En iyi navigasyon cihazı

Bu konuyu okuyanlar

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
695
Ben Navigasyondan pek analamam o yüzden fiyatı önemli değil tavsiye edebileceğiniz en iyi navigasyon cihazı hangisi yani kısaca navigasyon cihazının apple'ı hangisidir.

esat90

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle başarsoft yapımı haritaları olan bir cihaz kullanmalısınız, takdir edersiniz ki başarsoft halihazırda güncel google için türkiye haritalarını yapan firma.Bununla beraber başarsoft ve güncelleme garantileri olan GARMİN cihazlar. ücretsiz güncelleme ve destek sunuyorlar. En dinamik trafik bilgilerinin dağıtıldığı distrübütörleri tarafından da duyrulmuştu. Yani garminden vazgeçmeyin. Garmin kullanıp ta bu benim işimi görmüyor diyen daha duymadım :) Araçlar içinde uygunluk mükemmel...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
en iyisi samsung tab 3 al hem navigasyon hem tablet totom danda garmindende iyidir

AdkATR

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Navitech kullanıyorum. Sınırsız güncellemesi vardı aldığım modelin. Ucuza aldım işimi görüyor.

teknolojikurdu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla bende samsung galaxy 10.1 tablet var naviasyon da var ama internet kesilinde oda kesiliyor en iyisi profesyonel olanlardır. Bunun için n11.com da güzel modeller var. Ben Filo Sistem diye bir firmayla görüşmüştüm daha önce 150 tl ye bile profesyonel bir ürün alabilirsiniz.

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Bencede Garmin en iyisi hata yapıp tomtom filan almayın sakın yazılım berbat.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de navitech firmasının QXV 521-PRİMO modeli var. Almadan önce araştırmıştım. Hakkında bir çok yorum okuyunca Bu modeli seçtim. alalı 3 sene oldu. çok memnunum. parasını kat kat çıkardı. kaybolmaktan yanlış yollara sapmaktAN kurtardı. 5inçlik modeller yeterli.

pampilo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En iyi bilinen marka Garmin, en iyi harita da Başarsoft haritadır fakat Ankara'da hala Başarsoft harita kullanan navigasyonlar Kızılay göbekten tüm sola dönüşlerin yasak olduğunu 4-5 yıldır bilemiyor. Garmin'in çevirisi-dili bozuk ve yanlış. Örneğin sağa dönün ifadesi yerine sağdaki rampaya girin diyor. Çıkış kelimesi yerine rampa ifadesi kullanması rahatsız edici. TOM TOM da Garmin'den sonraki en başarılı, en iyi, en bilinen Navigasyon markasıdır. Garmin Amerika kıtasında, Tom Tom Avrupa'da yaygındır. Fakat Tomtom un kullandığı teleatlas haritalar çok zor güncelleniyor(tüm uyarılarıma rağmen) ve başarısız. Yine de navigasyon cihazı alacaksanız Tom Tom ve Garmin dışında bişey aramayın derim. Arayacaksanız Next bakın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a tom tom cihazını yaklasık 5 gun once aldım ondan once garmın kullanıyordum garmın den asırı derecede memnundum ama arıza sonucu tom tom aldım sunu solemem gereklı yazdıgım 20 adreste 4 tanesını anca buldu garmın 20 de 20 kesın buluyor bununda nedenı su tomtom kendı harıtasını kuruyor we tomtomun harıtası suan 100 de 86 lık kısım guncel bunun nedenıyle adreslerde sıkıntı yasarsınız bılgınıze garmınden sasmayın

danteges

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir navigasyon programı var ücretlisatılan adını hatırlamıyorum onu crak leyedebiliyorsun daha sonra internet bağlantısı olmadan seni heryere götürüyor internetinin açık olmasına gerek yok

VazgectimSenden

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben next aldım yıllardır kullanıyorum çok memnunum. 535 modeli mevcut bende..

