En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

ynkzrl

Üyecik
:rolleyes:Selam Arkadaşlar,

Önceki Evimizde bir Su Arıtma Cihazı kullanıyorduk, Kirada oturduğumuz zamanlarda, Eve Ait bir cihazdı, Yeni ev aldığımız için, evimize bir su arıtma cihazı bağlatmak istedik fakat, Evimize gelip su arıtma cihazı tanıtan, bir iki firma açıkçası pek güven vermedikleri için satın almadım. Sonrasında madem alıcam en iyisini alayım diye düşündüm, Biraz araştırdım, Bir çok su arıtma cihazı çıktı karşıma. Ama hangisini almalıyım sizce.

Araştırmalarıma göre, kaliteli olduğunu anlayabilmek için, Bir kaç öne çıkan konu gözüme çarptı. konu hakkında bilgisi olan biri varsa yardımcı olursa sevinirim.
istediğim özellikler şunlar.

1. NSF Onaylı Filtre kullanacak.
  2. LG Chem Membran Olacak
  3. 9 yada 11 aşamalı olacak
  4. Reverse Osmosis System Olacak
  5. Ücretsiz Kurulum ve Servis Ağı Geniş olacak.

Ben Tüm bu isteklerimi karşılayan bir iki firma buldum. fakat Bu firmaları daha önce hiç duymadım. Yani Bilgisi olan kullanan birileri varsa. Burdan kullanıcı bilgisi verirse bana sevinirim. Bulduğum Markalar şunlar. Spring Water Su Arıtma sistemleri, Ege Life Su Arıtma Cihazları, bir de Aqua Love Su Arıtma Cihazı. bunların içinde hangisi en iyisidir. bilgisi olan varsa sevinirim.

ynkzrl

Üyecik
sen 200 tlye çinden gelen bir su arıtma cihazına 1500 tl öde al kullan. anlarsın ne fark olduğunu. Hayatın kaynağıdır su. ve bizim ülkemizde herhangi bir denetleme merci olmadığından dolayı. Bu konuyu ciddiye almak gerektiğini düşünüyorum. Fark olmadığını düşünen herkes kendi ve ailesinin sağlığınla oynuyor bence

<<Dkn nyz>>

DECEPTİONS
Yönetici
Moderatör
sen 200 tlye çinden gelen bir su arıtma cihazına 1500 tl öde al kullan. anlarsın ne fark olduğunu. Hayatın kaynağıdır su. ve bizim ülkemizde herhangi bir denetleme merci olmadığından dolayı. Bu konuyu ciddiye almak gerektiğini düşünüyorum. Fark olmadığını düşünen herkes kendi ve ailesinin sağlığınla oynuyor bence
Hepsi çinden geliyor kalite farkı var sadece ona göre alın

ynkzrl

Üyecik
Arkadaş Kısmen Doğru söylüyor. Böyle Düşünmesinin sebebi, konuyu araştırmamış olması, % 80 %85 uzakdoğudan Geldiğini bende Söyledim Zaten. Kalan %10 ya da %15 lik kısımda kalanlar Made İn USA ve NSF onaylı. Buradaki asıl mesele NSF onayı olması. Çinden Gelen Ürünlerde NSF onayı Bulman İmkansıza Yakın.

ynkzrl

Üyecik
Hepsi çinden geliyor kalite farkı var sadece ona göre alın
Arkadaş Kısmen Doğru söylüyor. Böyle Düşünmesinin sebebi, konuyu araştırmamış olması, % 80 %85 uzakdoğudan Geldiğini bende Söyledim Zaten. Kalan %10 ya da %15 lik kısımda kalanlar Made İn USA ve NSF onaylı. Buradaki asıl mesele NSF onayı olması. Çinden Gelen Ürünlerde NSF onayı Bulman İmkansıza Yakın.

ynkzrl

Üyecik
değerlendiricem, fakat araştırmalarım sonucunda bir kaç ürün öne çıkıyor. Amway su arıtma cihazlarını da inceleyeceğim teşekkürler

CemilÇakır

Üyecik
Bende Bir Araştırmaya girmiştim yakın zamanda çok kararsız kalmıştım. Çünkü 2 Haftadır kiminle konuşsam en iyi ürün bizimki diğerleri çok kötü vs. diye birbirlerini kötülüyorlar. Fakat dün Facebookta bir haber gördükten sonra, Kararımı verdim. Arkadaşın da söylediği gibi Spring Water Aldım. Bugün Arkadaşlar gelip kurulumunu yaptılar ürünün, Bu kadar insan yanılmış olamaz, ve ürünü kullanan kimsemi memnuniyetsizlik yaşamaz.
Facebookta gördüğüm habere gelince aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sağlık - Sen Spring Water'ı Öneriyor. Tüm Sağlık Çalışanları bu cihazı tavsiye ediyorsa, Üstüne Söylenecek Pek Bir Şey Kalmıyor bence.

screenshot-www.facebook.com-2019-09-14-16-02-28-025.png

stat counter