En Sevdiğiniz Dizi ?

Bu konuyu okuyanlar

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
-Kardeş Payı
Metin, Ali ve Feyyza 3 kardeştir. Metin ve Ali hem tesisatçılık yapmakta hem de VIP adlı kıraathaneyi işletmektedir. Kardeşleri Feyyza ise bir petrol istasyonu işletmektedir.

Metin ve abisi Ali'ni mucit tarafı da vardır ve Dünya'yı kurtaracak bir icat yaptıklarına inanmaktadırlar. Kardeş Payı dizisinde, isimlerini Beşiktaşlı futbolculardan alan bu kardeşlerin yaptıkları icat, tesisat işleri, kıraathane çalışmaları ve aşk hikayeleri anlatılmaktadır.

Aslında babaları Tahsin bey Beşiktaş'ın efsane 3'lüsü Metin,Ali,Feyyaz olmasını istemiştir çocuklarının isimlerini.Ama 3. çocuk kız olunca Feyyaz olur "Feyza".....

Reaksiyon puanı
28
-Kardeş Payı
Metin, Ali ve Feyyza 3 kardeştir. Metin ve Ali hem tesisatçılık yapmakta hem de VIP adlı kıraathaneyi işletmektedir. Kardeşleri Feyyza ise bir petrol istasyonu işletmektedir.

Metin ve abisi Ali'ni mucit tarafı da vardır ve Dünya'yı kurtaracak bir icat yaptıklarına inanmaktadırlar. Kardeş Payı dizisinde, isimlerini Beşiktaşlı futbolculardan alan bu kardeşlerin yaptıkları icat, tesisat işleri, kıraathane çalışmaları ve aşk hikayeleri anlatılmaktadır.

Aslında babaları Tahsin bey Beşiktaş'ın efsane 3'lüsü Metin,Ali,Feyyaz olmasını istemiştir.Ama 3. çocuk kız olunca Feyyaz olur "Feyza".....
Hmm yöneten, senarist eski arkadaşımdı. :)

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Kanıt ve Elimi Bırakma. Polisiye ve aile filmlerini severim ama polisiye daha güzel geliyor bana.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Bir numaraya kesinlikle Leyla ile Mecnun'u yazarım, ondan sonra da sırasız bi şekilde Benim Annem Bir Melek, Kardeş Payı ve Sherlock Holmes'ü yazarım.

Byilmaz91

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Bu zamana kadar gördüğüm gelmiş geçmiş (Benim için, linç yemek istemiyorum ;)) dizi Banshee'dir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Bu zamana kadar gördüğüm gelmiş geçmiş (Benim için, linç yemek istemiyorum ;)) dizi Banshee'dir.
#LinçYedi

Bana göre Kardeş Payı'dır
"Bölelim Herşeyi Yarı Yarıya Olsun Kardeş Payı"

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Çok var yeni favorilerim. See, Star Wars Mandalorian, Titans, The walking dead, Peaky blinders baya var. :))

Son mesajlar