En son hangi diziyi seyrettiniz?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
hanna yeni sezon ne zaman gelecek bilen var mı?
Hanna'nın ikinci sezonu, Amazon Prime tarafından resmi olarak onaylandı.

Hanna'nın ikinci sezonunun (çıkış tarihi olarak) birinci sezonu takip etmesi muhtemel, bu durumda 2020 Martı'nın başlarında gösterime girer.

Yeni sezon fragmanı ise, 2020'nin başlarında veya bu yılın sonunda çıkacağı tahmin ediliyor.

soru 2.0

Üyecik
sherlock holmes şimdiye kadar izlediğim en iyi dizi (sineması çok ta iyi değil). arkadaslarım da ayni fikirde birkaç kişiye sordum

Death Mark

Guru
Onursal Üye
3. sezonu gelmişti, izledim olması gerektiği gibi bir sezondu. "Hakiki Kadın Kahraman!"
1560791901371.png

Lauren

Asistan
Line of Duty 5x1
Yeni sezon başlayalı 2 ay olmuş, başlamasına çok sevindim.
İlk sezondan beri çizgisini koruyan, senaryosu kaliteli, oyuncuları profesyonel bir polisiye dizisi. Dizinin genel olarak sürükleyici bir etkisi var lakin son sahne merak duygumu iki katına çıkararak 2. bölümü hemen seyretme isteği oluşturdu.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
güzell kime game of thrones izlemiyor xd
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada dizi değil de flim olarak yenilmezler 4 ün konusunu anlayan var mı izlediğim en tuhaf marvel filmi idi xd

SARKAT

Profesör

Dark

2 sezonu 1 haftada devrdim. Gerçekten farklı bir dizi. Predestination'ından bazı fikirler alınmış olabilir.
Oyunculuklar, mekan ve dizi müzikleri çok kaliteli. Yalnız o dizide o kadar çok karakter ana fikrin içine dahil edildiki 10 sezon sürse sürer dizi. 10/8

Samet UCA

.Net Geliştiricisi
En son 2001 yapımı band of brothers izledim. 2. Dünya savaşı temalı abd silahlı kuvvetlerinde havacıların gözünden bir savaş izliyorsun. Yılına göre harika bir dizi. Özellikle oyunculuklar. Ancak çatışma sahneleri pek tutmadı beni. Dizide sönük bir taraf aranırsa orasıdır. Bunun dışında Dark dizisine başladım onuda tavsiye ederim.

stat counter