schwartzman’a Cheers’tan tanıdığımız Ted Danson ve komedyen Zach Galifianakis eşlik ediyor.

Güzele benziyor hocam Teşekkürler :)

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
20090923anjellfmainu.jpg

You are beautiful (G.kore-2009- 16 bölüm)

Az önce bitirdim. fazlasıyla çocuksu olmakla birlikte işlendiği aşk temasında mantığın pek aranmadığı, aransa da bulunmadığı:), içersinde hafif dramla birlikte biraz da komedi barındıran sade bir aşk dizisi. sıkılmadan izleyeceğinizi temin ederim. 7.5/10

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Aynen [MENTION=158637]angel75[/MENTION]

Kuzey & Güneye iyi sardım,izlediğim tek Türk dizisi.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
New Girl 13.14.15.16.17. bölümlerini izledim.
18.bölüm çıktı ancak Türkçe alt yazı hala yayınlanmadı :)
NEwGirl_feature.jpg

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Kesinlikle indirmem gereken bir dizi :)

New Girl;

[video=youtube;2qqojuj1zoU]http://www.youtube.com/watch?v=2qqojuj1zoU[/video]

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Vay be alcatraz 13.bölüm 12 gibi şahaneydi. :)

limoncekirdegi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
the vampire diaries izledim geçen hafta ve yarın yeni bölümü çıkacak bekliyorum :)

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
küzey güney'i bir önceki bölüm itibari ile bıraktım. gereksiz bir yapım.

intricate

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Yalan Dünya yı izledim. çok güzel bir dizi. Bir de seksenler. O da süper..

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Bu diziye en fazla 10 veya 15 bölüm daha veriyorum :) Senaristlerin malzemesi bitiyor yavaş yavaş.Aşk hariç !

ne aşkı ya. ben o senaristlere bir aşk dizisi seyrettireyim, aşk diye işledikleri konunun aşktan kaç kilometre uzakta olduklarını anlasınlar.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
kuzey güney'i ben daha bırakmadım ama bırakabilirim. giderek cılkı çıkmaya başladı. kuzey-cemre-zeynep aşk üçgeni de kavak yellerindeki deniz-efe-aslı üçgenine benzedi. araya ali'yi de kattık mı tadından yenmez. kavak yellerini bile mumla ararız. :)

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
kuzey güney'i ben daha bırakmadım ama bırakabilirim. giderek cılkı çıkmaya başladı. kuzey-cemre-zeynep aşk üçgeni de kavak yellerindeki deniz-efe-aslı üçgenine benzedi. araya ali'yi de kattık mı tadından yenmez. kavak yellerini bile mumla ararız. :)

O diziye şuanda renk veren tek kişi ferhat :) Gerisi hikaye.Ama dizi yavaş yavaş saçmalığa doğru gidiyor.Bu haftadan sonra bırakırım bende.