En iyi Online Oyun

Favori Online Oyununuz Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    313

Bu konuyu okuyanlar

daltonlar3

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Aion Online yok arkadaş olamazzz olamazzz :D bu anket bıdaha yapılsın Aionun yeri 2. lik :D

Toxifera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Tribes Ascend fena oyundur diğer FPS oyunlara göre çok daha zordur ama çok eğlencelidir inan bana :).

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Knight Online gibi efsane oyun daha dünyaya gelmemiştir. Lol'ü aday gösterebiliriz sadece ama Knight Online bence tartışmasız gelmiş geçmiş en efsane oyundur

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
BF3-BF4
Belki daha sonra Hardline.(Daha oynamadım) :)

Csamet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Wow bence :) oyundaki binekler güzeldi

özelden konuşa bilir myıız ekler msn ..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ben Poin blank Oynuyorum ve bu tarz oyunlar da üstüne bulamadım bulduysam da çok hile yapılıyor PB de bile var zannediyorum Kİ . Hee CS global var o da ücretli sanırım yoksa güzel diye tahmin ediyorum ..

EmreAkarsu

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Knight Online ın bu ülke gençlerine yaptığı şeyleri başka hiç birşey yapmamıştır. Özelliklede 2005 ten sonraki dönem oyunun patlama noktası oldu .Sadece benim ailemde bu oyun yüzünden okulu bırakmış iki tane adam var.Oyunun eski zamanlardaki verdiği yardımlaşma arkadaşlık duygusu başka hiç bir oyunda yoktur.Knight Online Osmanlı gibi çökmüş bir oyundur ama her zaman hatırlanacak saygıyı hak eden bir oyundur.

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
arkadaşlar yok mu şöyle metin 2 gibi knight gibi sarıcak online oyun özellikle metin2 eski havası kalmadı onun tarzında varsa önerirmisiniz

trarena

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence TERA da olmasi gerek ama o kadar cok oyun var ki hangi birini listeye ekliyeceksin.

Bence iki liste yapilmali biri Turkiye icin biridi yurtdisi olmali.

Turkiye icin liste soyle olmali:

Metin2
Knight Online
Silkroad
Ogame
Ikariam
Dark Orbit
Hero Online
LOL
CS GO
Dota
Point Blank
SKILL
gibi....

UcmayanTekmexD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En iyi müzik veya en iyi film dizi veya oyun diye birşey yoktur bence.Zevke göre değişir.Ben diğeri seçtim.En iyi demeyim ama online olarak en strateji yaptığım 2 oyun var.Birisi Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm 4.Diğeri Goley.Goley online maç oyunudur.Birçok bug olsada bugdan yararlanmadan düzgünce taktik kurarak oynarım.Naruto da Naruto işte. :D Metin 2 de oynardım ama hep hileci kaynıyor.Oynamıyorum artık.Metin2 gibide serbest kombo atabilinen bir oyun daha görmedim.Metin2 farklıdır ama gelişme yok.Paraya çalışan bir oyun olmuş artık.Kritik hileleri olan oyunları oynamam.(kritik hile;oyunun ana damarı olan şeyleri hileyle elde etmek.Mesela nfs world.10 dkde 40 lvl olabiliyorsun.)

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Niye en sevdiğim bir oyunu seçeyim ? Oyun kütüphanemdeki bütün oyunları seviyorum :D

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Bence Zula ve Paladins en güzel ve ücretsiz oyunlar arasında. :)

batibay48

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Döneminin ferrarisi sayilabilecek olan son 3 yilda cokuse gecen s4 league benim icin bir efsanedir.Tatmin edici ve goz yormayan grafikleriyle size birçok oyun modu ve oynama tarzı sunan bol silah envanterine sahip çok keyifli bir oyundur.2. bir şık secme hakkim olsaydi transformice i seçerdim.Onlarca esya ve kostumizasyon secenegi ile renkli olan hem oyunun mantigini kavradiginizda hemde birkac arkadas edindiginizde dilediginiz gibi eglenebildiginiz ve birbirinden rekabetli modlarda yarisip kendinizi gelistirebildiginiz hem sosyallesme hem gorsellik hemde oyun zevki acisindan benim acimdan hat safada olan keyifli oyunlardan biridir.Eger 13-16 yaş arası arkadaşlarimiz okuyorlarsa mutlaka baslamalarini ve bu deneyimi tatmalarini oneririm.Teknik ekibi cok iyi olan nadir buglara rastlanan bir oyundur.

Ant1ka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Metin2-Knight Online-CSGO-Ikarıam-Darkorbit-S2 son silah-SKILL-cs 1.6
neler oynamış be :)