En İyi Telefona Karar Verip Almak İstiyorum Tavsiyeniz Nedir?

Bu konuyu okuyanlar

Uakbacakcom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Android ve kasma istemiyorsun sanırım ımmm.. Buldum Nexus 5 ya da Htc One senin Telefonun :9

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sana nexus 5 diyicektim bataryası 2300 mah snapdragon 800 bataryadan kazanç saglarmi bilmiyorum o yüzden konusamiycam note 3 iyi karar olabilir en kotu galaxy s5 i bekle 3000 mah ustu şarj la gelirse güzel olur

theBUBY

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar,

Arkadaşlar kısa öz konuşucam. Bütçem Max 2000 TL en fazla yani taş çatlasa 2100 TL.

Telefondan beklentilerim; Beni 2-3 yıl götürmeli ve 2 yıla civarında kasma vs. sorunlar yaşamak istemiyorum. Telefonda 1 2 büyük oyun oynarım 1 2 de küçük oyun oynarım. Neredeyse tüm sosyal ağları kullanırım şarjı dayanıklı olmalı. Güncellemede önemli sonuçta.

İlgilendiğim telefonlar;
Note 3, iPhone 5S başta siz ne diyosunuz hangisi neden iyi? Bunları bütçe sıkıntısından alamadım varsayıyorum diyelimki alamadım ne almalıyım? iPhone 5 mi? Xperia Z1 mi? LG G2 mi? ve neden? (Note 3 ekranı sorun değil ama CİDDİ taşıma sorunları varsa ve kötü yanları onlarıda belirtin lütfen.)

# Note 3 LTE değil! N9000!

Kısa ve oz konuşmasan yanmıştık usta:):)
1.tercih 5s
2.tercih z1

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Z1S yalnız Türkiyede satılmıyor . Amerikada T-Mobile ın satışa sunduğu Xperia Z1 in bir sürümü
Z1S dediğiniz Z1 Compact sanırım :)

Z1 Compact Z1s diye geçiyor ;)
Satılmadığını bende biliyorum fakat Türkiye ye gelmesine az kalmışken Z1 almak pek mantıklı değil :) Bence Z1s daha mantıklı bir karar :)

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Z1S Z1 in amerika sürümü. Z1 compact'ın capon sürümü de Z1 f. Nerde Z1s diye geçiyor?
Kısacası ikiside ülkemizde değil boşuna bahsini etmeye gerek yok.

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Kardeşim Z1 Compact denildi onun Türkiye ile alakası varmıda öyle bahsediyorlar? Hemen herşeye muhalefet olma Z1s diye geçtiğini gördüm öyle yazdım.

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Z1 Compact Global Versiyonu Türkiye'ye özel sürüm yapacağını sanmıyorum Sony Türkiyenin :)
Z1f ise Z1 Compact'ın Japonyada NTT Docomo Operatörü tarafında satışa sunulan sürümü :)

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Dert değil :) Gelsinde adı ne olursa olsun :)

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Adamım ne bu atar böyle. Öyle değil deyip yazdım. Ayrıca burası forum diye biliyorum ben herkes kurallar çercevesinde istediği gibi mesaj yazabilir.
Ayrıca mevzuyu anlamamışsın.
Z1 Compact'ın aynısının japonyadaki ismi Z1f. Birbirinden farkları yok. Aynı aletin başka ülkede ismi farklı olay bu.

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Adamım ne bu atar böyle. Öyle değil deyip yazdım. Ayrıca burası forum diye biliyorum ben herkes kurallar çercevesinde istediği gibi mesaj yazabilir.
Ayrıca mevzuyu anlamamışsın.
Z1 Compact'ın aynısının japonyadaki ismi Z1f. Birbirinden farkları yok. Aynı aletin başka ülkede ismi farklı olay bu.

Off konuyu kapadım hala yazıyosun tamam iyi günler.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Tamam bilader adam yerine koyup efendi efendi yazıyoruz bir dayak yemediğimiz kaldı. Ne bu atar ?
Neyse suç bende hadi iyi forumlar.

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Tamam bilader adam yerine koyup efendi efendi yazıyoruz bir dayak yemediğimiz kaldı. Ne bu atar ?
Neyse suç bende hadi iyi forumlar.

Kardeşim lütfen uzatma ben sana hiç bişey demedim konuyu kapamak istiyorum belirttimde zaten. Unut gitsin iyi forumlar.

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
Kardeşim lütfen uzatma ben sana hiç bişey demedim konuyu kapamak istiyorum belirttimde zaten. Unut gitsin iyi forumlar.
sorması ayıp yaş kaçtı? nerde görsek seni bir iphone fanlığı var. ios iphone. milletle de çok tartıştığını gördüm. sorasım geldi.

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
sorması ayıp yaş kaçtı? nerde görsek seni bir iphone fanlığı var. ios iphone. milletle de çok tartıştığını gördüm. sorasım geldi.

Üzgünüm seninle muhabbet edemicem. iPhone fanı değilim kullanmıyorumda. Şuan Sony kullanıyorum kendimce ne doğruysa onu yazmaya çalışıyorum cevap yazdığım konuların benim cihazımla alakası yok o yüzden fanlada alakası yok. Yaş la ilgili bir problemin varsa özel mesaj atabilirsin. Artık gereksiz yere ileti göndermeyin varsa sorunun özelden mesaj at.

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
:w00t: atarlı ergene denk gelmişiz. mesajlardan ve resimden bunu çıkarıyorum. kolay gelsin, ne diyelim.

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
:w00t: atarlı ergene denk gelmişiz. mesajlardan ve resimden bunu çıkarıyorum. kolay gelsin, ne diyelim.

:) Boş ileti yazma. Yaş sorma vs sorun varsa özelden bekliyorum. Daha fazla birşey yazmıcam derdin varsa mesajlar açık.

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
he yav, sorma o dertlerden muzdaribiz ictima olarak. neyse :wink:

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
:lol: Allah'ım Allah'ım. Kendi kendine gelin güvey olanı da ilk defa görüyorum burada. Kardaş, ikidir özel diyon, gelmiyoz. Ne diye hala zorluyorsun? Madem konuşmayacan sus.

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
:lol: Allah'ım Allah'ım. Kendi kendine gelin güvey olanı da ilk defa görüyorum burada. Kardaş, ikidir özel diyon, gelmiyoz. Ne diye hala zorluyorsun? Madem konuşmayacan sus.

Sana katlanamıyorum desem? Konuyu boş mesajlarla dolduranlara ayar oluyorum desem?
Sana şu saatten sonra edicek tek sözüm kalmadı ne cenazene ne cenazeme.

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
"Bu senin için son iletim" görecez bakalım. :mrgreen:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

müneccim miyim neyim la :w00t:

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kardeş forumda bunun gibi bir kac kisi var aldirma applecilar bunlar daha demin de bana hd ekran ile full hd ekran arasinda fark yok dedi guldum gecti apple hayranligi bürümüş bunlari.Neyse daha fazla bi sey diyemeyecem iyi forumlar...

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
[MENTION=365554]TURKER[/MENTION] Ben sana G2 al dedim dinlemedin. Bunlar hep bu yüzden :D