zayta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende piranha fuga var 4 senedir kullanıyorum ,bedava harita güncelleme memnunum...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
next marka 535 modelini kullanıyorum cok iyi bir cihaz yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum(FİYAT OLARAK MUKEMMEL) herhalde 100 kez arkadslara vererek kullanıldı hiç kimse şikayet etmedi ama bu sene arızalandı hemen servıse verdım sagolsunlar ılgılendıler su an yıne eskısı gıbı navıgasyon en onemlı sey gps tır yanı araca bındıgınızde navigasyon actıgınızda 2 dakıkada baglanması gerekır ve 6 uydu bulması lazım su an eczane kargo vs vss yuklendı daha guzel oldu (aracta navıgasyona bakarak ılerıde vıraj ve radar yakalanmıyorsun cunku hız lımıtı rıvayet ederek hem yakıttan hemde cezadan cok kurtulmuslugum vardır (adam gibi cep tel navıgasyon yapsalar (gps li) navigasyon almaya gerek yok tel gps var mobil veri baglanıyor o zaman tel gps bosuna koymuslar.
tom tom garmın kullanmadım arkadsım da var güncelleme zayıf cunku türkiye de yeni yollar yapıldı tom tom kafayı yemıstı bulamadı next guncelleme yenı oldugu ıcın super neden NEXT GUNCELLEME 2 AY ARKADAN GELIYOR YANI YILDA 1 KERE DEGIL (Yeni yollar yeni dukkanlar vs vsss guncelleme sart cunku guncel olan cıhaz baglantı kolay kolay kopmaz baglantı kopma sebebı o bolgeyı tanıyamadıgı ıcın kafası karısıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben pranha aldım. 5 yıl oldu. berbat. sakın almayın. yanlış yola girdiğinizde hemen yeni yol güzergahı tahin ediyor. ne var ki görüntü berbat. bu cihazı akşam kullanursanız problem yok. gündüz, güneşli havalarda ekrandaki görüntüyü görebilmek için sürekli elinizi siper yopmak zorundasınız. güneş navigasyonun üzerine düşmese de içerineki aydınlığın navigasyona doğru olması yeterli. görüntü iptal. sonra camdan söker kucağınıza alırsınız. yola mı bakarsınız, bacak aranıza mı bakarsınız bilmem.

güneş ısısından navigasyonun camı ayrıldı. servisten 20 günde gelmeyince zorlamamla yenisini verdiler. en büyük şikayetim gündüz görüntünün görülememesi. eski model cep telefonları gibi

projeciçocuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamlar,

Başka bir navigasyon forumunda da belirttiğim üzere artık navigasyon cihazları neredeyse çağdışı kalmak üzere. Dün Sakarya - İstanbul arasındaki araç ile yolculuğumda Sony Xperia Z2 marka/ model akıllı telefonumu kullandım. Son derece yabancı olduğum bir çevreydi Sakarya tarafı, tedirgindim ben de. Google haritalar denedim ; uygulama fena değil ancak Sakarya merkezdeki ara sokaklarda bile sıkıntı yaşadım ve alternatif kaynaklara yöneldim. Yandex'in deneyimini bildiğimden Yandex ve benzeri uygulamalara bakiyim dedim Tuhu adında bir uygulama buldum. Hem yandex altyapısını geliştirerek kullanıyor hem de Yandex'in aksine size mantıklı birkaç seçenek sunuyor siz de istediğinize ve önceliğinize ( zaman mı, tasarruf mu, konforlu gidiş mi ) yöneliyorsunuz. Tek uygulamada navigasyon, toplu taşıma yönlendirmeleri ve hatta yürüyüş rotasını hallediyor. Şiddetle tavsiye ederim : http://unbouncepages.com/tuhuapp/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
navigasyon adına tavsiye edebileceğim bi cihaz değil fakat bi web sitesi var ilerleyen günlerde mobil cihazlarada erişimi olabilecek bi sistem üstelik yüzde yüz olması dikkatleri çekiyor http://pirireis.com.tr isterseniz bi inceleyin yararını göreceksiniz

banahayirdeme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Navigasyon cihazı mı kaldı arkadaşlar. google ve yandex yapmış olduğu uygulamaları ile bu piyasayı bitirmiş bir haldeler.

the-godfather

Doçent
Reaksiyon puanı
32
hocam arac için roadstar rd-9110n navigasyonu güncellemek istiyorum elinde olan var mı