En pahali ve en iyi hepsi bir arada bilgisayar

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Enginmurat

Asistan
En iyi hepsi bir arada bilgisayar ariyorum hangisi biliyonuz mu

Enginmurat

Asistan

Bu bilgisayarlar en iyi hepsi birarada bilgisayarlardır :D Bütçen sınırsız olsa da satılmadıklarından alamaz kimse...

Bu bilgisayarlar en iyi hepsi birarada bilgisayarlardır :D Bütçen sınırsız olsa da satılmadıklarından alamaz kimse...
Ben onu kastetmedim yani hepsi bir arada bilgisayar Tv boyutunda olanlari :D

Byilmaz91

Üyecik
En pahalı olan her zaman en iyisi değildir, değişik kullanım kategorilerine göre değişik stratejiler belirlenerek kendi dalları arasında iyi olarak adlandırılan sistemler ortaya çıkar.

Enginmurat

Asistan
En pahalı olan her zaman en iyisi değildir, değişik kullanım kategorilerine göre değişik stratejiler belirlenerek kendi dalları arasında iyi olarak adlandırılan sistemler ortaya çıkar.
Teşekkurler
Mesaj otomatik birleştirildi:

beleşadam

Doçent
hepsi bir arada derken kasa + monitör mü yoksa fare + fare pedi + klavye + kulaklık + kasa + monitör mü?

Enginmurat

Asistan
kısacası diyorsunki aynı macler gibi kasasız hepsi monitörün içinde bir bilgisayar, ben hiç öyle bir bilgisayar görmedim imac den başka
Evet aynen var ama hangisi iyi bilmiyom 4K video montaj yapicam

Apple iMac 21.5" Retina 4K (MNDY2TU/A)

şuna benzer bi şey arıyon galiba, ekran 4k olmalı o zaman...
Evet imaclerde baska bir marka olsun windows işletim sistemli

beleşadam

Doçent
Evet aynen var ama hangisi iyi bilmiyom 4K video montaj yapicam

Evet imaclerde baska bir marka olsun windows işletim sistemli
şuan sen iMac'i fiyatı yüzündenmi almak istemiyorsun yoksa Windows olmadığı içinmi almak istemiyorsun?

Enginmurat

Asistan
Hepsiburada en yakın çözünürlük olarak bu var sadece:

qhd çözünürlük 4k değil...
Youtubede 4k canli yayin yapmak icin gerekli ekipmanlar bilgisayarin basindan canli yayin yapmak istiyorum webcam mikrofon softbox. İşte aklınıza ne gelirse. 4K KESİNTİSİZ CANLI yayin icim internet /hizi mbps/. Simdiden teşekkurler

beleşadam

Doçent
Youtubede 4k canli yayin yapmak icin gerekli ekipmanlar bilgisayarin basindan canli yayin yapmak istiyorum webcam mikrofon softbox. İşte aklınıza ne gelirse. 4K KESİNTİSİZ CANLI yayin icim internet /hizi mbps/. Simdiden teşekkurler
türkiyedi internet hızı yavaş olduğu için canlı yayını 4k yapsanızda çoğu kişi çözünürlüğü düşürüp izleyecek zaten. 4K gerçekten istiyorsanız en azından 4K olmayan bir canlı yayın yapın daha karlı çıkarsınız.

Enginmurat

Asistan
türkiyedi internet hızı yavaş olduğu için canlı yayını 4k yapsanızda çoğu kişi çözünürlüğü düşürüp izleyecek zaten. 4K gerçekten istiyorsanız en azından 4K olmayan bir canlı yayın yapın daha karlı çıkarsınız.
Ben Turkiyede yasamiyom

Enginmurat

Asistan
Evet. Kaliteli ekipman onerin var mi ? Herseyin kalitelisini istiyom .. aldina 1 kere alicam

stat counter