En iyi Tablet İpad. nedeni ise Sadece Tablet o

Bu konuyu okuyanlar

alarasoft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hala performans olarak İpad den başka tablet yok bence, hepsini inceledim kullanım keyfi İpad de bir başka.

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Diğerleri ne çay tepsisi mi?
Boş laflar bunlar.

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Nereden geliyor bu üyeler merak ediyorum.

Biri geliyor HP almayın diyor, diğeri geliyor Windows 8'i etkinleştirin diyor. Üfürükten tayyare.

Bir şey diyorsan da en azından neye göre en iyisi iPad, diğerleri neden kötü, güzel bir yazı kaleme al. Maval okuma.

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Kardeşim yeni ipad kullanıcısıyım hiç abartmaya gerek yok, android tablet almadığıma pişmanım

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Telefon olarak tercihlere sonsuz saygım var, ancak tablette iPad'i ben anlayamıyorum.
Öyle basit ve sade bir arayüzün eşşek kadar ekranda iki günde falan sıkıntıdan insanı öldürmesi lazım. İki widget, iki şıkşıkarak bişey, yok sağa sola evir çevir. :D

Nasıl. :)

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Tamam ipad en iyisi onu alırız artık. :p

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Evet bende İpad'ın gerçekten iyi olduğunu düşünüyorum. Bu arada güzel açıklama hele 3. paragraf 4. satırdaki "İos en stabil işletim sistemidir. Gerçekten Ram kullanım olayı diğer tabletlerden kat kat daha iyi." sözüne tamamiyle katılıyorum.

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Her ne kadar ipad sevmesemde tablet konusunda başarılı olduklarını kimse inkar edemez diğer alternatiflerine göre hızlı ve stabil :)

aloisnebel

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
ipad evet iyi stabil çalışıyor ama windows 8 li tabletler de patlayacak bundan eminim gerek arayüzün dokunmatiğe göre dizayn edilmiş olması gerek kullanım kolaylılığı sistem verimliliği...windows 8 in ios den pekte eksiği yok.hele ki kullanım kolaylığı ve stabilite açısından ios le kapışır.

AhmetYasir

Asistan
Reaksiyon puanı
1
iPad en iyi tablettir çünkü, ııı, e olum işte pahalı olduğuna göre iyidir?

En iyi tablettir diyemezsin. Kişiye göre değişir. En iyi sistem özellikleri diyebilirsin belki, belki en stabil diyebilirsin. Ama en iyi tablet diyemezsin. Kimileri için yukardaki durum geçerlidir. Yani en pahalı olması kimilerine göre en iyi olduğunu gösterir. Kimilerine göre küçük olan, kimilerine göre büyük olan iyidir. Kimilerine göre ucuz en iyidir. Dediğim gibi, değişir. Bana soracak olursanız en iyi tablet en iyi fiyat/performans ürünü olandır. Saçma sapan konular açmayın.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
@ynsemrekose
Windows 8 tabletleri patladi gitti diyosun yani? :) Dur bi insanlar kullansın daha iyi belli olur.

aloisnebel

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=126564]re13el[/MENTION] valla buranın adabına yeni yeni alışıyorum ama garipsedim birden :D patladı gitti demiyorum efenim patlayacak, ki şimdiden wp8 kullanıcıların çok ta hoşuna gitti gibi görünüyor gerek l920 yi kullananlar gerek htc nin yeni oyuncağı 8x i kullananlar... gördüğüm kadarıyla memnunlar :) Nihat Sırdar bile twitte bugün windows phone 8 şöyle böyle office outlook falan yardırıyordu :D

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
pad uygulama konusunda çok başarılı 3 yıldır kullanıyorum 2 ayrı ipad modeli kullandım işim gereği bol bol teknik eğitimlere gidiyorum seyehat esnasında eğlence otellerde wifi kullanımı özellikle pptx ve pdf eğitim dökümanlarında üzerine not alma olsun belgeyi açma ve üzerinde gezinme hızı olsun der arasında sıkılıp ayrı hülyalara dalma konusunda da çok başarılı :D galaxy tablet almıştım ilk olarak 2 hafta kullandıktan sonra kızımın oyuncak kutusundaki yerini aldı hala içim yanar verdiğim paraya. pdf lerde pek bir farkı yok fakat office belgelerinde bırakın üzerinde çalışmayı sadece izlemek bile çok sıkıntılı. birde bulut depolama hizmetleri ile ipad in itunes bağımlılığıda ortadan kalktı. ayrıca tamiratı da çok kolay 20-35 $ arası digitizer ( ekranın üzerindeki dokunmatik alan ) 5-10 $ arası wifi anten ünitesi edinip rahatça değiştirebiliyorsunuz gerektiğinde.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Bende yeni ipad kullanıcısıyım artık yeni değil 3. Nesil diyim. Ölü piksel sorunu var 3 tane ölü piksel vardı. Verdim genpaya.Turkcell'e almıştım cihazı 3-4 gün içinde yapıldı almaya gittim. İçini açmışlar toz varmış temizlemişler. Aldım eve gittim bir baktım üstte 1 tane var. Versem mi öyle mi kullansam bilmiyorum çokda anlaşılmıyor ama kafaya takıyorum işte. :D birde iyi yapıştıramamışlar hafif kalkık ekran :(

bayadres

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Bende yeni ipad kullanıcısıyım artık yeni değil 3. Nesil diyim. Ölü piksel sorunu var 3 tane ölü piksel vardı. Verdim genpaya.Turkcell'e almıştım cihazı 3-4 gün içinde yapıldı almaya gittim. İçini açmışlar toz varmış temizlemişler. Aldım eve gittim bir baktım üstte 1 tane var. Versem mi öyle mi kullansam bilmiyorum çokda anlaşılmıyor ama kafaya takıyorum işte. :D birde iyi yapıştıramamışlar hafif kalkık ekran :(
Abi durman hata, ben olsam yenisini isterdim asla kullanmam öyle.İçim cız etti yaw o kadar para ver birde uğraş dur :)

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Alalı 1 aydan kısa süre olduysa direkt yenisiyle değiştirmeleri gerekirdi.

İsterim öyle olmasını ama, Windows 8 sanıldığı gibi bir patlama yapabilecek gibi görmüyor. Bir kaç arayüz videosunu inceledim de...