En son hangi diziyi seyrettiniz?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

neet

Guru
Onursal Üye

Evet Sdn Forum halkı bayağıdır aklımda olan bir konuydu.En son hangi filmi seyrettiniz? Konusunun olmasına rağmen böyle bir konunun olmaması beni rahatsız ediyordu...
Herkes özellikle en son hangi yabancı/Türk dizisini izlediğini ekleyerek dizi hakkında eleştiri ve yorumlarını yazabilir.Çok beğendiği ve takip ettiği dizisini burada paylaşarak dizi arayan arkadaşlara yardımcı olabilir ve takip ettiği, izlediği dizi hakkında diğer arkadaşlarla yorum yapabilir...
Uygun görülür ise konunun sabit olmasını istiyorum.

UngaBunga

Asistan
The Walking Dead izledim en son gerçekten güzel bir dizi lakin 1. sezondaki aksiyonu 2. sezonda bulamadım parça parça çıkıyor zombiler ama çıktıklarında da sağlam şeyler oluyor :D izleyecek arkadaşlara tavsiye ederim.

mendocino

Rektör
walking dead öldü çiftlikte geçen pembe dizi oldu, dallas gibi:)

En son izlediğim dizi Shameless 2.Sezon 7.bölüm, sırada big bang theory son bölüm var.

Fantoma

Profesör
Şu an en önde Stargate SG1 var. Sekizinci sezonu bitirdim. Yayınlandıkça izliyorum.
Pek tabii ki Fringe, Spartacus Vengeance, Nikita, Big Bang Theory yayınlandıkça izlediğim diziler.
Yerli dizilerden 1 Erkek 1 Kadın ile Behzat Ç.

ReDo

Rektör
Teen woLf,
Strike back,
SupernaturaL,
The waLking dead.

HRNKC

Profesör
The Walking D. izleriz bu sezon diye heveslendik ilk 3 bölümle birlikte anladım ki dizi berbat olmuş ondan sonra izlemedim...

Spartacus S2 ile devam ediyoruz şimdilik, bu akşam yeni bölümü devirdim... Geçen hafta malum arenayı yıktılar, bu hafta o kadar aksiyon olmadı... Önümüzdeki hafta karışacak gibi ama...

madmex

Profesör
Terra Nova'yı izledim çok daha iyi yapılabilirdi ama şuan bile ben beğendim ,
Teen Wolf izledim , Animasyonları çok zayıf ama bir gecede 3-4 bölümü izlediğimi bilirim okadar sardı.
Game Of Thrones : Zaten heryerde duymuşsundur , kesinlikle izlenmesi gereken bana göre bir başyapıt.
Spartakus : Anlatmaya gerek yok.
Eskilerden ;
Lost :
Son sezona kadar herşey güzel.
Prison Break :
Çok iyi kurgulanmış kesinlikle izlenmesi gereken , 4 sezondan oluşan bir başyapıt.

neet

Guru
Onursal Üye

Blue Mountain State 3.sezon 1.bölüm
sıkı bir bölüm olmasa da gayet keyifliydi.
hiç izlemeyen yada izleyecek olan arkadaşlara iki haberim var.dizinin ilk sezonu harika ve dizi 3.sezon olarak final yaptı bitti. :)

angel75

Dekan
Onursal Üye
Spartacus Vengeance 1. Sezon 6. Bölüm

gs_kadir

Profesör
Üsküdar a Giderken i bi daha izledim.Hem izledim hem kaldırılmasında emeği geçen herkese küfrettim

neet

Guru
Onursal Üye
Spartacus Vengeance 6. ve 7. bölümler giderek heyecan artıyor... :)
gannicus un gelmesi diziye muhteşem bir hava kattı.

Darknes$

$
Onursal Üye
Spartacus izliyorum baya hareketli bir sezon.
birde City Hunter kore dizisi mükkemmel :)

neet

Guru
Onursal Üye
Spartacus Vengeance 8.bölüm
Gannicus giderse diziyi zor izlerim spartacus çok itici gelmeye başladı.zaten bu sezon o kadar ön planda değil. :)

stat counter