Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Türkiye pazarında yer alan en iyi telefon üreticisi?

• İphone

• Huawei

• Samsung

• Xiaomi

• OnePlus

• HTC

• Honor

• LG

• Meızu

• Nokıa

• Asus

• GeneralMobile

• Sony

• Lenovo

• Casper

• Vestel

• Diğer

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

ÆSir

Profesör
Huaweii sadece kendisine değil en büyük baş firmalara parça üreten bir şirket. Açık ara fark ile önde.

Samsungun s ve Note serisini tek geçerim adamlar kendilerinden başka çoğu firmaya parça satıyor dahada konuşmaya gerek yok

Leand

Doçent
En iyi telefon üreticisi dendiği zaman;
1 apple
2 htc
3meiźu
4samsung
5 sony
6 huawei diye gider ama trde htc alınmaz yada meizu çünkü ne model gelir ne servis var ayrıca htc bizim için biraz pahallı

Death Mark

Don't Give Up
Yönetici
Moderatör
Fiyat performans ürünü olarak Xiaomi, En hızlı ve güçlü cihazı Apple, en şık gösterişli cihazı Samsung, Fotoğrafçılıkta hakkını verebilen Huawei ve Yerli üretimde hakkıyla ellerinden gelen en iyi cihazı General Mobile yapmaya çalışıyor.

Honor la Huawei yi ayırmak biraz garip geldi :smirk:
Honor Huawei nin alt markası fakat genel müdür Kevin Wang' aynı ar-ge merkezi ve lojistiğe sahibiz fakat biz kendi ürün tasarım merkezine sahibiz ürün satış tarafında da aynı stratejiye sahip değiliz farklı bir satış ve pazarlama stratejisine sahibiz diyor bende bu yüzden listede Honor markasına da yer verdim.

Eskiden olsa Sony derdim ama Sony üst segmentte Z5 Premium'dan sonra FM Radyo kullanmayı bıraktığı için şu an LG favorim. Umarım onlarda vazgeçmezler samimi söylüyorum LG kullanma sebebim FM Radyo ve Çift Tıkla Uyandırma...

HTC nin özellikle metal telefonda olan işciliğini hiç bir firmada göremedim benim için en iyisi HTC dir.

stat counter