En Şık Bilek Telefonu

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Cep telefonları saat haline geldiğinde mutlaka tombul ve çirkin olmak zorunda değil. EP2502S ile tarz sahibi şık bir telefon saate sahip olabilirsiniz.

Bugüne kadar yapılan tüm cep telefonu saat denemeleri, bilekte taşınmayacak kadar hantal ve büyük olmalarıyla sadece idealde kaldı. Oysa şimdi, 1,3 inç OLED ekranı, metal gövdesi ve kayışı ile çok daha şık ve gerçekten saat denebilecek boyutlarda bir GSM telefonu var: EP2502S.

Suya ve Şoka Dayanıklı Telefon

ep2502s.jpg

Dünyanın ilk su geçirmez telefonu olarak da görülebilecek saat, 260.000 renkli 128 x 160 piksel dokunmatik ekrana sahip. Türkçe desteği de bulunan EP2502S, 64 polifonik zil sesi, MP3 ve WAV desteği, gelen çağrılarda fotoğraf görüntüleme ve MP4 oynatma gibi özelliklerinin yanı sıra bir de 2 megapiksel kameraya sahip. T-flash desteğiyle 2 GB'a kadar hafızası yükseltilebilen saat, Bluetooth bağlantısı da kurabiliyor.

James Bond filmlerinden fırlamış gibi görünen EP2502S, 3 saat konuşma ve 160 saat bekleme süresine sahip. Cihazın en güzel yanı ise fiyatı; bu kadar çok özellik yurtdışındaki alışveriş sitelerinde sadece 299 dolardan satılıyor. Öyle ki, 10 Mayıs'ta vitrine çıktığı gün tükendiğinden, yeni parti ancak 1 Haziran'da tekrar stoklara girecek. Ürünün ülkemizde satılıp satılmayacağı ise henüz belli değil.

ep2502.jpg

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: SurprisingGift.com
SDN - http://shiftdelete.net

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Tasarımı çok güzel olmuş. Şoka ve suya dayanıklı olması daha da güzel tabikide.

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Çok güzeller gerçekten. Şarj tutma süresi fena değil boyutlarına bakacak olursak.

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar ana sayfadaki soruya cevap istiyorum, yurtdışındaki hangi akrabadan kanal açarak alabiliriz bu saati ya. Çok sevdim ben bunu istiyorum. Ben olucak fıstık, binicem üstüne vurucam kırbacı :(

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
ebay bazen Türkiye'ye yollayailiyor bir orda dene şansını istersen :D

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
valla güzelmiş ya çok da pahalı değil üstelik.

anil11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
işletim sistemi ne acaba symbiansa süper herşeyi yükleriz :D

GurenGursel

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Harbiden şıkmış. Ayrıca en şık bilek telefonu değil, en şık telefon bile olabilir ;)

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
SoundOfLife dedi ki:
Alengirli İşlerin Adamı dedi ki:
Arkadaşlar ana sayfadaki soruya cevap istiyorum, yurtdışındaki hangi akrabadan kanal açarak alabiliriz bu saati ya. Çok sevdim ben bunu istiyorum. Ben olucak fıstık, binicem üstüne vurucam kırbacı :(

http://surprisinggift.com/Mobile-Ph...iband-Watch-Phone-2M-Camera/product_info.html bu adrese bak

Usta o adresi ben zaten haberde verdim. Ama bu şekilde söyleyince gümrük falan zora girmesin işim. Akraba kanalını kullanmak istiyorum :D

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
SoundOfLife dedi ki:

http://surprisinggift.com/Mobile-Ph...iband-Watch-Phone-2M-Camera/product_info.html bu adrese bak

Usta o adresi ben zaten haberde verdim. Ama bu şekilde söyleyince gümrük falan zora girmesin işim. Akraba kanalını kullanmak istiyorum :D

En iyisi sen amerikaya E3 fuarına git gitmişken saatide pardon telefonuda al gel :D

SoundOfLife

Asistan
Reaksiyon puanı
0
herşeyden 1 tane getirme hakkı var yurt dısından getirenlerin problem olmaz gumrukte sadece cep telefonu oldugu için kayıt yaptırman gerekiyor dilekceyle telefonu kullana bilmek için :)