En İyi Telefon

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sizce En İyi Telefon Hangisi?

• Samsung Galaxy S10+ Plus

Kullanılan: 16 61.5%
  • Xiaomi Mi 9

Kullanılan: 2 7.7%
  • IPhone XS Max

Kullanılan: 7 26.9%
  • Huawei Mate 20 Pro

Kullanılan: 1 3.8%

• Kullanılan toplam oy
    26
  • Anket kapatılmış .

Leand

Profesör
millet taşkale yapıyor herhalde kim veriyor bu oyları samsunga, ben vermiyorum sen vermiyorsun kim veriyor??? Tabiki oyum kral xs max'e...

|SeYYaH|

Rektör

ozzy3542

Asistan
la
Allahınıza gurban yeğenler, yalnız olmadığımı düşünmek güzel bir duygu.
Birilerinin dünyayı terör, kan ve gözyaşına boğan lanetli bir ülkenin malına olan hayranlıkları moralimizi bozsa da...
lanetli ülke ama kaçış yok onlardan şu ınt bile kullanmamız onlara para gıdıyor

TheTruthHurts

Profesör
S10+ her ne kadar ortalama olarak en iyi telefon olsa da exynos sürümüyle geliyor ise ona hiç bakmam. 1080p’de goproyla yarışacak stabilizasyona sahip fakat ben 4k’yı keşfettiğimden beri 1080p’ye dönemez oldum :) Neyse ki 4K videosu da çok iyi.

Mi9, sd855 kullandığından dolayı bana daha iyi bir seçenek olur. 4k videosu çok iyi ve diğer telefonlardan daha ucuz bir alternatif.

Mate 20 proya hiç bakmam çünkü performansı ağır işlerde diğerlerine göre düşük ve videoda çok iyi sayılmaz. Telefon güzel ama bana göre değil.

Xs max’i ise mi9’dan biraz daha önde seçerim çünkü telefonlar arası en iyi performansa sahip,4K videosu çok iyi ve ipadimle daha iyi gider diye düşünüyorum.

Ama en son olarak bütçeyi de ele alırsak direk mi9’u seçerim :)

Allahınıza gurban yeğenler, yalnız olmadığımı düşünmek güzel bir duygu.
Birilerinin dünyayı terör, kan ve gözyaşına boğan lanetli bir ülkenin malına olan hayranlıkları moralimizi bozsa da...
Ooo siyasete yöneliyoruz yavaş yavaş :)

Madem o kadar tiksiniyorsun Amerika’dan,o zaman bilgisayar kullanmayı bırak,androiddeki Google uygulamalarını kullanmayı bırak,sosyal medyayı bırak,email servislerinin çoğunu bırak vs vs...

stat counter