En iyi Online Oyun

Favori Online Oyununuz Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    313

Bu konuyu okuyanlar

icakir86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
istanbul kıyamet vakti mi ne ole bi türk yapımı oyun vardı bi ara oynamıştım oynanışı falan çok iyi deil ama muhabbetler hikayler falan iyidi deneyebilirsin. ama güzel bişiler arıyosan diablo 3 derim 100 lira vericen ama :(

ozan3D

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LoL (ileride Türkçe olacak)
EuKO 2-3 ay önce Türkiye'ye açıldı (Gerçekten hile, düpe, koxp yok desem yeridir ama artık zamanı geçti, en azından benim için)
Allods Online oynayabilirsin (f2p güzel oyun ama ileride para vermeni gerektirecek kadar bağımlılık yapabilir)
Tavsiyem Guild Wars 2 oynayabilirsin. Şu an açık beta da 1-2 ay içerisinde oyunun başlayacağını düşünüyoruz. Bir defa para verip, satın alıyorsun sonra hiç para vermeden herkes eşit bir şekilde gerçek bir MMORPG tadında oynuyorsun. (Bende bu oyunu bekliyorum)

lasofaten

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkdaşlar parasız güzel bir online oyun tavsiyeniz var mı ?

(warrock,Allods online,Metin 2 , Knight dışında,,bunlar çok sıktı)

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
lord of the rings online var steamdan ücretsiz indirebiliyorsun.ayrıca gta tarzı Apb Reloaded yine buda steamdan ücretsiz indirilebilir bir online oyundur.ayrıca indirmeden oynanan Haxball ıda tavsiye ederim. :)

efka_vasi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eğer Counter tarzı hoşuna giderse point blank var online fena değil. Görev veriyor. Görevleri yerine getirdikçe exp alarak rütbe alıyorsun.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Tribes:Ascend
[video=youtube;x3AklFKTQwo]http://www.youtube.com/watch?v=x3AklFKTQwo[/video]

Yeni gördüm bende ay başı indirip deniycem :)

Bu arada wow güzel diyorlar ama ücretsiz sürümünü indirip oynadım bana göre değil. Oyunu öğrenmek için baya zaman harcamak lazım .

titanyum

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
darkorbit var gerçi oyunda yeni başlayana çok zor ama heycanlı

lasofaten

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
haxball u sıkıntıdan sürekli oynyrum :D sıkıldım oyundan çıktım direk burjaya yazdım neyse darorbit oynamıştım saçma gelmişti, pointblack wolfteam tarzı bir oyun ondan dolayı sevmedim daha da önerilerinizi bekliyorum

re13el arkdaşın verdiği oyunu indirdim yüklüyorum şu an, güzel birşeye benziyor deneyip size de söylerm
daha da oyun yazmayı unutmayın :)

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
S2 yi dene derim sonra bırakamazsan kızmaca yok :p

lasofaten

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s2 yi denerim tmm :) samilcan verdiğin linklerden 1 ini beğendim "blacklight retribution" güzel birşeye benziyor denicem hepinize teşekkür ederim ii günler..
genede daha yazmak isteyen kişiler yazsın belki başkalarına faydaları olur belki bana neyse ii forumlar :)

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
S4 league,Karahan online,İstanbul kıyamet Vakti,Dc Universe Online.

AlperSad

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Silkroad Online. Sadece 2 kelime yeterlidir bence.

W1ncHesTeR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Call of Duty 4 Xfire'da güzel oluyor.Orjinal alabiliyosan mw3 orjinal al veya Black ops'u multi'leri güzel oluyo bunların :D

lasofaten

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tribes:Ascend oyununu denedim ama siz sakınv denemeyin böyle oyun olmaz ya :S dün bütün günüm ona gitti çok saçma bi oyun çözene kadar zaten en az 1 hafta gider ama tam çözmek içim kaç ay gerekir bilmiyorum silah almak içn bile çok uğraşyım .S sakın denemeyin

diğer oyunlarada bakarım

pinkbu88le

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
shaiya da güzel rappelz de bir ara hep oynardım.tavsiye ederim.

Sands

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
League Of Legends diyorum kesinlikle bi bak ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle silkroad online .oyunun katlıtesi grafıklerı skıl kalıtesi vb herseyıyle tum onlıne eoyunlardan ustun.tek bır kotu yanı oyundakı herkesn bot ile kasması ve oyunun makınelesmesı .ancak buda artık bıtıyo ve sılkroadın yapımcılarının dusunecegı tek bır sey var oda daha ıyı exp ıcın ratelerın ve hatta senaryonun da degıstırılerek yenı bır sılkroad onlıne cıkarılması.mmorpg pıyasasında cok uzun soluklu bır oyun olması yanısıra her sene rakıplerı cıkmıs ama hepsınden daha kalıtelı olmustur.cunkı hep kendını ve oyun motorunu gelıstırdı.silkroad online ayrıca en gercekcı oyunlardan bırı karakterız bır moob keserken asla dıger oyunlardakı gıbı goruntu kaymaları olmaz dırek mooba vurur skıller dırek mooba ya da rakıbe yonelıktır.ama dıger rakıbı olan oyunlarda bu gercekcılık cok az dır.ayrıca skıllerı ile item parlamalarıyla unıqlerıyle 1 numaradır.sadece roc adlı unigin goruntusu bıle sızı sılkroada baslatabılır.ancak bot ıle kasmadıgınız surece asla yuksek lvl olamassınız.ve oyunda goldbotlar oldugundan artık cıkılmaz bır hal almıstır oyun.ancak sen yınede denerımd ersen private serwerlarında 1 numara olan playsro dene.sılkroadın private sw lerınden 1 tanesıdır sadece ama en guclu olanı oyuna gırebılmek bıle bazen mumkun olmaz crowded yazar.